Pořadí | Družstvo | Kol | V | VP | R | PP | P | K | Skóre | Legy | Body | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Strawberry Devils Žatec | 18 | 15 | 0 | 1 | 0 | 2 | 0 | 218 | : | 106 | 488 | : | 293 | 46 |
2. | Tigers Lenešice | 18 | 14 | 0 | 2 | 0 | 2 | 0 | 224 | : | 100 | 503 | : | 278 | 44 |
3. | Dream Team A Jirkov | 18 | 13 | 0 | 1 | 0 | 4 | 0 | 200 | : | 124 | 458 | : | 308 | 40 |
4. | Václavák A Černčice | 18 | 11 | 0 | 2 | 0 | 5 | 0 | 180 | : | 144 | 422 | : | 366 | 35 |
5. | Strawberry Cihláři Žatec | 18 | 8 | 0 | 3 | 0 | 7 | 0 | 165 | : | 159 | 386 | : | 394 | 27 |
6. | Piráti A Louny | 18 | 5 | 0 | 1 | 0 | 12 | 0 | 120 | : | 204 | 322 | : | 464 | 16 |
7. | Panoramix Klášterec nad Ohří | 18 | 6 | 0 | 1 | 0 | 10 | 1 | 149 | : | 175 | 377 | : | 417 | 16 |
8. | Šipková Růže Jirkov | 18 | 5 | 0 | 0 | 0 | 13 | 0 | 126 | : | 198 | 328 | : | 447 | 15 |
9. | Ložisková mafie A1 Pšov | 18 | 4 | 0 | 0 | 0 | 14 | 0 | 134 | : | 190 | 349 | : | 446 | 12 |
10. | Sporťáci s.r.o. Jirkov | 18 | 3 | 0 | 1 | 0 | 13 | 1 | 104 | : | 220 | 275 | : | 495 | 7 |
Pořadí | Hráč | Družstvo | LKH | Zápasy | Legy | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
% | C | O | V | % | O | V | ||||
1. | Zýka Dušan | Václavák A Černčice | 89,9 | 88,89 | 40 | 36 | 32 | 77,65 | 85 | 66 |
2. | Novák Jan | Dream Team A Jirkov | 89,4 | 79,41 | 40 | 34 | 27 | 70,89 | 79 | 56 |
3. | Vondráček Petr | Tigers Lenešice | 89,2 | 81,25 | 40 | 32 | 26 | 74,32 | 74 | 55 |
4. | Vávra Martin | Strawberry Devils Žatec | 85,8 | 86,96 | 36 | 23 | 20 | 77,36 | 53 | 41 |
5. | Roháč Marek | Tigers Lenešice | 85,4 | 78,57 | 40 | 28 | 22 | 73,13 | 67 | 49 |
Den | Datum | Čas | Kolo | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Akce | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ne | 7.5.2023 | 13:00 | 10. | Dream Team A Jirkov | 12 | : | 6 | Strawberry Devils Žatec | ||
Bláhová Monika | 26 | : | 16 | Mrázek Vladimír | ||||||
Ne | 7.5.2023 | 16:00 | 9. | Strawberry Cihláři Žatec | 8 | : | 10 | Šipková Růže Jirkov | ||
Farkota Jiří | 19 | : | 24 | Bachár Miloslav | ||||||
Ne | 14.5.2023 | 13:00 | 10. | Šipková Růže Jirkov | 14 | : | 4 | Piráti A Louny | ||
Bachár Miloslav | 29 | : | 13 | Pávová Blanka | ||||||
Ne | 14.5.2023 | 16:00 | 10. | Panoramix Klášterec nad Ohří | 10 | : | 8 | Václavák A Černčice | ||
Pokorná Markéta | 26 | : | 21 | Hotový David | ||||||
Ne | 14.5.2023 | 17:00 | 10. | Ložisková mafie A1 Pšov | 5 | : | 13 | Tigers Lenešice | ||
Tomov Ladislav | 15 | : | 29 | Sihlovec Marek | ||||||
Ne | 14.5.2023 | 17:00 | 10. | Sporťáci s.r.o. Jirkov | 4 | : | 14 | Strawberry Cihláři Žatec | ||
Michalíková Andrea | 15 | : | 29 | Farkota Jiří |
autorizovaný výsledek | neuatorizovaný výsledek | technická kontumace | kontumace |