Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Ústecký kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/1308)
  Náhled Tisk Nahoru
Ústecký pohár 2019 - MUŽI absolutní pořadí

Krajské žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 1308 | Turnajů: 1498

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Hájek Zdeněk CZE000284 A Profi Tytan Písty 3 16 19 44 7 010
2. Šmejc Miroslav CZE002866 A Kanec Most 3 18 21 66 6 710
3. Kalášek Jiří CZE045745 A Kanec Most 3 18 21 38 6 670
4. Pokorný Vlastimil CZE000823 A U Havlů pension Třebenice 3 18 21 52 6 110
5. Trousil Marek CZE042579 B Kanec Most 3 18 21 47 6 070
6. Hájek Tomáš CZE036305 A WFS Evaň 3 8 11 12 5 590
7. Macháček Petr CZE017551 A Hrobaři Charvatce 3 15 18 56 5 560
8. Jaroš Václav CZE000051 A Profi Tytan Písty 3 12 15 27 5 410
9. Jičínský Milan CZE026549 A Tornádo Chomutov 3 18 21 52 5 370
10. Hejtmánek Václav CZE038307 A Ložisková mafie Pšov 3 11 14 26 5 120
11. Kutzler Martin CZE046280 B Cowhand Dušníky 3 18 21 108 5 010
12. Pomahač Lukáš CZE043464 C 50 NA 50 Litvínov 3 14 17 38 4 810
13. Sládek Martin CZE017374 A Profi Tytan Písty 2 14 16 30 4 700
14. Pomeje Daniel CZE057187 C Best of Litoměřice 3 12 15 29 4 610
15. Pešout Jiří CZE001352 A Mexiko Chomutov 3 16 19 36 4 310
16. Brudna Josef CZE007352 B Sportklub Ohníč 3 17 20 65 4 300
17. Tvrzník Tomáš CZE008782 D Šamani z Jeskyně Litoměřice 2 15 17 23 4 210
18. Šáro Michal CZE039824 A Metro music club 3 16 19 56 4 170
19. Kozák Pavel CZE017599 B Denisa Bohušovice 2 14 16 44 4 160
20. Bárta Stanislav CZE037719 A Tornádo Chomutov 3 17 20 52 3 960
21. Kokeš Václav CZE017617 A Hrobaři Charvatce 3 12 15 49 3 930
22. Buka Karel CZE041849 A Diesláci Proboštov 3 8 11 11 3 890
23. Cibulka Ondřej CZE062658 B Pijonýři Litvínov 3 17 20 55 3 840
24. Beránek Miroslav 1961 CZE003936 B Šipkový spolek Žatec 3 13 16 28 3 780
25. Lacina Zdeněk CZE000798 A Fofr Team Duchcov 1 13 14 35 3 700
26. Hradecký David CZE000006 A Šipkový spolek Žatec 1 14 15 38 3 690
27. Krotík Boleslav CZE001129 B Cowhand Dušníky 3 18 21 69 3 630
28. Malár David CZE045837 B Sokolové Želenky 3 17 20 65 3 600
29. Řepík Roman CZE008452 C Cowhand Dušníky 2 17 19 41 3 590
30. Kraus Karel 1993 CZE052436 C Koliba Satanka Klášterec nad Ohří 3 15 18 31 3 580
31. Chára Hynek CZE037741 B Predátoři Krupka 3 18 21 43 3 570
32. Skřipský Stanislav CZE022079 A Ložisková mafie Pšov 2 17 19 37 3 550
33. Šinfelt Jiří CZE000172 A Profi Tytan Písty 3 11 14 26 3 540
34. David Karel CZE004342 B Hrušky Litvínov 3 12 15 18 3 530
35. Tibitanzl Lukáš CZE045064 C Best of Litoměřice 3 15 18 36 3 520
36. Kolář Libor CZE024498 D DC Kopeček Děčín 3 18 21 76 3 450
37. Švamberg Pavel CZE053069 C Sportklub Ohníč 3 18 21 40 3 390
38. Dostál Petr CZE052889 A Ložisková mafie Pšov 3 17 20 35 3 380
39. Šatný Jan CZE001447 B Hrušky Litvínov 3 17 20 36 3 360
39. Třísko Roman CZE055254 A Asterix Nový Bor 2 14 16 52 3 360
41. Braum Jan CZE002278 C Hoka Most 3 14 17 41 3 350
42. Hájek Jiří CZE036594 A Best of Litoměřice 3 9 12 13 3 300
43. Souček Michal CZE051825 C Čeští lvi Mimoň 3 12 15 29 3 250
44. Funk David CZE046281 B Cowhand Dušníky 3 18 21 62 3 150
45. Řezníček Zdeněk CZE034336 A U Havlů pension Třebenice 1 16 17 38 3 110
46. Štěpánek Martin CZE050847 D DC Kopeček Děčín 3 18 21 60 3 050
47. Hála Jan CZE044956 D ŠK Jahoda Žatec 3 17 20 64 3 020
48. Slusarčík Miroslav CZE000223 A U Tulipánu Žatec 1 14 15 44 3 010
49. Jonica Martin CZE039936 A U Tulipánu Žatec 1 17 18 37 2 980
49. Slába Jiří CZE049116 B Sokolové Želenky 2 12 14 25 2 980
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2019 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2019 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2019 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 24.8.2019 03:59

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2019 Unie šipkových organizací dne 24.8.2019 09:46:03