Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Ústecký kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/64)
  Náhled Tisk Nahoru
2019 - Ústecký pohár - ŽENY kat. C

Krajský archiv | Jednotlivci ženy | Hráček: 64 | Turnajů: 431

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
3. Kocánová Lucie CZE060456 C Dream Bar 1 4 23 28 66 5 340
6. Masopustová Jana CZE039221 C U Šlenců 4 22 26 91 3 960
1. Pokorná Markéta CZE054536 C Koliba Satanka Klášterec nad Ohří 1 4 20 25 45 5 810
2. Dvořáková Pavla CZE030187 C EKS - Neuděláš nic Most 1 4 20 25 84 5 510
4. Bučková Kateřina CZE047308 C Hrušky Litvínov 1 4 20 25 65 4 670
8. Michalíková Andrea CZE045654 C Sporťáci s.r.o. Jirkov 1 4 20 25 72 3 790
5. Čepeláková Lenka CZE030429 C Pijonýři Litvínov 4 20 24 39 4 200
7. Waldhauserová Naděžda CZE045383 C Šutráci Oldřichov 4 20 24 47 3 880
10. Kašparová Veronika CZE054811 C Best of Litoměřice 1 3 17 21 49 2 970
14. Šlabjarová Pavla CZE054568 C Kapitán Duchcov 21 21 70 1 870
11. Pokorná Sára CZE058432 C Koliba Satanka Klášterec nad Ohří 1 3 16 20 28 2 600
16. Bartošová Markéta CZE052187 C Motorest Liběšice 20 20 74 1 520
20. Hrušová Ludmila CZE053901 C Hrobaři Charvatce 20 20 58 1 140
17. Poláková Lucie CZE032455 C Sportklub Ohníč 19 19 33 1 510
22. Tichá Blanka CZE054513 C Přeborníci Hrob 19 19 29 1 110
15. Michalak Jolanta CZE037917 C Magistři Duo Most 18 18 35 1 560
19. Fišerová Štěpánka CZE048113 C ŠK Pokratická hospůdka 18 18 39 1 440
24. Kohutková Dana CZE022015 C Šamani z Jeskyně Litoměřice 18 18 29 1 060
28. Albrechtová Radka CZE061824 C Piráti z Ruprechtic 18 18 32 840
25. Volková Petra CZE047270 C Arsenal Most 17 17 31 1 050
29. Růžičková Iveta CZE046089 C Lions Darts 14 14 54 800
23. Jindrová Kateřina CZE033128 C Hrozen Ploskovice 13 13 33 1 090
21. Manojlínová Alena CZE062441 C Koliba Satanka Klášterec nad Ohří 2 8 10 11 1 120
30. Pindiaková Zdeňka CZE063636 C DC Kaplička Jirkov 10 10 16 760
12. Lacinová Dagmar CZE009006 C Sporťáci s.r.o. Jirkov 1 4 4 9 15 2 430
31. Kvapilová Radka CZE002920 C Ložisková mafie Pšov 9 9 11 750
32. Čadková Jelena CZE047338 C Sporťáci s.r.o. Jirkov 9 9 18 570
33. Hercingerová Romana CZE055422 C Jirkov 9 9 9 410
34. Knotková Jana CZE025679 C Huťaři Hýskov 8 8 8 400
12. Matiášková Lenka CZE003508 C Asterix Nový Bor 3 4 7 8 2 430
26. Szitaiová Denisa CZE048377 C Pijonýři Litvínov 2 5 7 11 950
37. Novotná Karolína CZE048393 C Liga vyjímečných Budyně nad Ohří 7 7 10 350
34. Vinická Alexandra CZE052738 C U Šlenců 6 6 6 400
34. Paulová Soňa CZE029054 C Tempáři z Divočiny Osek 6 6 6 400
27. Szitaiová Táňa st. CZE002954 C Pijonýři Litvínov 2 3 5 6 870
37. Kargerová Michala CZE051901 C Litoměřice 5 5 5 350
42. Zajíčková Hana CZE017272 C Profi Tytan Písty 5 5 6 210
9. Husáková Alžběta CZE000428 C Asterix Nový Bor 3 1 4 4 3 440
40. Nováková Zuzana CZE032493 C ŠK Figury Libčice nad Vltavou 4 4 5 240
49. Vondráková Liliana CZE023623 C Ložisková mafie Pšov 4 4 4 180
42. Holbová Denisa CZE060655 C Huťaři Hýskov 3 3 3 210
47. Jelenová Monika CZE054221 C Huťaři Hýskov 3 3 3 190
50. Kvasničková Marcela CZE059986 C ŠK Gladiátoři Stříbro 3 3 11 170
51. Tomanová Daniela CZE058741 C Pandy Liberec 3 3 3 130
18. Lomňančíková Kateřina CZE048599 C U Kapličky Lahošť 2 2 2 1 500
39. Horejsková Markéta CZE063461 C Hrozen Ploskovice 1 1 2 2 280
41. Douchová Iva CZE055585 C Zziboni Cvrčovice 2 2 3 220
44. Dbalá Dagmar CZE003520 C Běsnící pávové Kladno 2 2 2 200
44. Šímová Monika CZE047242 C Běsnící pávové Kladno 2 2 2 200
44. Schejbalová Margarita CZE057469 C Dvůr Králové n. L. 2 2 2 200
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 18.1.2020 23:47

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 19.1.2020 00:25:32