Ligové utkání - detail zapisu
UŠO > Ústecký kraj > Ligové utkání - detail zapisu
Zápis z ligového utkání

2.Jižní o udržení (C) | 8. kolo | Ne 14.4.2019 16:00 | Penzion na konci

Domácí / kapitán Skóre Hosté / kapitán
Nemesis Dobranov 8 : 10 Bombardéři Děčany
Fišer Tomáš 20 : 25 Svítil Miroslav 1994
Zadal: Fidler David 14.4.2019 19:40
Změnil: Fišer Tomáš 15.4.2019 04:10
Autorizoval: Automat 27.4.2019 07:29
  autorizovaný výsledek   neuatorizovaný výsledek   technická kontumace   kontumace
Soupisky družstev
Pozice Domácí 95+ 133+ 170+ 4.kolo 3.kolo 2.kolo
D1 Grabowski Jakub 5
D2 Fišer Tomáš 4 2
D3 Brokeš Martin 13 1
D4 Procházka Jaroslav 5 1 1
Pozice Náhradníci Střídání 95+ 133+ 170+ 4.kolo 3.kolo 2.kolo
D5 Bílek Ondřej

Pozice Hosté 95+ 133+ 170+ 4.kolo 3.kolo 2.kolo
H1 Fidler David 17 4
H2 Svítil Miroslav 1964 3
H3 Fidler František 7 1
H4 Švejda František 16 1
Pozice Náhradníci Střídání 95+ 133+ 170+ 4.kolo 3.kolo 2.kolo
H5 Svítil Miroslav 1994
H6 Štěch Jan H2 3 1
Rozpis zápasů
Pořadí Zápas Domácí Hosté Legy Skóre
1 Single D1: Grabowski Jakub H3: Fidler František 2:1 1:0
2 Single D2: Fišer Tomáš H4: Švejda František 0:2 1:1
3 Single D3: Brokeš Martin H1: Fidler David 2:1 2:1
4 Single D4: Procházka Jaroslav H2: Svítil Miroslav 1964 2:0 3:1
5 Single D1: Grabowski Jakub H4: Švejda František 0:2 3:2
6 Single D2: Fišer Tomáš H3: Fidler František 2:0 4:2
7 Single D3: Brokeš Martin H2: Svítil Miroslav 1964 2:1 5:2
8 Single D4: Procházka Jaroslav H1: Fidler David 0:2 5:3
9 Double D1: Grabowski Jakub
D4: Procházka Jaroslav
H1: Fidler David
H3: Fidler František
1:2 5:4
D2: Fišer Tomáš
D3: Brokeš Martin
H4: Švejda František
H6: Štěch Jan
10 Cricket D5: Bílek Ondřej
D3: Brokeš Martin
H3: Fidler František
H4: Švejda František
0:2 5:5
D2: Fišer Tomáš
D4: Procházka Jaroslav
H1: Fidler David
H6: Štěch Jan
11 Single D1: Grabowski Jakub H6: Štěch Jan 1:2 5:6
12 Single D2: Fišer Tomáš H1: Fidler David 0:2 5:7
13 Single D3: Brokeš Martin H4: Švejda František 1:2 5:8
14 Single D4: Procházka Jaroslav H3: Fidler František 2:1 6:8
15 Single D1: Grabowski Jakub H1: Fidler David 0:2 6:9
16 Single D2: Fišer Tomáš H6: Štěch Jan 2:1 7:9
17 Single D3: Brokeš Martin H3: Fidler František 1:2 7:10
18 Single D4: Procházka Jaroslav H4: Švejda František 2:0 8:10

© 2005-2019 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2019 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2019 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 20.7.2019 03:59

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2019 Unie šipkových organizací dne 20.7.2019 09:16:34