Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Ústecký kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/64)
  Náhled Tisk Nahoru
2019 - Ústecký pohár - ŽENY kat. C

Krajský archiv | Jednotlivci ženy | Hráček: 64 | Turnajů: 431

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
28. Albrechtová Radka CZE061824 C Piráti z Ruprechtic 18 18 32 840
16. Bartošová Markéta CZE052187 C Motorest Liběšice 20 20 74 1 520
4. Bučková Kateřina CZE047308 C Hrušky Litvínov 1 4 20 25 65 4 670
32. Čadková Jelena CZE047338 C Sporťáci s.r.o. Jirkov 9 9 18 570
5. Čepeláková Lenka CZE030429 C Pijonýři Litvínov 4 20 24 39 4 200
44. Dbalá Dagmar CZE003520 C Běsnící pávové Kladno 2 2 2 200
41. Douchová Iva CZE055585 C Zziboni Cvrčovice 2 2 3 220
47. Dubcová Lucie CZE060232 C Netovka Deers Semily 1 1 1 190
2. Dvořáková Pavla CZE030187 C EKS - Neuděláš nic Most 1 4 20 25 84 5 510
19. Fišerová Štěpánka CZE048113 C ŠK Pokratická hospůdka 18 18 39 1 440
53. Gabrielová Lenka CZE003876 C Asterix Nový Bor 1 1 1 110
33. Hercingerová Romana CZE055422 C Jirkov 9 9 9 410
42. Holbová Denisa CZE060655 C Huťaři Hýskov 3 3 3 210
39. Horejsková Markéta CZE063461 C Hrozen Ploskovice 1 1 2 2 280
58. Hornová Michala CZE055528 C Arsenal Most 1 1 1 50
20. Hrušová Ludmila CZE053901 C Hrobaři Charvatce 20 20 58 1 140
9. Husáková Alžběta CZE000428 C Asterix Nový Bor 3 1 4 4 3 440
47. Jelenová Monika CZE054221 C Huťaři Hýskov 3 3 3 190
53. Ježková Dita CZE048487 C Těžké váhy Liběšice 1 1 1 110
23. Jindrová Kateřina CZE033128 C Hrozen Ploskovice 13 13 33 1 090
37. Kargerová Michala CZE051901 C Litoměřice 5 5 5 350
10. Kašparová Veronika CZE054811 C Best of Litoměřice 1 3 17 21 49 2 970
34. Knotková Jana CZE025679 C Huťaři Hýskov 8 8 8 400
3. Kocánová Lucie CZE060456 C Dream Bar 1 4 23 28 66 5 340
24. Kohutková Dana CZE022015 C Šamani z Jeskyně Litoměřice 18 18 29 1 060
58. Kůrková Jiřina CZE043907 C Podprouďáci z Kozárovic 1 1 1 50
31. Kvapilová Radka CZE002920 C Ložisková mafie Pšov 9 9 11 750
50. Kvasničková Marcela CZE059986 C ŠK Gladiátoři Stříbro 3 3 11 170
12. Lacinová Dagmar CZE009006 C Sporťáci s.r.o. Jirkov 1 4 4 9 15 2 430
18. Lomňančíková Kateřina CZE048599 C U Kapličky Lahošť 2 2 2 1 500
21. Manojlínová Alena CZE062441 C Koliba Satanka Klášterec nad Ohří 2 8 10 11 1 120
6. Masopustová Jana CZE039221 C U Šlenců 4 22 26 91 3 960
12. Matiášková Lenka CZE003508 C Asterix Nový Bor 3 4 7 8 2 430
15. Michalak Jolanta CZE037917 C Magistři Duo Most 18 18 35 1 560
8. Michalíková Andrea CZE045654 C Sporťáci s.r.o. Jirkov 1 4 20 25 72 3 790
40. Nováková Zuzana CZE032493 C ŠK Figury Libčice nad Vltavou 4 4 5 240
37. Novotná Karolína CZE048393 C Liga vyjímečných Budyně nad Ohří 7 7 10 350
34. Paulová Soňa CZE029054 C Tempáři z Divočiny Osek 6 6 6 400
51. Pfeiferová Andrea CZE007234 C Piráti Louny 1 1 1 130
56. Pfeiferová Libuše CZE031068 C Piráti Louny 2 2 2 80
30. Pindiaková Zdeňka CZE063636 C DC Kaplička Jirkov 10 10 16 760
1. Pokorná Markéta CZE054536 C Koliba Satanka Klášterec nad Ohří 1 4 20 25 45 5 810
11. Pokorná Sára CZE058432 C Koliba Satanka Klášterec nad Ohří 1 3 16 20 28 2 600
17. Poláková Lucie CZE032455 C Sportklub Ohníč 19 19 33 1 510
64. Řeháková Renata CZE053323 C Pomatenci Hranice 1 1 1 30
29. Růžičková Iveta CZE046089 C Lions Darts 14 14 54 800
58. Růžičková Zlata CZE062026 C Hvězda Beroun 1 1 1 50
55. Satranová Dagmar CZE006822 C ŠK Figury Libčice nad Vltavou 2 2 2 100
44. Schejbalová Margarita CZE057469 C Dvůr Králové n. L. 2 2 2 200
58. Srnová Barbora CZE048463 C U Péci Jablonec nad Nisou 1 1 1 50
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 18.1.2020 23:47

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 19.1.2020 00:27:02