Ligová skupina
UŠO > Ústecký kraj > Ligová skupina
  Náhled Tisk Nahoru
2. liga sk. A JIH (C)
Tabulka - konečné pořadí
Pořadí Družstvo Kol V VP R PP P K Skóre Legy Body
1. Kingsman Písty 18 15 0 2 0 1 0 192 : 132 455 : 346 47
2. 1. DC Litoměřice 18 14 0 2 0 2 0 204 : 120 472 : 329 44
3. Pivoni Čížkovice 18 14 0 2 0 2 0 203 : 121 465 : 316 44
4. Liga vyjímečných Budyně nad Ohří 18 10 0 4 0 4 0 174 : 150 419 : 375 34
5. Litoměřičtí Šamani 18 7 0 3 0 8 0 164 : 160 391 : 377 24
6. Bombardéři Děčany 18 7 0 0 0 11 0 158 : 166 377 : 416 21
7. Vikingové B Litoměřice 18 4 0 3 0 11 0 137 : 187 358 : 433 15
8. Motorest Liběšice 18 4 0 3 0 11 0 147 : 177 374 : 412 15
9. Hrozen B Ploskovice 18 3 0 1 0 14 0 125 : 199 325 : 457 10
10. Hrobaři Charvatce 18 1 0 2 0 15 0 116 : 208 310 : 485 5
Pořadí Hráč Družstvo LKH
Zápasy Legy
%
C
O
V
%
O
V
1. Tvrzník Tomáš Litoměřičtí Šamani 93,1 89,71 72 68 61 82,67 150 124
2. Bartoš Václav 1. DC Litoměřice 74,4 81,82 72 55 45 69,34 137 95
3. Krejza Drahoslav Kingsman Písty 73,8 82,26 72 62 51 71,43 154 110
4. Kučera Josef Bombardéři Děčany 73,3 81,82 72 55 45 71,11 135 96
5. Anderle Václav Pivoni Čížkovice 71,9 76,39 72 72 55 70,76 171 121
Nejnovější výsledky
Den Datum Čas Kolo Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Akce
Ne 9.2.2020 13:00 17. Hrozen B Ploskovice 6 : 12 Pivoni Čížkovice
Jindrová Kateřina 16 : 28 Buzek Pavel
Ne 9.2.2020 15:00 17. Vikingové B Litoměřice 4 : 14 1. DC Litoměřice
Reichl Vít 12 : 30 Gráfek Martin
Ne 9.2.2020 16:00 17. Kingsman Písty 11 : 7 Litoměřičtí Šamani
Gabriel František 25 : 17 Tájek Pavel
Ne 9.2.2020 16:00 17. Bombardéři Děčany 6 : 12 Liga vyjímečných Budyně nad Ohří
Svítil Miroslav 19 : 27 Záleský Martin
Ne 9.2.2020 17:00 17. Hrobaři Charvatce 9 : 9 Motorest Liběšice
Vokoun Martin 20 : 24 Tkáč Petr
Ne 16.2.2020 16:00 18. Pivoni Čížkovice 11 : 7 Bombardéři Děčany
Baše Michal 26 : 18 Svítil Miroslav
Ne 16.2.2020 16:00 18. Liga vyjímečných Budyně nad Ohří 11 : 7 Hrobaři Charvatce
Novotný Jindřich 26 : 22 Vokoun Martin
Ne 16.2.2020 16:00 18. Litoměřičtí Šamani 11 : 7 Hrozen B Ploskovice
Tájek Pavel 23 : 16 Jindrová Kateřina
Ne 16.2.2020 16:00 18. 1. DC Litoměřice 9 : 9 Kingsman Písty
Gráfek Martin 23 : 24 Gabriel František
Ne 16.2.2020 16:00 18. Motorest Liběšice 9 : 9 Vikingové B Litoměřice
Tkáč Petr 23 : 23 Lahovský Václav
  autorizovaný výsledek   neuatorizovaný výsledek   technická kontumace   kontumace
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 5.7.2020 14:31

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 5.7.2020 14:47:50