Aktuality
UŠO > Ústecký kraj > Aktuality
DRUŽSTVA PRO SEZONU 2022/2023

5.8.2022 14:27 (aktualizováno 13.8.2022 11:22) | Minařík Jiří | Přečteno: 1670×

   Extraliga  
  1Black Cat Výškov  
  2Dream Team Tornádo Jirkov  
  3Fofr Diesel Duchcov  
  4Kanec Most  
  5Ložisková mafie A2 Pšov  
  6Mexiko Chomutov  
  7Mostecký Sporťáci Most  
  8Red Hornets Litoměřice  
  9Torzo B Bílina  
  10Tulipán 13. pramen Žatec  
  11Z.S. No Stress Dobranov  
 1. liga sk. A JIH 1. liga sk. A SEVER 1. liga sk. A ZÁPAD
1Cowhand A Dušníky1Bombarder Střelná1Bernard U Lípy Výškov
2Denisa Bohušovice n/O.2Bořeň Druhý Dech Bílina2Cihláři Důchodci Žatec
3Fešáci Lovosice3Formani Vlčáci Duchcov3Cihláři Sokolíci Žatec
4Lions Darts A Třeboutice4Korf Dubí4Cihláři Žatec
5Pivoni Čížkovice5Phoenix A Ústí nad Labem5Mandl Devils Žatec
6Rock Klub Mimo provoz Lovosice6Predátoři Ústí nad Labem6Piráti A Louny
7Sporťáci Vrbka Budyně n. O.7Šutráci A Oldřichov7Podboráci Hořany
8U Havlů Ostré Hroty Třebenice8Torzo A Bílina8Tigers Lenešice
9VP Evaň9Trojky vidle Měrunice9Václavák A Černčice
10WFS A Evaň10Zelenáči Prosetice10ZB Karakal A Ročov
 1. liga sk. B JIH 1. liga sk. B SEVER 1. liga sk. B ZÁPAD
1Asterix Zbouraní garážníci Nový Bor1Arsenal A Most1Dream Team A Jirkov
2Black Eagles Benešov n/Pl.2Arsenal C Most2Gigant Team Krásný Dvůr
3Black Wolves Benešov n/P.3Hoka Danielli Most3Lišáci Vroutek
4Bláža Team Kravaře4Hrušky Klikaři Litvínov4Ložisková mafie A1 Pšov
5Hrozen Ploskovice5Korbel Most5Markéta Vydle Jirkov
6Masarrows Litoměřice6Metro Darts Pub Most6P.P. Petrom Kadaň
7Prezidenti Horní Řepčice7Pijonýři A Litvínov7Panoramix Klášterec n.O.
8The Best Of Litoměřice8Splašený koně Most8Piráti A Podbořany
9Vikingové A Litoměřice9Sportklub Ohníč9Sporťáci s.r.o. Jirkov
10Vikingové Acrus Litoměřice10Vegas Kings Krupka10Šipková Růže Jirkov
 2. liga sk. A JIH 2. liga sk. A SEVER 2. liga sk. A ZÁPAD
1Bakaláři Snědovice19 Darts Krupka1Blue Sharks Libočany
2Bombardéři Děčany2Draci Ohníč2Jahoda A Žatec
3Lions Darts B Třeboutice3Kapitán A Duchcov3Ložisková mafie C1 Pšov
4Litoměřičtí Šamani Litoměřice4Katapult Hvězda Krupka4OÚ Na Šrot A Libořice
5Predátoři Heřmanice5Noční můry Most5Piráti B Louny
6Profi Tytan B Písty6Snajpři Bílina6Piráti C Louny
7Rock Klub Mizerové Lovosice7Sokolovna Viktoria Lom7Tulipán Chmelaři Žatec
8Sršni Vědlice8Ústředna Bílina8Tulipán Kanal Team Žatec
9ÚPM Schooters Sukorady9Vyprahlo A Čáslavka9Václavák B Černčice
10Vikingové B Litoměřice10Vyprahlo B Čáslavka10Věčná Žízeň Lipno
 2. liga sk. B JIH 2. liga sk. B SEVER 2. liga sk. B ZÁPAD
1Asterix Ztraceni Nový Bor1Hrušky Litvínov1A je to Chomutov
