Pořadí | Družstvo | Kol | V | VP | R | PP | P | K | Skóre | Legy | Body | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | The Best Of Litoměřice | 18 | 18 | 0 | 0 | 0 | 0 | 0 | 227 | : | 97 | 493 | : | 273 | 54 |
2. | Fešáci Lovosice | 18 | 13 | 0 | 2 | 0 | 3 | 0 | 204 | : | 120 | 466 | : | 319 | 41 |
3. | Denisa Bohušovice nad Ohří | 18 | 11 | 0 | 0 | 0 | 7 | 0 | 191 | : | 133 | 437 | : | 347 | 33 |
4. | VP Evaň | 18 | 10 | 0 | 2 | 0 | 6 | 0 | 172 | : | 152 | 426 | : | 373 | 32 |
5. | U Havlů Ostré Hroty Revival Třebenice | 18 | 8 | 0 | 2 | 0 | 8 | 0 | 170 | : | 154 | 400 | : | 385 | 26 |
6. | Sporťáci Vrbka Team Budyně nad Ohří | 18 | 6 | 0 | 5 | 0 | 6 | 1 | 155 | : | 169 | 364 | : | 405 | 20 |
7. | Black Wolves Benešov nad Ploučnicí | 18 | 4 | 0 | 3 | 0 | 11 | 0 | 134 | : | 190 | 342 | : | 440 | 15 |
8. | Asterix Zbouraní garážníci Nový Bor | 18 | 4 | 0 | 3 | 0 | 10 | 1 | 134 | : | 190 | 333 | : | 442 | 12 |
9. | Bláža Team Kravaře | 18 | 2 | 0 | 4 | 0 | 12 | 0 | 120 | : | 204 | 334 | : | 459 | 10 |
10. | Masarrows Litoměřice | 18 | 1 | 0 | 5 | 0 | 12 | 0 | 113 | : | 211 | 319 | : | 471 | 8 |
Pořadí | Hráč | Družstvo | LKH | Zápasy | Legy | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
% | C | O | V | % | O | V | ||||
1. | Fidler David | U Havlů Ostré Hroty Revival Třebenice | 93,7 | 82,50 | 40 | 40 | 33 | 72,16 | 97 | 70 |
2. | Macháček Petr | The Best Of Litoměřice | 87,1 | 85,29 | 36 | 34 | 29 | 73,49 | 83 | 61 |
3. | Waloszek Tomáš | Denisa Bohušovice nad Ohří | 85,8 | 82,35 | 40 | 34 | 28 | 73,75 | 80 | 59 |
4. | Hrubý Miloš | Sporťáci Vrbka Team Budyně nad Ohří | 84,4 | 74,19 | 36 | 31 | 23 | 70,00 | 70 | 49 |
5. | Kozák Pavel | Denisa Bohušovice nad Ohří | 83,7 | 82,50 | 40 | 40 | 33 | 74,74 | 95 | 71 |
Den | Datum | Čas | Kolo | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Akce | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ne | 7.5.2023 | 16:00 | 7. | Denisa Bohušovice nad Ohří | 15 | : | 3 | Masarrows Litoměřice | ||
Kozák Pavel | 32 | : | 14 | Horák František | ||||||
Ne | 14.5.2023 | 16:00 | 10. | Masarrows Litoměřice | 9 | : | 9 | Sporťáci Vrbka Team Budyně nad Ohří | ||
Strapák Petr | 21 | : | 21 | Veselý Antonín | ||||||
Ne | 14.5.2023 | 16:00 | 10. | Black Wolves Benešov nad Ploučnicí | 8 | : | 10 | VP Evaň | ||
Bartoň Radek | 20 | : | 27 | Turan Václav | ||||||
Ne | 14.5.2023 | 16:00 | 10. | Asterix Zbouraní garážníci Nový Bor | 11 | : | 7 | Denisa Bohušovice nad Ohří | ||
Belanský Josef | 23 | : | 14 | Kozák Pavel | ||||||
Ne | 14.5.2023 | 16:00 | 10. | Bláža Team Kravaře | 9 | : | 9 | U Havlů Ostré Hroty Revival Třebenice | ||
Fára Kamil | 22 | : | 22 | Polák Lubomír | ||||||
Ne | 14.5.2023 | 16:00 | 10. | The Best Of Litoměřice | 11 | : | 7 | Fešáci Lovosice | ||
Tibitanzl Lukáš | 24 | : | 19 | Kozák Jaroslav |
autorizovaný výsledek | neuatorizovaný výsledek | technická kontumace | kontumace |