Pořadí hráčů v žebříčku
UŠO > Ústecký kraj > Pořadí hráčů v žebříčku (1-50/99)
  Náhled Tisk Nahoru
Ústecký pohár 2019 - dvojice ženy

Krajské žebříčky | Jednotlivci ženy | Hráček: 99 | Turnajů: 18

Pořadí
Jméno
Reg.číslo
Kat
Klub
M
A
B
C
D
Z
O
Body
1. Rödlová Žaneta CZE002947 A Kanec Most 3 2 5 5 3 210
2. Mairichová Barbora CZE041094 A ŠK Bořeň Bílina 3 1 4 4 2 980
3. Kocánová Lucie CZE060456 D Dream Bar 3 2 5 5 2 930
4. Bláhová Monika CZE054559 C Dream Bar 3 2 5 5 2 870
5. Strunzová Jitka CZE046181 A Torzo Bílina 3 1 4 4 2 540
6. Husáková Alžběta CZE000428 A Asterix Nový Bor 3 3 3 1 950
6. Matiášková Lenka CZE003508 C Asterix Nový Bor 3 3 3 1 950
8. Solnařová Martina CZE036655 C Best of Litoměřice 3 2 5 5 1 890
9. Dvořáková Pavla CZE030187 B EKS - Neuděláš nic Most 3 1 4 4 1 840
10. Ilenčíková Jana CZE000062 B MANDL Klub Žatec 2 2 2 1 800
11. Šinfeltová Andrea CZE000120 C Profi Tytan Písty 3 3 3 1 750
12. Pokorná Markéta CZE054536 C Koliba Satanka Klášterec nad Ohří 3 3 3 1 650
13. Waldhauserová Naděžda CZE045383 C Šutráci Oldřichov 3 1 4 4 1 580
14. Čepeláková Lenka CZE030429 B Pijonýři Litvínov 3 3 3 1 550
15. Masopustová Jana CZE039221 C U Šlenců 3 1 4 4 1 500
15. Chárová Zdenka CZE042456 B Predátoři Krupka 3 1 4 4 1 500
17. Tůmová Petra CZE047361 B Magistři Duo Most 2 1 3 3 1 410
18. Pokorná Sára CZE058432 C Koliba Satanka Klášterec nad Ohří 2 2 2 1 200
19. Kovářová Jana CZE046805 B WFS Evaň 2 2 2 1 100
19. Schneiderová Marie CZE048419 B Sportklub Ohníč 2 4 6 6 1 100
21. Takácsová Danuše CZE052915 D Ložisková mafie Pšov 3 3 3 1 050
21. Bučková Kateřina CZE047308 C Hrušky Litvínov 3 3 3 1 050
23. Švambergová Lenka CZE056102 D Sportklub Ohníč 2 3 5 5 970
24. Manojlínová Alena CZE062441 Koliba Satanka Klášterec nad Ohří 2 2 2 900
25. Řepíková Marcela CZE009098 2 3 5 5 890
26. Dimmerová Tereza CZE062383 Ústí nad Labem 2 2 2 800
27. Szitaiová Denisa CZE048377 D Pijonýři Litvínov 2 1 3 3 750
28. Boumová Kateřina CZE056851 D Korbel Litvínov 2 2 2 700
28. Semencová Jana CZE026980 B Pijonýři Litvínov 2 2 2 700
30. Dolejší Dana CZE003188 B Oceloti Most 1 1 1 650
31. Michalíková Andrea CZE045654 C Sporťáci s.r.o. Jirkov 2 1 3 3 630
32. Žebrowská Kateřina CZE057119 B Korbel Litvínov 2 2 2 600
32. Davidová Klára CZE055748 Litvínov 2 2 2 600
34. Solnařová Veronika CZE042809 B Acrus Litoměřice 1 1 1 550
34. Kovářová Nikola CZE046808 B WFS Evaň 1 1 1 550
36. Radová Karla CZE000873 A Mosteckej ŠK 1 1 2 2 540
37. Lacinová Dagmar CZE009006 C Sporťáci s.r.o. Jirkov 2 2 2 500
38. Hlavatá Zdena CZE000734 D U Tulipánu Žatec 1 1 1 450
38. Kačincová Kateřina CZE062028 1 1 1 450
38. Dimmerová Kristýna CZE062027 Phoenix Ústí nad Labem 1 1 1 450
41. Szitaiová Táňa st. CZE002954 D Pijonýři Litvínov 1 1 1 350
41. Dimmerová Radka CZE062262 Ústí nad Labem 1 1 1 350
41. Bergerová Irena CZE054529 D Šipkový klub Dobranov z.s. 1 1 1 350
41. Trubačová Lenka CZE062659 50 NA 50 Litvínov 1 1 1 350
41. Čechová Radka CZE052032 D Šipkový klub Dobranov z.s. 1 1 1 350
46. Jindrová Kateřina CZE033128 C Hrozen Ploskovice 4 4 4 260
46. Kurková Jiřina CZE050335 D Asterix Nový Bor 2 2 2 260
48. Pávová Blanka CZE003902 B Piráti Louny 1 1 1 250
48. Ševčíková Libuše CZE045738 B ZB Karakal Ročov 1 1 1 250
48. Mikešová Kristína CZE045736 B Piráti Louny 1 1 1 250
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2019 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2019 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2019 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 26.8.2019 11:31

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2019 Unie šipkových organizací dne 26.8.2019 11:35:39