Ligová skupina
UŠO > Ústecký kraj > Ligová skupina
  Náhled Tisk Nahoru
2.Jižní o udržení (C)
Tabulka - průběžné pořadí
Pořadí Družstvo Kol V VP R PP P K Skóre Legy Body
1. Kingsman Písty 12 10 0 0 0 2 0 124 : 92 292 : 234 30
2. Hrozen B Ploskovice 12 7 0 0 0 5 0 125 : 91 290 : 233 21
3. Křováci Jílové 12 6 0 3 0 3 0 117 : 99 281 : 255 21
4. Bombardéři Děčany 12 6 0 1 0 5 0 115 : 101 277 : 251 19
5. Dřeváci Budyně n/O. 12 5 0 2 0 5 0 100 : 116 257 : 271 17
6. Pivoni Čížkovice 12 5 0 1 0 6 0 110 : 106 261 : 268 16
7. Nemesis Dobranov 12 4 0 2 0 6 0 99 : 117 253 : 287 14
8. Hrobaři Charvatce 12 4 0 1 0 7 0 104 : 112 261 : 276 13
9. Mamlas Team Heřmanov 12 3 0 4 0 5 0 97 : 119 253 : 284 13
10. Motorest Liběšice 12 3 0 0 0 8 1 89 : 127 225 : 291 6
Pořadí Hráč Družstvo LKH
Zápasy Legy
%
C
O
V
%
O
V
1. Krejza Drahoslav Kingsman Písty 88,2 100,00 16 16 16 84,21 38 32
2. Žák Jan Motorest Liběšice 77,1 83,33 16 12 10 75,00 28 21
3. Anderle Václav Pivoni Čížkovice 74,1 87,50 16 16 14 76,92 39 30
4. Procházka Jaroslav Nemesis Dobranov 69,3 81,25 16 16 13 64,29 42 27
5. Rážek Miroslav Kingsman Písty 67,3 80,00 16 15 12 70,27 37 26
Nejnovější výsledky
Den Datum Čas Kolo Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Akce
Ne 10.3.2019 13:00 3. Mamlas Team Heřmanov 11 : 7 Hrozen B Ploskovice
Malhausová Pavla 25 : 17 Růžičková Iveta
Ne 10.3.2019 13:00 3. Motorest Liběšice 14 : 4 Dřeváci Budyně n/O.
Petrovič Ivan 31 : 13 Andraško Jan
Ne 10.3.2019 16:00 3. Kingsman Písty 12 : 6 Hrobaři Charvatce
Gabriel František 26 : 16 Vokoun Martin
Ne 10.3.2019 16:00 3. Bombardéři Děčany 8 : 10 Nemesis Dobranov
Svítil Miroslav 21 : 25 Fišer Tomáš
Ne 10.3.2019 16:00 3. Pivoni Čížkovice 10 : 8 Křováci Jílové
Sunkovský Ivan 23 : 22 Vojtěch Jakub
Ne 17.3.2019 14:00 4. Křováci Jílové 11 : 7 Motorest Liběšice
Vojtěch Jakub 23 : 20 Petrovič Ivan
Ne 17.3.2019 15:00 4. Mamlas Team Heřmanov 10 : 8 Bombardéři Děčany
Malhausová Pavla 24 : 22 Svítil Miroslav
Ne 17.3.2019 16:00 4. Nemesis Dobranov 10 : 8 Pivoni Čížkovice
Fišer Tomáš 23 : 22 Baše Michal
Ne 17.3.2019 16:00 4. Hrozen B Ploskovice 14 : 4 Hrobaři Charvatce
Růžičková Iveta 29 : 16 Vokoun Martin
Ne 17.3.2019 16:00 4. Dřeváci Budyně n/O. 8 : 10 Kingsman Písty
Andraško Jan 22 : 21 Gabriel František
  autorizovaný výsledek   neuatorizovaný výsledek   technická kontumace   kontumace
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2019 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2019 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2019 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 19.3.2019 18:13

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2019 Unie šipkových organizací dne 19.3.2019 18:14:00