Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Ústecký kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/66)
  Náhled Tisk Nahoru
Ústecký pohár 2019 - ŽENY kat. C

Krajské žebříčky | Jednotlivci ženy | Hráček: 66 | Turnajů: 452

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Bláhová Monika CZE054559 C Dream Bar 4 20 24 84 6 980
2. Pokorná Markéta CZE054536 C Koliba Satanka Klášterec nad Ohří 4 20 24 44 5 160
3. Bučková Kateřina CZE047308 C Hrušky Litvínov 4 20 24 63 4 320
4. Masopustová Jana CZE039221 C U Šlenců 4 22 26 86 3 880
5. Solnařová Martina CZE036655 C Best of Litoměřice 4 18 22 33 3 640
6. Michalíková Andrea CZE045654 C Sporťáci s.r.o. Jirkov 4 20 24 71 3 540
7. Waldhauserová Naděžda CZE045383 C Šutráci Oldřichov 4 17 21 44 3 530
8. Šinfeltová Andrea CZE000120 C Profi Tytan Písty 3 12 15 26 2 630
9. Kašparová Veronika CZE054811 C Best of Litoměřice 3 17 20 48 2 620
10. Matiášková Lenka CZE003508 C Asterix Nový Bor 3 4 7 8 2 430
11. Pokorná Sára CZE058432 C Koliba Satanka Klášterec nad Ohří 3 15 18 26 2 320
12. Lacinová Dagmar CZE009006 C Sporťáci s.r.o. Jirkov 4 4 8 14 2 180
13. Véghová Miluše CZE051584 C Nervotoči na Pekárně 24 24 88 2 060
14. Kobrová Vrbová Karolína CZE022014 C Piráti z Ruprechtic 19 19 33 1 870
15. Šlabjarová Pavla CZE054568 C Kapitán Duchcov 21 21 66 1 790
16. Michalak Jolanta CZE037917 C Špuntíci Most 18 18 35 1 560
17. Bartošová Markéta CZE052187 C Motorest Liběšice 20 20 74 1 520
18. Lomňančíková Kateřina CZE048599 C U Kapličky Lahošť 2 2 2 1 500
19. Poláková Lucie CZE032455 C Sportklub Ohníč 18 18 32 1 440
20. Svobodová Jaroslava CZE050985 C Kapitán Duchcov 18 18 35 1 240
21. Kolářová Jana CZE006422 C Ryky Česká Lípa 18 18 33 1 160
22. Hrušová Ludmila CZE053901 C Hrobaři Charvatce 20 20 58 1 140
23. Jindrová Kateřina CZE033128 C Hrozen Ploskovice 13 13 33 1 090
24. Tichá Blanka CZE054513 C Přeborníci Hrob 18 18 28 1 060
25. Kohutková Dana CZE022015 C Šamani z Jeskyně Litoměřice 18 18 27 1 040
26. Růžičková Iveta CZE046089 C Lions Darts 14 14 54 800
26. Štěrbanová Ivana CZE017334 C Most 16 16 29 800
28. Kvapilová Radka CZE002920 C Ložisková mafie Pšov 9 9 11 750
29. Filipová Markéta CZE043134 C 50 NA 50 Litvínov 14 14 17 720
30. Janoušková Miluše CZE050982 C Formani Duchcov 14 14 23 700
31. Hercingerová Romana CZE055422 C Jirkov 9 9 9 410
32. Knotková Jana CZE025679 C Huťaři Hýskov 8 8 8 400
32. Vinická Alexandra CZE052738 C U Šlenců 6 6 6 400
32. Paulová Soňa CZE029054 C Tempáři z Divočiny Osek 6 6 6 400
35. Svobodová Pavlína CZE006190 C Rock Klub Lovosice 7 7 7 370
36. Novotná Karolína CZE048393 C Liga vyjímečných Budyně nad Ohří 7 7 10 350
37. Kutzlerová Ludmila CZE000614 C Rock Klub Lovosice 5 5 5 290
38. Kargerová Michala CZE051901 C Litoměřice 4 4 4 280
39. Nováková Zuzana CZE032493 C ŠK Figury Libčice nad Vltavou 4 4 5 240
39. Teichnerová Kateřina CZE045221 C No stress Praha 2 2 2 240
41. Holbová Denisa CZE060655 C Huťaři Hýskov 3 3 3 210
41. Zajíčková Hana CZE017272 C Profi Tytan Písty 5 5 6 210
43. Dbalá Dagmar CZE003520 C Běsnící pávové Kladno 2 2 2 200
43. Schejbalová Margarita CZE057469 C Dvůr Králové n. L. 2 2 2 200
43. Šímová Monika CZE047242 C Běsnící pávové Kladno 2 2 2 200
46. Jelenová Monika CZE054221 C Huťaři Hýskov 3 3 3 190
47. Vondráková Liliana CZE023623 C Ložisková mafie Pšov 4 4 4 180
47. Pálková Iveta CZE036566 C Rock Klub Lovosice 4 4 4 180
49. Kvasničková Marcela CZE059986 C ŠK Gladiátoři Stříbro 3 3 11 170
50. Pfeiferová Andrea CZE007234 C Piráti Louny 1 1 1 130
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2019 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2019 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2019 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 7.12.2019 02:52

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2019 Unie šipkových organizací dne 7.12.2019 02:52:04