Pořadí | Družstvo | Kol | V | VP | R | PP | P | K | Skóre | Legy | Body | ||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1. | Čeští Lvi Mimoň | 18 | 14 | 0 | 0 | 0 | 4 | 0 | 186 | : | 138 | 421 | : | 344 | 42 |
2. | Asterix Ztraceni Nový Bor | 18 | 12 | 0 | 1 | 0 | 5 | 0 | 192 | : | 132 | 434 | : | 335 | 37 |
3. | Čeští Lvi Lvíčata Mimoň | 18 | 12 | 0 | 1 | 0 | 5 | 0 | 191 | : | 133 | 440 | : | 345 | 37 |
4. | Křováci Jílové | 18 | 10 | 0 | 1 | 0 | 7 | 0 | 165 | : | 159 | 391 | : | 390 | 31 |
5. | Leopardi Srbská Kamenice | 18 | 9 | 0 | 1 | 0 | 8 | 0 | 164 | : | 160 | 389 | : | 376 | 28 |
6. | Norci Nemesis Česká Lípa | 18 | 9 | 0 | 1 | 0 | 8 | 0 | 165 | : | 159 | 399 | : | 393 | 28 |
7. | SbH Norci Česká Lípa | 18 | 8 | 0 | 1 | 0 | 9 | 0 | 160 | : | 164 | 389 | : | 397 | 25 |
8. | Mamlas Team Heřmanov | 18 | 5 | 0 | 2 | 0 | 11 | 0 | 142 | : | 182 | 358 | : | 421 | 17 |
9. | Z.S. Sršni Dobranov | 18 | 3 | 0 | 2 | 0 | 13 | 0 | 134 | : | 190 | 346 | : | 435 | 11 |
10. | Kopeček Slepýši Děčín | 18 | 3 | 0 | 0 | 0 | 15 | 0 | 121 | : | 203 | 328 | : | 459 | 9 |
Pořadí | Hráč | Družstvo | LKH | Zápasy | Legy | |||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
% | C | O | V | % | O | V | ||||
1. | Baláž Jaromír | Leopardi Srbská Kamenice | 83,4 | 91,67 | 72 | 72 | 66 | 81,33 | 166 | 135 |
2. | Souček Michal | Čeští Lvi Mimoň | 83,4 | 87,50 | 72 | 56 | 49 | 76,12 | 134 | 102 |
3. | Ulík Aleš | Norci Nemesis Česká Lípa | 77,5 | 80,85 | 72 | 47 | 38 | 72,81 | 114 | 83 |
4. | Habich Jiří | Asterix Ztraceni Nový Bor | 75,2 | 81,97 | 72 | 61 | 50 | 73,43 | 143 | 105 |
5. | Vojtěch Jakub | Křováci Jílové | 68,6 | 76,39 | 72 | 72 | 55 | 67,23 | 177 | 119 |
Den | Datum | Čas | Kolo | Domácí / kapitán | Skóre | Hosté / kapitán | Akce | |||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
Ne | 22.1.2023 | 14:00 | 17. | Kopeček Slepýši Děčín | 7 | : | 11 | Mamlas Team Heřmanov | ||
Husák Libor | 17 | : | 28 | Malhausová Pavla | ||||||
Ne | 22.1.2023 | 16:00 | 17. | Čeští Lvi Lvíčata Mimoň | 10 | : | 8 | SbH Norci Česká Lípa | ||
Pekař Zdeněk | 24 | : | 20 | Till Radek | ||||||
Ne | 22.1.2023 | 16:00 | 17. | Leopardi Srbská Kamenice | 13 | : | 5 | Norci Nemesis Česká Lípa | ||
Vitvar Jan | 27 | : | 14 | Fišer Tomáš | ||||||
Ne | 22.1.2023 | 16:00 | 17. | Z.S. Sršni Dobranov | 8 | : | 10 | Křováci Jílové | ||
Kubín Milan | 20 | : | 22 | Vojtěch Jakub | ||||||
Ne | 22.1.2023 | 17:00 | 17. | Asterix Ztraceni Nový Bor | 6 | : | 12 | Čeští Lvi Mimoň | ||
Mengr Jiří | 14 | : | 26 | Souček Michal | ||||||
Ne | 29.1.2023 | 13:00 | 18. | Norci Nemesis Česká Lípa | 6 | : | 12 | Čeští Lvi Lvíčata Mimoň | ||
Fišer Tomáš | 16 | : | 28 | Syrový Lukáš | ||||||
Ne | 29.1.2023 | 14:00 | 18. | Čeští Lvi Mimoň | 12 | : | 6 | Z.S. Sršni Dobranov | ||
Souček Michal | 26 | : | 15 | Kubín Milan | ||||||
Ne | 29.1.2023 | 14:00 | 18. | Křováci Jílové | 11 | : | 7 | Kopeček Slepýši Děčín | ||
Vojtěch Jakub | 26 | : | 18 | Husák Libor | ||||||
Ne | 29.1.2023 | 16:00 | 18. | SbH Norci Česká Lípa | 10 | : | 8 | Asterix Ztraceni Nový Bor | ||
Tauchman Miroslav | 24 | : | 20 | Habich Jiří | ||||||
Ne | 29.1.2023 | 17:00 | 18. | Mamlas Team Heřmanov | 10 | : | 8 | Leopardi Srbská Kamenice | ||
Malhausová Pavla | 24 | : | 22 | Vitvar Jan |
autorizovaný výsledek | neuatorizovaný výsledek | technická kontumace | kontumace |