Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Ústecký kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/279)
  Náhled Tisk Nahoru
Ústecký pohár 2019 - MUŽI kat. B

Krajské žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 279 | Turnajů: 756

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Trousil Marek CZE042579 B Nervotoči na Pekárně 3 14 17 35 5 430
2. Kutzler Martin CZE046280 B Cowhand Dušníky 3 14 17 92 4 450
3. Kozák Pavel CZE017599 B Denisa Bohušovice 2 12 14 40 3 840
4. Brudna Josef CZE007352 B Sportklub Ohníč 3 12 15 58 3 790
5. Beránek Miroslav 1961 CZE003936 B Šipková Růže Jirkov 3 12 15 27 3 650
6. Cibulka Ondřej CZE062658 B Pijonýři Litvínov 3 12 15 44 3 270
7. Chára Hynek CZE037741 B Predátoři Krupka 3 14 17 39 3 190
8. Krotík Boleslav CZE001129 B Cowhand Dušníky 3 14 17 46 3 070
9. David Karel CZE004342 B Hrušky Litvínov 3 9 12 13 2 980
9. Slába Jiří CZE049116 B Katapult Krupka 2 12 14 25 2 980
11. Krotil Karel CZE053080 B Torzo Bílina 2 10 12 16 2 940
12. Šatný Jan CZE001447 B Hrušky Litvínov 3 13 16 31 2 920
13. Malár David CZE045837 B Sokolové Želenky 3 12 15 53 2 910
14. Funk David CZE046281 B Cowhand Dušníky 3 14 17 53 2 790
15. Makarius Tomáš CZE026553 B Piráti Louny 2 2 4 5 2 780
16. Blahník Roman CZE053507 B Diesláci Proboštov 2 11 13 24 2 670
17. Hobza Karel CZE039297 B Vegas Kings Krupka 1 11 12 23 2 380
18. Hájek Petr CZE034602 B Oceloti Most 14 14 42 2 300
18. Bachár Miloslav CZE000432 B Šipková Růže Jirkov 2 12 14 41 2 300
20. Minařík Jiří CZE017519 B Pijonýři Litvínov 1 12 13 22 2 190
21. Ondřejec Lukáš CZE026519 B A je to Chomutov 3 12 15 52 2 010
22. Pavlo Michal CZE017480 B Denisa Bohušovice 2 8 10 13 1 980
23. Wiesinger Tomáš CZE046180 B MANDL Klub Žatec 13 13 49 1 930
24. Hlous Tomáš CZE026335 B Katapult Krupka 1 12 13 37 1 890
25. Kutzler Ludvík CZE008637 B ŠK Pokratická hospůdka 12 12 44 1 800
26. Strunz Otta CZE046182 B Torzo Bílina 12 12 40 1 760
27. Dubický Josef CZE016527 B Sportklub Ohníč 12 12 15 1 740
28. Vecko Ondřej CZE054543 B MANDL Klub Žatec 1 14 15 67 1 710
29. Koutný Jan 1993 CZE040765 B Bláža Team Kravaře 12 12 37 1 700
30. Chmelík Jaroslav CZE040640 B Black Benešov n/P. 14 14 41 1 660
30. Mildorf Jiří CZE042799 B Noční Můry Most 1 13 14 32 1 660
32. Zrostlík Václav CZE037687 B Most 13 13 28 1 630
33. Černák Ondřej CZE052945 B Šipkový klub Dobranov z.s. 1 12 13 16 1 590
34. Poljanský Ivo CZE000841 B Oceloti Most 11 11 23 1 550
34. Šlégr Tomáš CZE045740 B ZB Karakal Ročov 1 10 11 24 1 550
36. Rosenkranc David CZE001800 B Cowhand Dušníky 14 14 21 1 500
37. Budjač Jan CZE049734 B MANDL Klub Žatec 14 14 31 1 480
37. Franta Roman CZE041792 B Pijonýři Litvínov 14 14 25 1 480
39. Černý Josef CZE047920 B Black Benešov n/P. 14 14 33 1 460
39. Kindl Martin CZE052511 B Magistři Duo Most 10 10 28 1 460
39. Glogovský František CZE001488 B Oceloti Most 12 12 36 1 460
42. Suchý Petr CZE052370 B Pijonýři Litvínov 13 13 24 1 450
42. Kudláček Bohuslav CZE042939 B Magistři Duo Most 11 11 39 1 450
44. Chlupáč Jiří CZE037814 B Oceloti Most 12 12 24 1 440
45. Páv Karel CZE001642 B Piráti Louny 2 2 4 5 1 420
46. Bartušek Josef CZE050195 B Lions Darts 11 11 33 1 390
47. Mžourek Oldřich CZE007507 B ŠK Pokratická hospůdka 12 12 39 1 380
47. Reichl František CZE045380 B Šipková Růže Jirkov 12 12 45 1 380
47. Pátek Vladimír CZE021181 B Kotelníci Most 14 14 41 1 380
50. Čížek Zdeněk 1982 CZE003576 B Black Cat Výškov 1 5 6 8 1 340
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2019 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2019 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2019 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 26.6.2019 06:01

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2019 Unie šipkových organizací dne 26.6.2019 08:39:30