Pořadí | Družstvo | Kol | V | VP | R | PP | P | K | Skóre | Legy | Body | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | U Havlů Ostré Hroty Revival Třebenice | 15 | 12 | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | 176 | : | 94 | 399 | : | 261 | 37 |
2. | Denisa Bohušovice nad Ohří | 15 | 11 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 176 | : | 94 | 403 | : | 255 | 35 |
3. | Black Eagles Benešov nad Ploučnicí | 15 | 11 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 155 | : | 115 | 365 | : | 289 | 35 |
4. | VP Evaň | 15 | 10 | 0 | 1 | 0 | 4 | 0 | 156 | : | 114 | 372 | : | 292 | 31 |
5. | Cowhand A Dušníky | 15 | 7 | 0 | 1 | 0 | 7 | 0 | 135 | : | 135 | 326 | : | 333 | 22 |
6. | Bláža Team Kravaře | 15 | 5 | 0 | 3 | 0 | 7 | 0 | 120 | : | 150 | 302 | : | 356 | 18 |
7. | Asterix Ztraceni Nový Bor | 15 | 5 | 0 | 2 | 0 | 8 | 0 | 118 | : | 152 | 298 | : | 364 | 17 |
8. | Čeští Lvi Mimoň | 15 | 3 | 0 | 1 | 0 | 11 | 0 | 104 | : | 166 | 263 | : | 387 | 10 |
9. | Vikingové A Litoměřice | 15 | 3 | 0 | 0 | 0 | 12 | 0 | 111 | : | 159 | 287 | : | 373 | 9 |
10. | Pivoni Čížkovice | 15 | 1 | 0 | 1 | 0 | 13 | 0 | 99 | : | 171 | 279 | : | 384 | 4 |
Pořadí | Hráč | Družstvo | LKH | Zápasy | Legy | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
% | C | O | V | % | O | V | ||||
1. | Waloszek Tomáš | Denisa Bohušovice nad Ohří | 82,3 | 79,17 | 28 | 24 | 19 | 73,58 | 53 | 39 |
2. | Fidler David | U Havlů Ostré Hroty Revival Třebenice | 99,8 | 87,50 | 28 | 24 | 21 | 78,18 | 55 | 43 |
3. | Turan Václav | VP Evaň | 88,8 | 85,71 | 28 | 28 | 24 | 74,63 | 67 | 50 |
4. | Hudik Ondřej | VP Evaň | 85,8 | 82,14 | 28 | 28 | 23 | 73,13 | 67 | 49 |
5. | Kozák Pavel | Denisa Bohušovice nad Ohří | 82,0 | 78,57 | 28 | 28 | 22 | 71,01 | 69 | 49 |
Den | Datum | Čas | Kolo | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Akce | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ne | 7.4.2024 | 16:00 | 6. | VP Evaň | 12 | : | 6 | Vikingové A Litoměřice | ||
Turan Václav | 27 | : | 18 | Fojta František | ||||||
Ne | 7.4.2024 | 16:00 | 6. | Denisa Bohušovice nad Ohří | 13 | : | 5 | Bláža Team Kravaře | ||
Kozák Pavel | 29 | : | 16 | Fára Kamil | ||||||
Ne | 7.4.2024 | 16:00 | 6. | Pivoni Čížkovice | 7 | : | 11 | Black Eagles Benešov nad Ploučnicí | ||
Anderle Václav | 17 | : | 25 | Gaži Martin | ||||||
Ne | 7.4.2024 | 16:00 | 6. | U Havlů Ostré Hroty Revival Třebenice | 14 | : | 4 | Asterix Ztraceni Nový Bor | ||
Polák Lubomír | 30 | : | 14 | Mengr Jiří | ||||||
Ne | 7.4.2024 | 17:00 | 6. | Cowhand A Dušníky | 15 | : | 3 | Čeští Lvi Mimoň | ||
Kutzler Martin | 30 | : | 11 | Souček Michal | ||||||
Ne | 14.4.2024 | 14:00 | 7. | Čeští Lvi Mimoň | 8 | : | 10 | VP Evaň | ||
Souček Michal | 20 | : | 25 | Turan Václav | ||||||
Ne | 14.4.2024 | 15:00 | 7. | Vikingové A Litoměřice | 5 | : | 13 | U Havlů Ostré Hroty Revival Třebenice | ||
Šmíd Vítězslav | 15 | : | 28 | Polák Lubomír | ||||||
Ne | 14.4.2024 | 16:00 | 7. | Bláža Team Kravaře | 12 | : | 6 | Pivoni Čížkovice | ||
Fára Kamil | 26 | : | 22 | Anderle Václav | ||||||
Ne | 14.4.2024 | 17:00 | 7. | Black Eagles Benešov nad Ploučnicí | 11 | : | 7 | Cowhand A Dušníky | ||
Gaži Martin | 25 | : | 21 | Kutzler Martin |
autorizovaný výsledek | neuatorizovaný výsledek | technická kontumace | kontumace |
Den | Datum | Čas | Kolo | Domácí | Hosté | Hrací místo | Akce |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Ne | 21.4.2024 | 16:00 | 8. | VP Evaň | Black Eagles Benešov nad Ploučnicí | U Švarhů, Evaň | - |
Ne | 21.4.2024 | 16:00 | 8. | Pivoni Čížkovice | Asterix Ztraceni Nový Bor | Club, Čížkovice | - |
Ne | 21.4.2024 | 16:00 | 8. | Denisa Bohušovice nad Ohří | Vikingové A Litoměřice | Na Hřišti Bohušovice, Bohušovice nad Ohří | - |
Ne | 21.4.2024 | 16:00 | 8. | U Havlů Ostré Hroty Revival Třebenice | Čeští Lvi Mimoň | U Havlů pension, Třebenice | - |
Ne | 28.4.2024 | 16:00 | 8. | Cowhand A Dušníky | Bláža Team Kravaře | Dušníky 90, Dušníky | - |