Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Ústecký kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-33/33)
  Náhled Tisk Nahoru
Ústecký pohár 2019 - ŽENY kat. B

Krajské žebříčky | Jednotlivci ženy | Hráček: 33 | Turnajů: 222

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Dolejší Dana CZE003188 B Oceloti Most 3 17 20 40 4 240
2. Chárová Zdenka CZE042456 B Predátoři Krupka 3 18 21 40 3 890
3. Ilenčíková Jana CZE000062 B MANDL Klub Žatec 2 17 19 29 3 850
4. Tůmová Petra CZE047361 B Magistři Duo Most 2 11 13 28 3 670
5. Dvořáková Pavla CZE030187 B EKS - Neuděláš nic Most 3 14 17 52 3 590
6. Čepeláková Lenka CZE030429 B Pijonýři Litvínov 3 14 17 26 2 910
7. Semencová Jana CZE026980 B Pijonýři Litvínov 2 16 18 32 2 840
8. Schneiderová Marie CZE048419 B Sportklub Ohníč 2 17 19 72 2 530
9. Kovářová Jana CZE046805 B WFS Evaň 2 2 2 2 000
10. Pilnáčková Kateřina CZE039323 B Žatec 15 15 25 1 870
11. Žebrowská Kateřina CZE057119 B Korbel Litvínov 2 15 17 43 1 550
12. Ševčíková Libuše CZE045738 B ZB Karakal Ročov 1 12 13 27 1 330
13. Fafláková Zdeňka CZE041613 B Sokolové Želenky 13 13 20 1 230
14. Hofmanová Jitka CZE048024 B Lions Darts 14 14 39 1 220
15. Grušpierová Monika CZE016121 B Žraloci Pokratice 14 14 45 1 080
16. Popovičová Kateřina CZE052308 B Magistři Duo Most 13 13 36 1 010
17. Pajičová Věra CZE043139 B Hrušky Litvínov 10 10 10 760
18. Černá Šárka CZE052512 B Magistři Duo Most 9 9 23 710
19. Mikešová Kristína CZE045736 B Piráti Louny 1 2 3 4 670
20. Volková Petra CZE047270 B Arsenal Most 10 10 17 660
21. Pávová Blanka CZE003902 B Piráti Louny 1 2 3 4 490
22. Vajshajtlová Kristýna CZE056093 B Magistři Duo Most 10 10 10 460
23. Solnařová Veronika CZE042809 B Acrus Litoměřice 1 1 1 450
24. Kovářová Nikola CZE046808 B WFS Evaň 1 1 1 350
25. Handlová Klára CZE053800 B Ostré hroty Svémyslice 2 2 3 220
26. Bubáková Kamila CZE055574 B Podboráci Hořany 3 3 3 210
27. Chmelíčková Gabriela CZE040985 B Nervotoči na Pekárně 5 5 5 190
28. Škodová Klára CZE058078 B Démoni Chotyně 1 1 1 110
28. Nasková Dagmar CZE000326 B Klub 44 Liberec 1 1 1 110
30. Valentová Věra CZE001053 B The Best Of Nové Město p/S. 1 1 1 70
30. Hlavatá Eliška CZE045772 B (Vichřice z Ještědu) 1 1 1 70
32. Žourová Iva CZE048776 B ZB Karakal Ročov 1 1 1 50
32. Kůrková Jiřina CZE043907 B Podprouďáci z Kozárovic 1 1 1 50
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2019 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2019 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2019 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 24.8.2019 03:59

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2019 Unie šipkových organizací dne 24.8.2019 08:36:48