Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Ústecký kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/290)
  Náhled Tisk Nahoru
Ústecký pohár 2019 - ŽENY absolutní pořadí

Krajské žebříčky | Jednotlivci ženy | Hráček: 290 | Turnajů: 798

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Radová Karla CZE000873 A Mosteckej ŠK 3 13 16 45 5 820
2. Rödlová Žaneta CZE002947 A Kanec Most 3 12 15 37 4 990
3. Mairichová Barbora CZE041094 A ŠK Bořeň Bílina 3 10 13 36 4 850
4. Bláhová Monika CZE054559 C Dream Bar 3 12 15 49 4 630
5. Strunzová Jitka CZE046181 A Torzo Bílina 3 12 15 52 4 450
6. Dolejší Dana CZE003188 B Oceloti Most 3 11 14 26 3 680
7. Chárová Zdenka CZE042456 B Predátoři Krupka 3 14 17 36 3 670
8. Dvořáková Pavla CZE030187 B EKS - Neuděláš nic Most 3 12 15 50 3 530
9. Tůmová Petra CZE047361 B Magistři Duo Most 2 10 12 27 3 520
10. Husáková Alžběta CZE000428 A Asterix Nový Bor 3 1 4 4 3 440
11. Pokorná Markéta CZE054536 C Koliba Satanka Klášterec nad Ohří 3 12 15 25 3 370
12. Kocánová Lucie CZE060456 D Dream Bar 3 13 16 40 3 300
13. Ilenčíková Jana CZE000062 B MANDL Klub Žatec 2 13 15 24 3 190
14. Masopustová Jana CZE039221 C U Šlenců 3 14 17 62 2 970
15. Solnařová Martina CZE036655 C Best of Litoměřice 3 12 15 25 2 750
15. Čepeláková Lenka CZE030429 B Pijonýři Litvínov 3 12 15 24 2 750
17. Semencová Jana CZE026980 B Pijonýři Litvínov 2 14 16 27 2 620
18. Šinfeltová Andrea CZE000120 C Profi Tytan Písty 3 11 14 25 2 540
19. Takácsová Danuše CZE052915 D Ložisková mafie Pšov 3 12 15 29 2 490
20. Matiášková Lenka CZE003508 C Asterix Nový Bor 3 4 7 8 2 430
21. Waldhauserová Naděžda CZE045383 C Šutráci Oldřichov 3 9 12 24 2 320
22. Schneiderová Marie CZE048419 B Sportklub Ohníč 2 12 14 66 2 200
23. Kolářová Jiřina CZE024578 D DC Kopeček Děčín 3 14 17 60 2 130
24. Švambergová Lenka CZE056102 D Sportklub Ohníč 3 13 16 30 2 100
25. Bučková Kateřina CZE047308 C Hrušky Litvínov 3 12 15 33 2 070
26. Chroustová Michaela CZE056875 D DC Kopeček Děčín 3 14 17 33 2 050
27. Kovářová Jana CZE046805 B WFS Evaň 2 2 2 2 000
28. Michalíková Andrea CZE045654 C Sporťáci s.r.o. Jirkov 3 12 15 39 1 990
29. Řepíková Marcela CZE009098 2 12 14 39 1 820
30. Dimmerová Kristýna CZE062027 Ústí nad Labem 2 11 13 20 1 770
31. Pokorná Sára CZE058432 C Koliba Satanka Klášterec nad Ohří 2 10 12 18 1 680
31. Dimmerová Tereza CZE062383 Ústí nad Labem 2 4 6 9 1 680
33. Bergerová Irena CZE054529 D Šipkový klub Dobranov z.s. 1 12 13 54 1 510
34. Hlavatá Zdena CZE000734 D Ložisková mafie Pšov 2 12 14 39 1 480
35. Žebrowská Kateřina CZE057119 B 50 NA 50 Litvínov 2 13 15 39 1 470
36. Kokešová Miroslava CZE014314 A Hrobaři Charvatce 12 12 40 1 460
37. Trubačová Lenka CZE062659 Most 2 11 13 20 1 430
38. Čechová Radka CZE052032 D Šipkový klub Dobranov z.s. 1 12 13 37 1 370
39. Pilnáčková Kateřina CZE039323 B Žatec 12 12 19 1 360
40. Pelcová Marie CZE058560 D Ložisková mafie Pšov 1 12 13 43 1 330
41. Sláviková Blažena CZE060791 D Šipkový klub Dobranov z.s. 11 11 19 1 310
42. Blahníková Lenka CZE055129 Duchcov 1 11 12 21 1 280
43. Ďurčová Martina CZE056116 D DC Kopeček Děčín 11 11 27 1 270
44. Davidová Klára CZE055748 Litvínov 3 9 12 12 1 240
45. Ševčíková Libuše CZE045738 B ZB Karakal Ročov 1 10 11 25 1 210
46. Véghová Miluše CZE051584 C Nervotoči na Pekárně 14 14 49 1 160
47. Motejlová Martina CZE055121 D Čeští lvi Mimoň 11 11 25 1 090
48. Kobrová Vrbová Karolína CZE022014 C Piráti z Ruprechtic 11 11 18 1 070
49. Motejlová Alena CZE055122 D Čeští lvi Mimoň 11 11 40 1 050
50. Šlabjarová Pavla 1966 CZE054568 C Kapitán Duchcov 12 12 46 1 040
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2019 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2019 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2019 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 26.6.2019 06:01

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2019 Unie šipkových organizací dne 26.6.2019 07:40:06