Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Ústecký kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/240)
  Náhled Tisk Nahoru
Ústecký pohár 2019 - MUŽI kat. C

Krajské žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 240 | Turnajů: 1089

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Pomeje Daniel CZE057187 C Best of Litoměřice 4 16 20 48 6 420
2. Pomahač Lukáš CZE043464 C 50 NA 50 Litvínov 4 18 22 53 6 100
3. Řepík Roman CZE008452 C Cowhand Dušníky 4 21 25 51 5 850
4. Kraus Karel CZE052436 C Koliba Satanka Klášterec nad Ohří 4 19 23 44 4 830
5. Souček Michal CZE051825 C Čeští lvi Mimoň 4 17 21 43 4 650
6. Tibitanzl Lukáš CZE045064 C Best of Litoměřice 4 17 21 45 4 510
7. Švamberg Pavel CZE053069 C Sportklub Ohníč 4 22 26 50 4 500
8. Braum Jan CZE002278 C Hoka Most 4 16 20 45 4 300
9. Jelínek Vítězslav CZE041497 C Leopardi od lípy Malšovice 22 22 84 3 320
10. Pusch Petr CZE054940 C Formani Duchcov 1 19 20 95 3 180
11. Jánský Jiří CZE038847 C Black Benešov n/P. 20 20 37 3 120
12. Tomov Ladislav CZE029061 C Ložisková mafie Pšov 20 20 38 2 980
13. Beran Miroslav CZE011778 C Marná snaha Slaný 2 18 20 46 2 900
14. Kotner Karel CZE043433 C Nervotoči na Pekárně 22 22 54 2 760
15. Malkus Vlastimil CZE052482 C MANDL Klub Žatec 1 19 20 55 2 720
16. Kočić Roman CZE030614 C Dream Bar 1 18 19 49 2 710
17. Pallas Pavel CZE009061 C Marná snaha Slaný 1 19 20 62 2 640
18. Viga Vladimír CZE006753 C Pijonýři Litvínov 1 15 16 26 2 600
19. Fidler David CZE061743 C Bombardéři Děčany 4 7 11 11 2 590
20. Dvořák Tomáš CZE050609 C Ložisková mafie Pšov 2 16 18 29 2 580
21. Jareš Michael CZE055697 C Magistři Duo Most 2 16 18 29 2 540
21. Schieferdecker Václav CZE000469 C Ložisková mafie Pšov 22 22 70 2 540
23. Blahník Zdeněk CZE055127 C Kapitán Duchcov 16 16 61 2 460
24. Čížek František CZE047354 C MANDL Klub Žatec 21 21 136 2 370
25. Stuchlý Lukáš CZE054954 C Hrobaři Charvatce 1 19 20 43 2 260
26. Tájek Pavel CZE045732 C Šamani z Jeskyně Litoměřice 2 21 23 65 2 250
27. Rubáš Pavel CZE040113 C EKS - Neuděláš nic Most 21 21 80 2 230
28. Mikolášek Jiří CZE020399 C Špuntíci Most 20 20 41 2 220
29. Brokeš Martin CZE054956 C Šipkový klub Dobranov z.s. 18 18 43 2 080
30. Obr Jiří CZE008209 C Formani Duchcov 16 16 37 2 040
31. Horčík Vojtěch CZE033730 C Hrozen Ploskovice 2 5 7 7 2 030
32. Vokoun Martin CZE020333 C Hrobaři Charvatce 17 17 54 2 010
33. Novotný Josef CZE054538 C Koliba Satanka Klášterec nad Ohří 2 17 19 32 1 930
34. Schieferdecker Vít CZE050608 C Ložisková mafie Pšov 22 22 60 1 920
35. Dlouhý Miroslav CZE036504 C Ložisková mafie Pšov 17 17 23 1 910
36. Asman Marek CZE059733 C Black Benešov n/P. 14 14 24 1 840
36. Bureš Karel CZE050682 C Best of Litoměřice 18 18 63 1 840
38. Kopřiva Lubomír CZE055136 C Phoenix Ústí nad Labem 1 18 19 34 1 790
38. Havrila Miroslav CZE054743 C ŠK Bořeň Bílina 1 16 17 32 1 790
40. Wollenheit Milan CZE051031 C Hrobaři Charvatce 17 17 36 1 710
41. Prošek Miloslav CZE047860 C Ložisková mafie Pšov 19 19 28 1 690
42. Juris Jan CZE057115 C Metro music club 1 19 20 50 1 680
43. Jeřábek Jiří CZE051195 C Metro music club 21 21 30 1 670
43. Pokora Michael CZE054230 C Piráti z Ruprechtic 17 17 27 1 670
43. Prekop David CZE000509 C Ložisková mafie Pšov 1 18 19 26 1 670
46. Štrba Vlastislav CZE027567 C Chuligáni Obušek Klášterec nad Ohří 18 18 38 1 660
47. Kuchta Miroslav CZE053109 C Metro music club 1 17 18 30 1 640
48. Hoffmann Jiří CZE059498 C Metro music club 22 22 57 1 620
48. Mrázek Vladimír CZE039373 C MANDL Klub Žatec 16 16 24 1 620
50. Androvič Josef CZE055187 C ŠK Jahoda Žatec 1 18 19 33 1 610
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2019 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2019 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2019 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 20.10.2019 18:01

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2019 Unie šipkových organizací dne 20.10.2019 18:31:53