Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Ústecký kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/767)
  Náhled Tisk Nahoru
2019 - Ústecký pohár - MUŽI kat. D+

Krajský archiv | Jednotlivci muži | Hráčů: 767 | Turnajů: 1704

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Švamberg Pavel CZE053069 D Draci Ohníč 1 4 24 29 59 5 030
2. Kolář Libor CZE024498 D Kopeček Děčín 1 4 24 29 105 4 930
3. Hála Jan CZE044956 D Jahoda Žatec 1 4 23 28 86 4 620
4. Štěpánek Martin CZE050847 D Kopeček Děčín 4 24 28 83 4 080
5. Žoha Martin CZE060883 D Phoenix Ústí nad Labem 3 16 19 32 4 050
6. Chára Richard CZE062250 Krupka 4 21 25 56 3 050
7. Bumba Pavel CZE053586 D Predátoři Heřmanice 3 24 27 169 2 970
8. Semsch Petr CZE061622 D Metro music club 3 22 25 46 2 830
9. Bírovka Martin CZE059944 D Kopeček Děčín 24 24 59 2 780
10. Ďurča Miroslav CZE051602 D Kopeček Děčín 23 23 51 2 770
11. Merunka Jan CZE040454 D Kopeček Děčín 24 24 54 2 600
11. Černý Jan CZE058737 D Nervotoči na Pekárně 24 24 88 2 600
13. Šejirman Robert CZE054560 D Karma Darts Litvínov 3 22 25 41 2 570
14. Novotný Ondřej CZE057513 D Rock Klub Lovosice 4 12 16 20 2 520
15. Kubín Milan CZE054528 D Šipkový klub Dobranov z.s. 1 20 21 98 2 510
16. Birovka Petr CZE058524 D Kopeček Děčín 24 24 52 2 480
16. Cink Jan CZE052075 D Draci Ohníč 24 24 54 2 480
18. Coupé René CZE063482 D Špuntíci Most 19 19 51 2 410
19. Sýkora Václav CZE063181 D Špuntíci Most 17 17 39 2 370
20. Klása David CZE051061 D Žatec 21 21 54 2 330
20. Kubík Václav CZE059384 D Nervotoči na Pekárně 23 23 84 2 330
22. Hudeček Václav CZE006323 Charvatce 18 18 70 2 300
23. Srp Karel CZE049125 D Nervotoči na Pekárně 22 22 54 2 280
23. Pořízek Jan CZE006296 D Predátoři Heřmanice 2 12 14 33 2 280
25. Novotný Zdeněk CZE055840 D Čeští lvi Mimoň 17 17 41 2 250
25. Vondráček Martin CZE025328 D Nervotoči na Pekárně 23 23 41 2 250
27. Faltín Jaroslav CZE047353 D Metro music club 22 22 59 2 220
28. Lutka Jiří CZE058740 Ústí nad Labem 1 18 19 33 2 210
29. Machala Vlastimil CZE036834 Teplice 18 18 36 2 160
30. Srp Josef CZE051059 D Šipkový klub Velká Černoc 1 18 19 27 2 150
31. Pauzr Jiří CZE002825 Litoměřice 15 15 34 2 130
31. Müller Michal CZE047851 D Špuntíci Most 21 21 41 2 130
33. Vondrák Zdeněk CZE032620 D Templáři pod Věží Osek 15 15 25 2 090
34. Machytka Radek CZE051063 D Špuntíci Most 22 22 56 2 080
35. Sněhota Jiří CZE056120 Dušníky 23 23 44 2 070
36. Novotný Daniel CZE057514 D Rock Klub Lovosice 4 12 16 23 2 060
37. Fabián Jaroslav CZE040456 D Kopeček Děčín 1 24 25 66 2 010
38. Tomášek Karel CZE036507 D Phoenix Ústí nad Labem 2 11 13 19 1 990
39. Zich Lukáš CZE046912 D U Charlieho Most 22 22 51 1 980
40. Popovič Pavel CZE047287 D Magistři Duo Most 19 19 71 1 970
41. Brenner Marek CZE044763 D U Charlieho Most 15 15 29 1 950
42. Janoušek Zdeněk CZE058615 D Tulipán Žatec 1 1 15 17 31 1 930
43. Zajíc Roman CZE045663 D Magistři Duo Most 19 19 70 1 910
44. Chára Jan CZE061717 Krupka 1 21 22 43 1 900
45. Klicpera David CZE039666 D Jahoda Žatec 1 16 17 35 1 870
46. Slávik Pavel CZE060832 D Čeští lvi Mimoň 20 20 39 1 860
47. Lefík Michal CZE062884 D Dream Bar Jirkov 18 18 51 1 840
48. Králík Jiří CZE047384 Ústí n/L. 19 19 27 1 830
49. Šmehlík Jan CZE060870 D Magistři Duo Most 18 18 30 1 820
50. Matunák Josef CZE062307 D Jahoda Žatec 1 1 19 21 51 1 810
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 22.9.2020 03:59

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 22.9.2020 05:43:56