2Čeští Lvi Lvíčata Mimoň2Hrušky Přátelé Litvínov2Dream Team B Jirkov
3Čeští Lvi Mimoň3Karma Darts Litvínov3Duha Jirkov
4Kopeček Slepýši Děčín4Kotelníci 700  Most4Ježek Ervěnice
5Křováci Jílové5Kozí Dech A Most5Predators Chomutov
6Leopardi Nakléřov6Nervotoči na Pekárně A Most6Rozcestí A Podbořany
7Mamlas Team Heřmanov7Odyssea Litvínov7Rozcestí B Podbořany
8Ryky Norci Centrál Česká Lípa8Pijonýři B Litvínov8Rytíři Jirkov
9Z.S. Nemesis Dobranov9Pod Tribunou Most9Supíci Slovaň Kadaň
10Z.S. Sršni Dobranov10Pod Tribunou Pek.Jezdci Most10Sympaťáci Podbořany
 3. liga sk. A JIH 3. liga sk. A SEVER 3. liga sk. A ZÁPAD
1Bulldogs 06 A Libochovice1Kapitán B Duchcov113. pramen B Žatec
2Bulldogs 06 B Libochovice2Kozí Dech B Most2Bulls Deštnice 
3Cowhand B  Dušníky3Legenda Teplice3Cihláři Viktoria Žatec
4Flames Litoměřice4Přeborníci Díky Za Nic Hrob4Jahoda B Žatec
5Hrobaři Áčko Charvatce5Rumové pralinky Krauska Dubí5Mandl Pivaři Žatec
6Hrobaři Béčko Charvatce6Špuntíci 2011 A Most6Skrblice Bítozeves
7Nádraží Bohušovice n/O.7Šutráci B Oldřichov7Skrblíci Bítozeves
8Rock Klub Marný Lovosice8Templáři pod Věží A Osek8Štamgasti B Žerotín
9 9U Šlenců Drink Teplice9Štamgasti Žerotín
10   10ZB Karakal B Ročov
 3. liga sk. B JIH 3. liga sk. B SEVER 3. liga sk. B ZÁPAD
1Best of Úštěk150 na 50 Litvínov1Hukot u pivovaru Klášterec n. O.
2Black Horses Benešov n./P.2H&H Project Most2Kameňáci Libořice
3Čeští Lvi Tygři Mimoň3Korbel II Litvínov3Kameňáci Libořice
4Fast Arrow Česká Lípa4Kosmos Most Darts4Liháti Buškovice
5Kopeček Slavoj Děčín5Magistři Duo A Most5Ložisková mafie Pohoďačky Pšov
6Ryky Centrál Česká Lípa6Magistři Duo B Most6Piráti B Podbořany
7Šenk Team Ludvíkovice7Metro Renegades Most7Pohoda Relax Klášterec nad Ohří
8Traktor Úštěk8Radnice Střelci Meziboří8R.O.S. Jirkov
9 9Rokáč Most9Supíci Slovan B Kadaň
10 10Špuntíci 2011 B Most10 
 Divize JIH Divize SEVER  
1Asterix Rebelové Nový Bor1Arsenal B Most 1 
2Bulíci Česká Lípa2Bukáč Litvínov 2 
3Corso Exitus Děčín 3Darts Vaders Litvínov 3 
4Corso Šakali děčín 4H a H project B Most 4 
5Cowhand C Dušníky 5Hvězda Teplice 5 
6FP darts česká lípa6Machy Team Most 6 
7Mimoň?7Možná zavřeme Bílina 7 
8Přehoď to mšené Lázně8Zlomená šipka Osek8 
9Šenk team B Ludvíkovice9 9 
10WFS B Eváň10 10 

© 2005-2022 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2022 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2022 | Poslední synchronizace: 17.8.2022 03:54
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2022 Unie šipkových organizací dne 17.8.2022 04:06:25
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement