Ligová skupina
UŠO > Ústecký kraj > Ligová skupina
  Náhled Tisk Nahoru
2.Jižní o udržení (C)
Tabulka - konečné pořadí
Pořadí Družstvo Kol V VP R PP P K Skóre Legy Body
1. Kingsman Písty 18 11 0 0 0 7 0 169 : 155 415 : 381 33
2. Bombardéři Děčany 18 9 0 3 0 6 0 171 : 153 419 : 384 30
3. Hrozen B Ploskovice 18 9 0 3 0 6 0 184 : 140 432 : 357 30
4. Křováci Jílové 18 9 0 3 0 6 0 170 : 154 413 : 391 30
5. Nemesis Dobranov 18 8 0 2 0 8 0 164 : 160 403 : 406 26
6. Pivoni Čížkovice 18 8 0 2 0 8 0 165 : 159 398 : 392 26
7. Dřeváci Budyně n/O. 18 6 0 6 0 6 0 151 : 173 386 : 410 24
8. Mamlas Team Heřmanov 18 6 0 5 0 7 0 153 : 171 388 : 417 23
9. Hrobaři Charvatce 18 6 0 2 0 10 0 154 : 170 388 : 421 20
10. Motorest Liběšice 18 5 0 0 0 12 1 139 : 185 353 : 436 12
Pořadí Hráč Družstvo LKH
Zápasy Legy
%
C
O
V
%
O
V
1. Krejza Drahoslav Kingsman Písty 76,3 80,56 40 36 29 72,62 84 61
2. Procházka Jaroslav Nemesis Dobranov 72,6 82,05 40 39 32 69,79 96 67
3. Anderle Václav Pivoni Čížkovice 71,9 79,49 40 39 31 73,40 94 69
4. Švejda František Bombardéři Děčany 65,4 71,05 40 38 27 61,96 92 57
5. Žák Jan Motorest Liběšice 64,2 69,57 40 23 16 63,64 55 35
Nejnovější výsledky
Den Datum Čas Kolo Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Akce
Ne 28.4.2019 13:00 9. Motorest Liběšice 8 : 10 Křováci Jílové
Žák Jan 20 : 24 Vojtěch Jakub
Ne 28.4.2019 16:00 9. Bombardéři Děčany 7 : 11 Mamlas Team Heřmanov
Svítil Miroslav 21 : 25 Malhausová Pavla
Ne 28.4.2019 16:00 9. Pivoni Čížkovice 4 : 14 Nemesis Dobranov
Baše Michal 15 : 29 Fišer Tomáš
Ne 28.4.2019 16:00 9. Kingsman Písty 13 : 5 Dřeváci Budyně n/O.
Gabriel František 28 : 18 Andraško Jan
Ne 28.4.2019 17:00 9. Hrobaři Charvatce 6 : 12 Hrozen B Ploskovice
Vokoun Martin 15 : 29 Jindrová Kateřina
Ne 5.5.2019 13:00 10. Hrozen B Ploskovice 9 : 9 Dřeváci Budyně n/O.
Jindrová Kateřina 24 : 23 Andraško Jan
Ne 5.5.2019 15:00 10. Mamlas Team Heřmanov 11 : 7 Pivoni Čížkovice
Malhausová Pavla 25 : 17 Baše Michal
Ne 5.5.2019 15:00 10. Křováci Jílové 14 : 4 Kingsman Písty
Vojtěch Jakub 30 : 15 Gabriel František
Ne 5.5.2019 16:00 10. Nemesis Dobranov 7 : 11 Motorest Liběšice
Fišer Tomáš 21 : 27 Petrovič Ivan
Ne 5.5.2019 17:00 10. Hrobaři Charvatce 8 : 10 Bombardéři Děčany
Vokoun Martin 22 : 27 Svítil Miroslav
  autorizovaný výsledek   neuatorizovaný výsledek   technická kontumace   kontumace
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2019 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2019 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2019 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 26.6.2019 09:01

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2019 Unie šipkových organizací dne 26.6.2019 12:08:48