Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Ústecký kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/801)
  Náhled Tisk Nahoru
Ústecký pohár 2019 - MUŽI kat. D+

Krajské žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 801 | Turnajů: 1745

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Tvrzník Tomáš CZE008782 D Šamani z Jeskyně Litoměřice 4 21 25 49 6 950
2. Kolář Libor CZE024498 D DC Kopeček Děčín 4 24 28 100 4 660
3. Hála Jan CZE044956 D ŠK Jahoda Žatec 4 23 27 83 4 370
4. Štěpánek Martin CZE050847 D DC Kopeček Děčín 4 24 28 80 4 080
5. Žoha Martin CZE060883 D Phoenix Ústí nad Labem 3 16 19 30 4 030
6. Chládek Martin 1980 CZE020357 50 NA 50 Litvínov 3 18 21 55 3 890
7. Belza Zdeněk CZE059361 D ŠK Pokratická hospůdka 3 20 23 71 3 710
8. Till Radek CZE053713 D Astra Česká Lípa 3 18 21 36 3 030
9. Chára Richard CZE062250 Krupka 4 21 25 52 2 970
10. Bumba Pavel CZE053586 D Predátoři Heřmanice 3 24 27 160 2 930
11. Bírovka Martin CZE059944 DC Kopeček Děčín 24 24 59 2 780
12. Semsch Petr CZE061622 Metro music club 3 22 25 44 2 770
12. Ďurča Miroslav CZE051602 D DC Kopeček Děčín 23 23 49 2 770
14. Tauchman Miroslav CZE052190 D Astra Česká Lípa 19 19 38 2 630
15. Černý Jan CZE058737 D Nervotoči na Pekárně 24 24 86 2 600
16. Šejirman Robert CZE054560 D Korbel Litvínov 3 22 25 41 2 570
16. Nedopita Rudolf CZE062387 D Astra Česká Lípa 1 14 15 30 2 570
18. Novotný Ondřej CZE057513 D Lovosice 4 12 16 19 2 520
19. Kubín Milan CZE054528 D Šipkový klub Dobranov z.s. 1 20 21 95 2 510
20. Čermák Petr CZE016370 Pijonýři Litvínov 1 13 14 16 2 500
21. Birovka Petr CZE058524 D DC Kopeček Děčín 24 24 50 2 480
22. Marcin Jan CZE061039 D Astra Česká Lípa 1 16 17 31 2 430
23. Cink Jan CZE052075 D Sportklub Ohníč 24 24 50 2 380
24. Sýkora Václav CZE063181 Špuntíci Most 17 17 38 2 330
24. Klása David CZE051061 D Šipkový klub Velká Černoc 21 21 53 2 330
26. Merunka Jan CZE040454 D DC Kopeček Děčín 22 22 51 2 300
27. Coupé René CZE063482 Špuntíci Most 19 19 49 2 290
28. Srp Karel CZE049125 D Nervotoči na Pekárně 22 22 54 2 280
28. Pořízek Jan CZE006296 D Predátoři Heřmanice 2 12 14 33 2 280
30. Kubík Václav CZE059384 D Nervotoči na Pekárně 23 23 81 2 270
31. Novotný Zdeněk CZE055840 D Čeští lvi Mimoň 17 17 39 2 250
31. Vondráček Martin CZE025328 D Nervotoči na Pekárně 23 23 41 2 250
33. Hudeček Václav CZE006323 Charvatce 18 18 67 2 240
34. Faltín Jaroslav CZE047353 D U Charlieho Most 22 22 56 2 220
35. Lutka Jiří CZE058740 Ústí nad Labem 1 18 19 32 2 190
36. Balušík Marek CZE062854 Šamani z Jeskyně Litoměřice 3 17 20 48 2 180
37. Reichl Vít CZE048144 D ŠK Pokratická hospůdka 22 22 61 2 140
37. Havlan Michal CZE015585 Piráti z Ruprechtic 18 18 30 2 140
39. Müller Michal CZE047851 Špuntíci Most 21 21 39 2 110
40. Machala Vlastimil CZE036834 Teplice 17 17 33 2 070
41. Machytka Radek CZE051063 D Špuntíci Most 22 22 55 2 060
41. Novotný Daniel CZE057514 D Lovosice 4 12 16 22 2 060
43. Sněhota Jiří CZE056120 Dušníky 23 23 43 2 050
44. Vondrák Zdeněk CZE032620 D Tempáři z Divočiny Osek 15 15 23 2 030
44. Pauzr Jiří CZE002825 Litoměřice 15 15 33 2 030
46. Tomášek Karel CZE036507 D Phoenix Ústí nad Labem 2 11 13 18 1 990
47. Zich Lukáš CZE046912 U Charlieho Most 22 22 48 1 980
47. Týma Zdeněk CZE061387 D Přeborníci Hrob 18 18 23 1 980
49. Fabián Jaroslav CZE040456 D DC Kopeček Děčín 1 24 25 64 1 970
50. Popovič Pavel CZE047287 D Magistři Duo Most 19 19 68 1 950
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2019 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2019 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2019 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 22.11.2019 03:08

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2019 Unie šipkových organizací dne 22.11.2019 03:08:19