Ligová skupina
UŠO > Ústecký kraj > Ligová skupina
  Náhled Tisk Nahoru
2. liga sk. B JIH (C)
Tabulka - konečné pořadí
Pořadí Družstvo Kol V VP R PP P K Skóre Legy Body
1. Leopardi Libouchec 18 13 0 2 0 3 0 192 : 132 435 : 326 41
2. Norci z Astry Česká Lípa 18 11 0 4 0 3 0 193 : 131 440 : 352 37
3. Nemesis Dobranov 18 9 0 3 0 6 0 160 : 164 395 : 394 30
4. Ztraceni Nový Bor 18 9 0 0 0 9 0 167 : 157 404 : 381 27
5. Mamlas Team Heřmanov 18 8 0 2 0 8 0 159 : 165 383 : 405 26
6. Black Wolves Benešov n/P. 18 7 0 4 0 7 0 166 : 158 412 : 374 25
7. Sršni Vědlice 18 7 0 3 0 8 0 159 : 165 384 : 395 24
8. Čeští lvi Mimoň 18 5 0 3 0 10 0 150 : 174 368 : 413 18
9. Křováci Jílové 18 4 0 4 0 10 0 142 : 182 362 : 431 16
10. Traktor Úštěk 18 3 0 3 0 12 0 132 : 192 337 : 449 12
Pořadí Hráč Družstvo LKH
Zápasy Legy
%
C
O
V
%
O
V
1. Souček Michal Čeští lvi Mimoň 83,7 88,52 72 61 54 76,39 144 110
2. Nedopita Rudolf Norci z Astry Česká Lípa 81,4 85,45 72 55 47 75,00 132 99
3. Kozák Martin Leopardi Libouchec 77,9 85,51 72 69 59 79,35 155 123
4. Jánský Jiří Black Wolves Benešov n/P. 68,1 75,71 72 70 53 69,46 167 116
5. Kurek Jan Ztraceni Nový Bor 65,9 68,57 72 70 48 63,95 172 110
Nejnovější výsledky
Den Datum Čas Kolo Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Akce
Ne 9.2.2020 13:00 17. Traktor Úštěk 8 : 10 Leopardi Libouchec
Bělohoubek Petr 20 : 23 Vitvar Jan
Ne 9.2.2020 14:00 17. Křováci Jílové 6 : 12 Norci z Astry Česká Lípa
Vojtěch Jakub 19 : 26 Tauchman Miroslav
Ne 9.2.2020 16:00 17. Nemesis Dobranov 6 : 12 Black Wolves Benešov n/P.
Fišer Tomáš 17 : 27 Krumpolec Petr
Ne 9.2.2020 16:00 17. Mamlas Team Heřmanov 13 : 5 Ztraceni Nový Bor
Malhausová Pavla 29 : 19 Mengr Jiří
Ne 9.2.2020 16:00 17. Čeští lvi Mimoň 13 : 5 Sršni Vědlice
Souček Michal 29 : 15 Böhm Petr
Ne 16.2.2020 15:00 18. Norci z Astry Česká Lípa 13 : 5 Čeští lvi Mimoň
Tauchman Miroslav 29 : 13 Souček Michal
Ne 16.2.2020 16:00 18. Black Wolves Benešov n/P. 8 : 10 Mamlas Team Heřmanov
Krumpolec Petr 23 : 23 Malhaus Ladislav
Ne 16.2.2020 16:00 18. Sršni Vědlice 11 : 7 Traktor Úštěk
Böhm Petr 25 : 17 Bělohoubek Petr
Ne 16.2.2020 16:00 18. Ztraceni Nový Bor 13 : 5 Křováci Jílové
Mengr Jiří 29 : 14 Vojtěch Petr
Ne 16.2.2020 17:00 18. Leopardi Libouchec 14 : 4 Nemesis Dobranov
Vitvar Jan 30 : 11 Fišer Tomáš
  autorizovaný výsledek   neuatorizovaný výsledek   technická kontumace   kontumace
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 31.5.2020 03:59

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 31.5.2020 05:17:17