Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Ústecký kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-31/31)
  Náhled Tisk Nahoru
Ústecký pohár 2019 - ŽENY kat. B

Krajské žebříčky | Jednotlivci ženy | Hráček: 31 | Turnajů: 179

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Dolejší Dana CZE003188 B EKS - Neuděláš nic Most 3 11 14 26 3 680
2. Dvořáková Pavla CZE030187 B EKS - Neuděláš nic Most 3 12 15 50 3 530
3. Tůmová Petra CZE047361 B Magistři Duo Most 2 10 12 27 3 520
4. Chárová Zdenka CZE042456 B Predátoři Krupka 3 12 15 33 3 470
5. Ilenčíková Jana CZE000062 B MANDL Klub Žatec 2 13 15 24 3 190
6. Čepeláková Lenka CZE030429 B Pijonýři Litvínov 3 12 15 24 2 750
7. Semencová Jana CZE026980 B Pijonýři Litvínov 2 12 14 25 2 500
8. Schneiderová Marie CZE048419 B Sportklub Ohníč 2 12 14 65 2 200
9. Kovářová Jana CZE046805 B WFS Evaň 2 2 2 2 000
10. Žebrowská Kateřina CZE057119 B 50 NA 50 Litvínov 2 12 14 36 1 440
11. Pilnáčková Kateřina CZE039323 B Žatec 11 11 18 1 310
12. Ševčíková Libuše CZE045738 B ZB Karakal Ročov 1 10 11 25 1 210
13. Grušpierová Monika CZE016121 B Žraloci Pokratice 12 12 43 940
14. Hofmanová Jitka CZE048024 B Lions Darts 11 11 33 930
15. Popovičová Kateřina CZE052308 B Magistři Duo Most 11 11 31 890
16. Fafláková Zdeňka CZE041613 B Sokolové Želenky 10 10 17 880
17. Černá Šárka CZE052512 B Magistři Duo Most 9 9 23 710
18. Mikešová Kristína CZE045736 B Piráti Louny 1 2 3 4 670
19. Volková Petra CZE047270 B Arsenal Most 10 10 17 660
20. Pávová Blanka CZE003902 B Piráti Louny 1 2 3 4 490
21. Solnařová Veronika CZE042809 B Acrus Litoměřice 1 1 1 450
22. Hrodková Kristýna CZE056093 B Magistři Duo Most 9 9 9 390
22. Pajičová Věra CZE043139 B Hrušky Litvínov 5 5 5 390
24. Kovářová Nikola CZE046808 B WFS Evaň 1 1 1 350
25. Chmelíčková Gabriela CZE040985 B Nervotoči na Pekárně 4 4 4 160
26. Škodová Klára CZE058078 B Démoni Chotyně 1 1 1 110
26. Bubáková Kamila CZE055574 B Podboráci Hořany 1 1 1 110
26. Nasková Dagmar CZE000326 B Smajlíci Liberec 1 1 1 110
29. Valentová Věra CZE001053 B The Best Of Nové Město p/S. 1 1 1 70
29. Hlavatá Eliška CZE045772 B (Vichřice z Ještědu) 1 1 1 70
31. Žourová Iva CZE048776 B ZB Karakal Ročov 1 1 1 50
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2019 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2019 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2019 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 16.6.2019 22:01

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2019 Unie šipkových organizací dne 16.6.2019 22:31:35