Pořadí | Družstvo | Kol | V | VP | R | PP | P | K | Skóre | Legy | Body | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Denisa Bohušovice nad Ohří | 13 | 10 | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | 154 | : | 80 | 352 | : | 218 | 31 |
2. | U Havlů Ostré Hroty Revival Třebenice | 13 | 10 | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | 149 | : | 85 | 341 | : | 232 | 31 |
3. | Black Eagles Benešov nad Ploučnicí | 13 | 9 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 133 | : | 101 | 315 | : | 251 | 29 |
4. | VP Evaň | 13 | 8 | 0 | 1 | 0 | 4 | 0 | 134 | : | 100 | 320 | : | 254 | 25 |
5. | Cowhand A Dušníky | 13 | 6 | 0 | 1 | 0 | 6 | 0 | 113 | : | 121 | 275 | : | 297 | 19 |
6. | Asterix Ztraceni Nový Bor | 13 | 5 | 0 | 1 | 0 | 7 | 0 | 105 | : | 129 | 263 | : | 312 | 16 |
7. | Bláža Team Kravaře | 13 | 4 | 0 | 3 | 0 | 6 | 0 | 103 | : | 131 | 260 | : | 305 | 15 |
8. | Čeští Lvi Mimoň | 13 | 3 | 0 | 1 | 0 | 9 | 0 | 93 | : | 141 | 232 | : | 332 | 10 |
9. | Vikingové A Litoměřice | 13 | 3 | 0 | 0 | 0 | 10 | 0 | 100 | : | 134 | 254 | : | 318 | 9 |
10. | Pivoni Čížkovice | 13 | 1 | 0 | 1 | 0 | 11 | 0 | 86 | : | 148 | 240 | : | 333 | 4 |
Pořadí | Hráč | Družstvo | LKH | Zápasy | Legy | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
% | C | O | V | % | O | V | ||||
1. | Kozák Pavel | Denisa Bohušovice nad Ohří | 76,9 | 75,00 | 20 | 20 | 15 | 66,67 | 51 | 34 |
2. | Hudik Ondřej | VP Evaň | 83,2 | 85,00 | 20 | 20 | 17 | 74,47 | 47 | 35 |
3. | Turan Václav | VP Evaň | 84,4 | 85,00 | 20 | 20 | 17 | 75,00 | 48 | 36 |
4. | Waloszek Tomáš | Denisa Bohušovice nad Ohří | 93,6 | 88,89 | 20 | 18 | 16 | 82,05 | 39 | 32 |
5. | Fidler David | U Havlů Ostré Hroty Revival Třebenice | 102,8 | 87,50 | 20 | 16 | 14 | 80,56 | 36 | 29 |
Den | Datum | Čas | Kolo | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Akce | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ne | 17.3.2024 | 16:00 | 4. | Denisa Bohušovice nad Ohří | 13 | : | 5 | Čeští Lvi Mimoň | ||
Kozák Pavel | 30 | : | 14 | Souček Michal | ||||||
Ne | 17.3.2024 | 16:00 | 4. | Pivoni Čížkovice | 10 | : | 8 | Vikingové A Litoměřice | ||
Anderle Václav | 25 | : | 20 | Šmíd Vítězslav | ||||||
Ne | 17.3.2024 | 16:00 | 4. | VP Evaň | 15 | : | 3 | Bláža Team Kravaře | ||
Turan Václav | 30 | : | 11 | Fára Kamil | ||||||
Ne | 17.3.2024 | 16:00 | 4. | Cowhand A Dušníky | 10 | : | 8 | Asterix Ztraceni Nový Bor | ||
Kutzler Martin | 25 | : | 19 | Mengr Jiří | ||||||
Ne | 24.3.2024 | 14:00 | 5. | Čeští Lvi Mimoň | 11 | : | 7 | Pivoni Čížkovice | ||
Souček Michal | 24 | : | 19 | Anderle Václav | ||||||
Ne | 24.3.2024 | 15:00 | 5. | Vikingové A Litoměřice | 10 | : | 8 | Cowhand A Dušníky | ||
Fojta František | 23 | : | 19 | Kutzler Martin | ||||||
Ne | 24.3.2024 | 16:00 | 5. | Asterix Ztraceni Nový Bor | 6 | : | 12 | VP Evaň | ||
Krchov Pavel | 16 | : | 27 | Turan Václav | ||||||
Ne | 24.3.2024 | 16:00 | 5. | Bláža Team Kravaře | 9 | : | 9 | U Havlů Ostré Hroty Revival Třebenice | ||
Fára Kamil | 20 | : | 22 | Polák Lubomír | ||||||
Ne | 24.3.2024 | 17:00 | 5. | Black Eagles Benešov nad Ploučnicí | 8 | : | 10 | Denisa Bohušovice nad Ohří | ||
Gaži Martin | 21 | : | 23 | Kozák Pavel |
autorizovaný výsledek | neuatorizovaný výsledek | technická kontumace | kontumace |
Den | Datum | Čas | Kolo | Domácí | Hosté | Hrací místo | Akce |
---|---|---|---|---|---|---|---|
Ne | 31.3.2024 | 14:00 | 7. | Asterix Ztraceni Nový Bor | Denisa Bohušovice nad Ohří | Nádražní Hospůdka Asterix, Nový Bor | - |
Ne | 7.4.2024 | 16:00 | 6. | Pivoni Čížkovice | Black Eagles Benešov nad Ploučnicí | Club, Čížkovice | - |
Ne | 7.4.2024 | 16:00 | 6. | Denisa Bohušovice nad Ohří | Bláža Team Kravaře | Na Hřišti Bohušovice, Bohušovice nad Ohří | - |
Ne | 7.4.2024 | 16:00 | 6. | U Havlů Ostré Hroty Revival Třebenice | Asterix Ztraceni Nový Bor | U Havlů pension, Třebenice | - |
Ne | 7.4.2024 | 16:00 | 6. | VP Evaň | Vikingové A Litoměřice | U Švarhů, Evaň | - |
Ne | 7.4.2024 | 17:00 | 6. | Cowhand A Dušníky | Čeští Lvi Mimoň | Dušníky 90, Dušníky | - |