Pořadí | Družstvo | Kol | V | VP | R | PP | P | K | Skóre | Legy | Body | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Štamgasti A Žerotín | 18 | 14 | 0 | 1 | 0 | 3 | 0 | 214 | : | 110 | 470 | : | 299 | 43 |
2. | Ložisková mafie Pohoďačky Pšov | 18 | 13 | 0 | 3 | 0 | 2 | 0 | 209 | : | 115 | 474 | : | 303 | 42 |
3. | Kameňáci Libořice | 18 | 12 | 0 | 5 | 0 | 1 | 0 | 219 | : | 105 | 488 | : | 280 | 41 |
4. | R.O.S. Jirkov | 18 | 10 | 0 | 3 | 0 | 5 | 0 | 186 | : | 138 | 439 | : | 360 | 33 |
5. | Supíci Slovan B Kadaň | 18 | 7 | 0 | 2 | 0 | 9 | 0 | 165 | : | 159 | 401 | : | 388 | 23 |
6. | Skrblíci Bítozeves | 18 | 7 | 0 | 2 | 0 | 8 | 1 | 146 | : | 178 | 362 | : | 418 | 20 |
7. | Bull´s Deštnice | 18 | 6 | 0 | 2 | 0 | 10 | 0 | 137 | : | 187 | 340 | : | 441 | 20 |
8. | Club U Ramba Viktoria Žatec | 18 | 6 | 0 | 2 | 0 | 10 | 0 | 136 | : | 188 | 347 | : | 447 | 20 |
9. | Štamgasti B Žerotín | 18 | 3 | 0 | 1 | 0 | 14 | 0 | 115 | : | 209 | 302 | : | 478 | 10 |
10. | Pohoda Relax Klášterec nad Ohří | 18 | 1 | 0 | 1 | 0 | 16 | 0 | 93 | : | 231 | 290 | : | 499 | 4 |
Pořadí | Hráč | Družstvo | LKH | Zápasy | Legy | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
% | C | O | V | % | O | V | ||||
1. | Holý Petr | Kameňáci Libořice | 86,8 | 89,47 | 40 | 38 | 34 | 83,33 | 84 | 70 |
2. | Širmer Jan | Štamgasti A Žerotín | 86,0 | 83,33 | 40 | 36 | 30 | 76,54 | 81 | 62 |
3. | Roušar Pavel | R.O.S. Jirkov | 77,7 | 86,11 | 40 | 36 | 31 | 78,31 | 83 | 65 |
4. | Malát Jan | Ložisková mafie Pohoďačky Pšov | 77,4 | 83,33 | 40 | 36 | 30 | 79,27 | 82 | 65 |
5. | Malát Martin | Ložisková mafie Pohoďačky Pšov | 76,1 | 90,00 | 40 | 40 | 36 | 78,72 | 94 | 74 |
Den | Datum | Čas | Kolo | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Akce | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ne | 7.5.2023 | 16:00 | 9. | Supíci Slovan B Kadaň | 14 | : | 4 | Štamgasti B Žerotín | ||
Volf Tomáš | 30 | : | 12 | Konejlová Zdenka | ||||||
Ne | 14.5.2023 | 13:00 | 10. | Štamgasti A Žerotín | 9 | : | 9 | Kameňáci Libořice | ||
Konejl Josef | 20 | : | 22 | Beneš Martin | ||||||
Ne | 14.5.2023 | 13:00 | 10. | Bull´s Deštnice | 4 | : | 14 | Ložisková mafie Pohoďačky Pšov | ||
Ševčíková Kateřina | 11 | : | 32 | Kopecká Markéta | ||||||
Ne | 14.5.2023 | 17:00 | 10. | Skrblíci Bítozeves | 5 | : | 13 | R.O.S. Jirkov | ||
Synek Pavel | 16 | : | 29 | Žahour Petr | ||||||
Ne | 14.5.2023 | 17:00 | 10. | Club U Ramba Viktoria Žatec | 9 | : | 9 | Supíci Slovan B Kadaň | ||
Stach Jaroslav | 22 | : | 22 | Volf Tomáš | ||||||
Ne | 14.5.2023 | 17:00 | 10. | Štamgasti B Žerotín | 12 | : | 6 | Pohoda Relax Klášterec nad Ohří | ||
Konejlová Zdenka | 30 | : | 23 | Kotek Jan |
autorizovaný výsledek | neuatorizovaný výsledek | technická kontumace | kontumace |