Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Ústecký kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/271)
  Náhled Tisk Nahoru
2019 - Ústecký pohár - MUŽI kat. C

Krajský archiv | Jednotlivci muži | Hráčů: 271 | Turnajů: 1238

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Tvrzník Tomáš CZE008782 C Šamani z Jeskyně Litoměřice 1 4 21 26 53 7 600
2. Kraus Karel CZE052436 C Koliba Satanka Klášterec nad Ohří 1 4 21 26 52 5 360
3. Souček Michal CZE051825 C Čeští lvi Mimoň 4 19 23 48 4 990
4. Braum Jan CZE002278 C Hoka Most 1 4 18 23 48 4 930
5. Belza Zdeněk CZE059361 C ŠK Pokratická hospůdka 3 20 23 75 3 770
6. Beran Miroslav CZE011778 C Marná snaha Slaný 1 2 20 23 56 3 650
7. Jelínek Vítězslav CZE041497 C Leopardi od lípy Malšovice 24 24 96 3 620
8. Jánský Jiří CZE038847 C Black Benešov n/P. 22 22 43 3 420
9. Pallas Pavel CZE009061 C Marná snaha Slaný 1 1 21 23 76 3 410
10. Tomov Ladislav CZE029061 C Ložisková mafie Pšov 22 22 44 3 340
11. Franta Roman CZE041792 C Pijonýři Litvínov 1 24 25 50 3 150
12. Kotner Karel CZE043433 C Nervotoči na Pekárně 24 24 65 3 040
13. Till Radek CZE053713 C Astra Česká Lípa 3 18 21 38 3 030
14. Tauchman Miroslav CZE052190 C Astra Česká Lípa 20 20 40 2 920
15. Blahník Zdeněk CZE055127 C Kapitán Duchcov 18 18 74 2 900
15. Mildorf Jiří CZE042799 C Nervotoči na Pekárně 1 23 24 56 2 900
17. Schieferdecker Václav CZE000469 C Ložisková mafie Pšov 24 24 83 2 880
18. Fidler David CZE061743 C U Havlů pension Třebenice 4 9 13 13 2 810
19. Dvořák Tomáš CZE050609 C Ložisková mafie Pšov 2 18 20 32 2 780
20. Kočić Roman CZE030614 C Dream Bar 1 18 19 50 2 770
21. Nedopita Rudolf CZE062387 C Astra Česká Lípa 1 15 16 31 2 760
22. Viga Vladimír CZE006753 C Pijonýři Litvínov 1 17 18 28 2 740
23. Zrostlík Václav CZE037687 C Metro music club 21 21 39 2 570
24. Tájek Pavel CZE045732 C Šamani z Jeskyně Litoměřice 2 23 25 78 2 530
25. Marcin Jan CZE061039 C Astra Česká Lípa 1 16 17 33 2 490
26. Brokeš Martin CZE054956 C Šipkový klub Dobranov z.s. 20 20 50 2 420
27. Rubáš Pavel CZE040113 C EKS - Neuděláš nic Most 23 23 95 2 410
28. Mikolášek Jiří CZE020399 C Špuntíci Most 22 22 48 2 400
29. Vokoun Martin CZE020333 C Hrobaři Charvatce 19 19 66 2 330
30. Dlouhý Miroslav CZE036504 C Gigant Team Krásný Dvůr 19 19 29 2 270
31. Schieferdecker Vít CZE050608 C Ložisková mafie Pšov 24 24 72 2 240
32. Balušík Marek CZE062854 C Šamani z Jeskyně Litoměřice 3 17 20 52 2 180
33. Reichl Vít CZE048144 C ŠK Pokratická hospůdka 22 22 64 2 140
34. Wollenheit Milan CZE051031 C Hrobaři Charvatce 20 20 45 2 100
35. Novotný Josef CZE054538 C Koliba Satanka Klášterec nad Ohří 2 19 21 38 2 090
36. Havrila Miroslav CZE054743 C ŠK Bořeň Bílina 1 18 19 43 2 070
37. Asman Marek CZE059733 C Black Benešov n/P. 16 16 26 2 060
38. Týma Zdeněk CZE061387 C Přeborníci Hrob 19 19 25 2 030
38. Horčík Vojtěch CZE033730 C Hrozen Ploskovice 2 5 7 7 2 030
40. Holý Michael CZE025987 C Přeborníci Hrob 16 16 28 2 000
41. Pelikán Martin CZE057647 C Ježek Chomutov 23 23 38 1 970
42. Selinger Jiří CZE054332 C Čeští lvi Mimoň 18 18 25 1 960
43. Kopecký Václav CZE042619 C Lions Darts 15 15 54 1 910
44. Prošek Miloslav CZE047860 C Ložisková mafie Pšov 21 21 32 1 870
45. Prekop David CZE000509 C Ložisková mafie Pšov 1 20 21 28 1 850
46. Valovič Marek CZE052712 C Čeští lvi Mimoň 18 18 64 1 840
47. Bradáč Marek CZE000728 C R.O.S. Jirkov 18 18 41 1 820
48. Strecker Libor CZE013862 C Hrobaři Charvatce 19 19 47 1 810
48. Bronecký Miroslav CZE056196 C Hrušky Litvínov 13 13 25 1 810
50. Kuchta Miroslav CZE053109 C Metro music club 1 19 20 34 1 800
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 11.7.2020 11:31

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 11.7.2020 12:58:59