Ligová skupina
UŠO > Ústecký kraj > Ligová skupina
  Náhled Tisk Nahoru
3. liga sk. A SEVER (D)
Tabulka - konečné pořadí
Pořadí Družstvo Kol V VP R PP P K Skóre Legy Body
1. Ústředna Bílina 18 13 0 2 0 3 0 202 : 122 468 : 332 41
2. Vyprahlo B Čáslavka 18 12 0 3 0 3 0 199 : 125 457 : 328 39
3. Katapult Hvězda B Krupka 18 10 0 2 0 6 0 163 : 161 404 : 399 32
4. Draci Ohníč 18 8 0 4 0 6 0 169 : 155 404 : 386 28
5. Přeborníci Hrob 18 8 0 4 0 6 0 176 : 148 412 : 364 28
6. Seven point´s Teplice 18 8 0 2 0 8 0 160 : 164 395 : 400 26
7. Piráti na Růžku Bystřany 18 7 0 2 0 9 0 145 : 179 366 : 431 23
8. Drink Teplice 18 7 0 1 0 10 0 149 : 175 383 : 410 22
9. Viktoria Lom 18 5 0 3 0 10 0 152 : 172 375 : 405 18
10. Na Ex Lom 18 0 0 1 0 17 0 105 : 219 292 : 501 1
Pořadí Hráč Družstvo LKH
Zápasy Legy
%
C
O
V
%
O
V
1. Holý Michael Přeborníci Hrob 76,4 81,48 72 54 44 74,80 123 92
2. Bayer Rudolf Ústředna Bílina 73,4 88,73 72 71 63 77,25 167 129
3. Vágner Richard Vyprahlo B Čáslavka 65,2 78,57 72 70 55 69,88 166 116
4. Lifka Kamil Ústředna Bílina 63,4 76,19 72 63 48 67,53 154 104
5. Benda Miroslav Piráti na Růžku Bystřany 60,3 73,21 72 56 41 65,93 135 89
Nejnovější výsledky
Den Datum Čas Kolo Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán Akce
Ne 3.2.2019 13:00 17. Viktoria Lom 7 : 11 Piráti na Růžku Bystřany
Krepčík František 19 : 26 Kondler Jan
Ne 3.2.2019 16:00 17. Draci Ohníč 14 : 4 Na Ex Lom
Švambergová Lenka 30 : 16 Sálus Václav
Ne 3.2.2019 16:00 17. Ústředna Bílina 10 : 8 Drink Teplice
Jakabová Gabriela 22 : 21 Urban Petr
Ne 3.2.2019 16:00 17. Přeborníci Hrob 9 : 9 Katapult Hvězda B Krupka
Tichá Blanka 24 : 21 Mokrý Roman
Ne 3.2.2019 16:00 17. Seven point´s Teplice 5 : 13 Vyprahlo B Čáslavka
Vinická Alexandra 14 : 30 Vágner Richard
Ne 10.2.2019 13:00 18. Na Ex Lom 5 : 13 Ústředna Bílina
Sálus Václav 15 : 31 Jakabová Gabriela
Ne 10.2.2019 16:00 18. Vyprahlo B Čáslavka 10 : 8 Viktoria Lom
Vágner Richard 24 : 20 Krepčík František
Ne 10.2.2019 16:00 18. Drink Teplice 5 : 13 Přeborníci Hrob
Brůžek Josef 14 : 29 Tichá Blanka
Ne 10.2.2019 16:00 18. Katapult Hvězda B Krupka 13 : 5 Seven point´s Teplice
Mokrý Roman 26 : 18 Vinická Alexandra
Ne 10.2.2019 16:00 18. Piráti na Růžku Bystřany 8 : 10 Draci Ohníč
Kondler Jan 19 : 24 Švambergová Lenka
  autorizovaný výsledek   neuatorizovaný výsledek   technická kontumace   kontumace
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2019 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2019 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2019 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 15.12.2019 03:57

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2019 Unie šipkových organizací dne 15.12.2019 03:57:38