Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Ústecký kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-42/42)
  Náhled Tisk Nahoru
2019 - Ústecký pohár - ŽENY kat. B

Krajský archiv | Jednotlivci ženy | Hráček: 42 | Turnajů: 366

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Bláhová Monika CZE054559 B Dream Bar 1 4 20 25 85 7 430
2. Tůmová Petra CZE047361 B Magistři Duo Most 1 4 18 23 49 6 910
3. Dolejší Dana CZE003188 B Oceloti Most 1 4 23 28 70 6 260
4. Chárová Zdenka CZE042456 B Predátoři Krupka 1 4 24 29 62 5 670
5. Semencová Jana CZE026980 B Pijonýři Litvínov 4 22 26 53 4 960
6. Kovářová Jana CZE046805 B WFS Evaň 1 4 5 5 4 450
7. Solnařová Martina CZE036655 B Best of Litoměřice 1 4 18 23 34 3 990
8. Schneiderová Marie CZE048419 B Sportklub Ohníč 2 23 25 96 3 090
9. Kokešová Miroslava CZE014314 B Hrobaři Charvatce 19 19 53 2 310
10. Pilnáčková Kateřina CZE039323 B Mosteckej ŠK 18 18 28 2 240
11. Hofmanová Jitka CZE048024 B Lions Darts 20 20 68 1 960
12. Kobrová Vrbová Karolína CZE022014 B Piráti z Ruprechtic 19 19 33 1 870
13. Ševčíková Libuše CZE045738 B ZB Karakal Ročov 1 17 18 38 1 860
14. Žebrowská Kateřina CZE057119 B Korbel Litvínov 2 18 20 57 1 820
15. Fafláková Zdeňka CZE041613 B Sokolové Želenky 19 19 29 1 670
16. Grušpierová Monika CZE016121 B Žraloci Pokratice 20 20 63 1 560
17. Popovičová Kateřina CZE052308 B Magistři Duo Most 19 19 55 1 450
18. Svobodová Jaroslava CZE050985 B Kapitán Duchcov 18 18 37 1 260
19. Pajičová Věra CZE043139 B Hrušky Litvínov 12 12 12 880
20. Černá Šárka CZE052512 B Magistři Duo Most 10 10 24 760
21. Janoušková Miluše CZE050982 B Formani Duchcov 14 14 24 720
21. Filipová Markéta CZE043134 B 50 NA 50 Litvínov 14 14 17 720
23. Vajshajtlová Kristýna CZE056093 B Magistři Duo Most 15 15 15 670
23. Mikešová Kristína CZE045736 B Piráti Louny 1 2 3 4 670
25. Živná Andrea CZE036966 B Formani Duchcov 6 6 20 540
26. Pávová Blanka CZE003902 B Piráti Louny 1 2 3 4 490
27. Solnařová Veronika CZE042809 B Acrus Litoměřice 1 1 1 450
28. Kovářová Nikola CZE046808 B WFS Evaň 1 1 1 350
29. Vlčková Nikol CZE063535 B Formani Duchcov 6 6 6 320
30. Bubáková Kamila CZE055574 B Podboráci Hořany 4 4 4 280
31. Teichnerová Kateřina CZE045221 B No stress Praha 2 2 2 240
32. Chmelíčková Gabriela CZE040985 B Nervotoči na Pekárně 5 5 5 190
33. Kounková Romana CZE057953 B Klub 44 Liberec 2 2 9 160
34. Kainová Michaela CZE053854 B Klub 44 Liberec 1 1 1 130
35. Tomčíková Tereza CZE051082 B Litvínov 2 2 2 120
36. Škodová Klára CZE058078 B Démoni Chotyně 1 1 1 110
37. Nováková Alena CZE056345 B Bakaláři Liberec 2 2 2 100
38. Hedánková Kateřina CZE022210 B Rock Klub Lovosice 1 1 1 90
39. Valentová Věra CZE001053 B The Best Of Nové Město p/S. 1 1 1 70
39. Hlavatá Eliška CZE045772 B (Vichřice z Ještědu) 1 1 1 70
41. Žourová Iva CZE048776 B ZB Karakal Ročov 1 1 1 50
42. Samlerová Michaela CZE048405 B Dragonflies 1 1 1 30
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 20.1.2020 16:01

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 20.1.2020 16:06:12