Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Ústecký kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/1560)
  Náhled Tisk Nahoru
2019 - Ústecký pohár - MUŽI absolutní pořadí

Krajský archiv | Jednotlivci muži | Hráčů: 1560 | Turnajů: 2323

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Hájek Zdeněk CZE000284 A Profi Tytan Písty 1 4 22 27 64 10 470
2. Macháček Petr CZE017551 B Hrobaři Charvatce 1 4 21 26 71 9 740
3. Šmejc Miroslav CZE002866 A Kanec Most 1 4 24 29 94 9 670
4. Pokorný Vlastimil CZE000823 A Profi Tytan Písty 1 4 24 29 71 8 850
5. Kalášek Jiří CZE045745 A Kanec Most 4 24 28 58 8 760
6. Trousil Marek CZE042579 A Kanec Most 1 4 24 29 59 8 730
7. Jičínský Milan CZE026549 A Tornádo Chomutov 1 4 24 29 71 8 650
8. Hájek Tomáš CZE036305 A WFS Evaň 1 4 10 15 17 8 450
9. Pomahač Lukáš CZE043464 B 50 NA 50 Litvínov 1 4 20 25 65 7 930
10. Lacina Zdeněk CZE000798 A Fofr Team Duchcov 1 3 19 23 53 7 610
11. Tvrzník Tomáš CZE008782 C Šamani z Jeskyně Litoměřice 1 4 21 26 53 7 600
12. Jonica Martin CZE039936 B U Tulipánu Žatec 1 3 23 27 61 7 130
13. Kozák Pavel CZE017599 B Denisa Bohušovice 1 3 20 24 80 7 080
14. Pomeje Daniel CZE057187 B Best of Litoměřice 1 4 18 23 54 6 950
15. Jaroš Václav CZE000051 A Profi Tytan Písty 4 15 19 29 6 730
16. Řepík Roman CZE008452 B Cowhand Dušníky 1 4 23 28 67 6 540
17. Kutzler Martin CZE046280 B Cowhand Dušníky 1 4 24 29 142 6 530
17. David Karel CZE004342 B Hrušky Litvínov 1 4 18 23 49 6 530
19. Malár David CZE045837 B Sokolové Želenky 1 4 23 28 108 6 420
20. Řezníček Zdeněk CZE034336 A U Havlů pension Třebenice 3 21 24 45 6 320
21. Cibulka Ondřej CZE062658 B Pijonýři Litvínov 1 4 23 28 87 6 220
22. Pešout Jiří CZE001352 A Mexiko Chomutov 4 22 26 49 6 180
23. Bárta Stanislav CZE037719 A Dream Bar 1 4 20 25 61 6 070
24. Skřipský Stanislav CZE022079 A Ložisková mafie Pšov 4 23 27 64 5 870
25. Hejtmánek Václav CZE038307 A Ložisková mafie Pšov 3 15 18 33 5 820
26. Sládek Martin CZE017374 A Profi Tytan Písty 2 18 20 38 5 440
27. Kokeš Václav CZE017617 B Hrobaři Charvatce 1 3 19 23 64 5 410
28. Třísko Roman CZE055254 A Asterix Nový Bor 4 20 24 87 5 360
28. Kraus Karel 1993 CZE052436 C Koliba Satanka Klášterec nad Ohří 1 4 21 26 52 5 360
30. Šáro Michal CZE039824 A Metro music club 4 22 26 79 5 320
31. Brudna Josef CZE007352 B Sportklub Ohníč 3 23 26 86 5 220
31. Buka Karel CZE041849 A Diesláci Proboštov 4 14 18 23 5 220
33. Krotík Boleslav CZE001129 B Cowhand Dušníky 1 4 24 29 121 5 190
34. Tibitanzl Lukáš CZE045064 B Best of Litoměřice 1 4 19 24 55 5 100
35. Švamberg Pavel CZE053069 D Sportklub Ohníč 1 4 24 29 59 5 030
36. Souček Michal CZE051825 C Čeští lvi Mimoň 4 19 23 48 4 990
37. Braum Jan CZE002278 C Hoka Most 1 4 18 23 48 4 930
37. Kolář Libor CZE024498 D DC Kopeček Děčín 1 4 24 29 105 4 930
37. Čapek Jan 1969 CZE000406 A Šipkový spolek Žatec 2 23 25 95 4 930
40. Chára Hynek CZE037741 B Predátoři Krupka 4 24 28 66 4 900
41. Funk David CZE046281 B Cowhand Dušníky 1 4 24 29 93 4 770
42. Dostál Petr CZE052889 A Trosky Litomyšl 1 4 23 28 59 4 760
43. Holub Martin CZE009329 A Ložisková mafie Pšov 1 4 21 26 53 4 680
44. Hála Jan CZE044956 D ŠK Jahoda Žatec 1 4 23 28 86 4 620
45. Bachár Miloslav CZE000432 B Šipková Růže Jirkov 1 4 20 25 67 4 610
46. Šatný Jan CZE001447 B Hrušky Litvínov 1 3 23 27 60 4 530
47. Hradecký David CZE000006 A Šipkový spolek Žatec 1 19 20 48 4 480
48. Beránek Miroslav CZE003936 A Šipkový spolek Žatec 4 16 20 32 4 320
49. Chládek Martin 1980 CZE020357 B 50 NA 50 Litvínov 1 3 18 22 60 4 240
49. Beňka Martin CZE008103 A Fofr Team Duchcov 3 1 4 4 4 240
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 3.7.2020 12:46

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 3.7.2020 13:00:31