Rozpis ligových utkání
UŠO > Slovensko > Rozpis ligových utkání
 NáhledTiskNahoru
SVK Horehronie (kvalifikácia)
KoloDenDatumDomácí / kapitánSkóreHosté / kapitánHrací místoAkce
1.Ne1.10.2023Bulls Bar DC HriňováDC Hradec Banská Bystrica 
00:00
1.Ne1.10.20231. Dart Club Brezno A1.Dart Club Brezno B 
00:00
1.Ne1.10.2023Dartka Banská BystricaBlaus Darts Valaská 
00:00
2.So7.10.2023Bulls Bar DC Hriňová1. Dart Club Brezno A 
00:00
2.So7.10.20231.Dart Club Brezno BDartka Banská Bystrica 
00:00
2.So7.10.2023DC Hradec Banská BystricaBlaus Darts Valaská 
00:00
3.Ne8.10.20231. Dart Club Brezno ADC Hradec Banská Bystrica 
00:00
3.Ne8.10.2023Dartka Banská BystricaBulls Bar DC Hriňová 
00:00
3.Ne8.10.2023Blaus Darts Valaská1.Dart Club Brezno B 
00:00
4.So14.10.2023Bulls Bar DC HriňováBlaus Darts Valaská 
00:00
4.So14.10.20231. Dart Club Brezno ADartka Banská Bystrica 
00:00
4.So14.10.2023DC Hradec Banská Bystrica1.Dart Club Brezno B 
00:00
5.Ne15.10.2023Dartka Banská BystricaDC Hradec Banská Bystrica 
00:00
5.Ne15.10.2023Blaus Darts Valaská1. Dart Club Brezno A 
00:00
5.Ne15.10.20231.Dart Club Brezno BBulls Bar DC Hriňová 
00:00
6.Ne5.5.2024DC Hradec Banská BystricaBulls Bar DC Hriňová
00:00
6.Ne5.5.20241.Dart Club Brezno B1. Dart Club Brezno A
00:00
6.Ne5.5.2024Blaus Darts ValaskáDartka Banská Bystrica
00:00
7.So11.5.20241. Dart Club Brezno ABulls Bar DC Hriňová
00:00
7.So11.5.2024Dartka Banská Bystrica1.Dart Club Brezno B
00:00
7.So11.5.2024Blaus Darts ValaskáDC Hradec Banská Bystrica
00:00
8.Ne12.5.2024DC Hradec Banská Bystrica1. Dart Club Brezno A
00:00
8.Ne12.5.2024Bulls Bar DC HriňováDartka Banská Bystrica
00:00
8.Ne12.5.20241.Dart Club Brezno BBlaus Darts Valaská
00:00
9.So18.5.2024Blaus Darts ValaskáBulls Bar DC Hriňová
00:00
9.So18.5.2024Dartka Banská Bystrica1. Dart Club Brezno A
00:00
9.So18.5.20241.Dart Club Brezno BDC Hradec Banská Bystrica
00:00
10.Ne19.5.2024DC Hradec Banská BystricaDartka Banská Bystrica
00:00
10.Ne19.5.20241. Dart Club Brezno ABlaus Darts Valaská
00:00
10.Ne19.5.2024Bulls Bar DC Hriňová1.Dart Club Brezno B
00:00

SVK Horná Nitra (kvalifikácia)
KoloDenDatumDomácí / kapitánSkóreHosté / kapitánHrací místoAkce
12.So28.1.2023Lipka Team13:5Vibe Club Handlová 
00:0029:19
15.So11.2.2023MCasino Nováky A3:15Lipka Team 
00:007:32
1.Ne1.10.2023MCasino Nováky B8:10Kaleráb Biely 
00:00Grác Juraj21:23Lacko Erich
1.Ne1.10.2023Drtiči Prievidza13:5ŠK Vrútky B 
00:00Bubniak Zdenko29:16
1.Ne1.10.2023Vibe Club Handlová11:7Lipka Team 
00:00Dobrotka Pavel24:19Bučko Milan
1.Ne1.10.2023Čierne Kone2:16ŠK Vrútky A 
00:00Hrdlovič Samuel9:34Klačan Boris
1.Ne1.10.2023Kaleráb Gigant4:14Horná Nitra 
00:00Šulák Robert12:30Hrabovský Branislav
1.Ne1.10.2023MCasino Nováky A5:13Kaleráb Modrý 
00:00Kovár Roman13:26Černay Róbert
2.Ne15.10.2023MCasino Nováky B11:7Kaleráb Modrý 
00:00Grác Juraj25:19Černay Róbert
2.Ne15.10.2023Vibe Club Handlová6:12Horná Nitra 
00:00Dobrotka Pavel15:28Trnka Ladislav
2.Ne15.10.2023Drtiči Prievidza8:10ŠK Vrútky A 
00:00Bubniak Zdenko17:22Klačan Boris
2.Ne15.10.2023MCasino Nováky A14:4Kaleráb Biely 
00:00Kovár Roman30:13Lacko Erich
2.Ne15.10.2023Kaleráb Gigant11:7Lipka Team 
00:00Šulák Robert28:18Bučko Milan
2.Ne15.10.2023Čierne Kone7:11ŠK Vrútky B 
00:00Hrdlovič Samuel23:25
3.Ne29.10.2023Kaleráb Biely2:16Drtiči Prievidza 
00:00Lacko Erich9:32Bubniak Zdenko
3.Ne29.10.2023Kaleráb Modrý9:9Čierne Kone 
00:00Černay Róbert23:22Hrdlovič Samuel
3.Ne29.10.2023Lipka Team8:10MCasino Nováky B 
00:00Bučko Milan22:26Grác Juraj
3.Ne29.10.2023ŠK Vrútky B9:9Vibe Club Handlová 
00:0024:21Dobrotka Pavel
3.Ne29.10.2023Horná Nitra14:4MCasino Nováky A 
00:00Trnka Ladislav30:12Kovár Roman
3.Ne29.10.2023ŠK Vrútky A14:4Kaleráb Gigant 
00:00Svoboda Dávid28:11Šulák Robert
4.Ne29.10.2023ŠK Vrútky B4:14Kaleráb Gigant 
00:0016:29Šulák Robert
4.Ne29.10.2023ŠK Vrútky A12:6Vibe Club Handlová 
00:00Svoboda Dávid27:17Dobrotka Pavel
4.Ne29.10.2023Horná Nitra15:3MCasino Nováky B 
00:00Trnka Ladislav30:8Grác Juraj
4.Ne29.10.2023Kaleráb Modrý10:8Drtiči Prievidza 
00:00Černay Róbert24:18Bubniak Zdenko
4.Ne29.10.2023Kaleráb Biely4:14Čierne Kone 
00:00Lacko Erich11:31Hrdlovič Samuel
4.Ne29.10.2023Lipka Team15:3MCasino Nováky A 
00:00Bučko Milan32:10Kovár Roman
5.Ne12.11.2023Čierne Kone2:16Horná Nitra 
00:008:33
5.Ne12.11.2023Kaleráb Biely5:13ŠK Vrútky B 
00:0012:29
5.Ne12.11.2023Drtiči Prievidza8:10Lipka Team 
00:0019:21
5.Ne12.11.2023Kaleráb Modrý8:10ŠK Vrútky A 
00:0021:24
5.Ne12.11.2023MCasino Nováky A4:14Kaleráb Gigant 
00:0011:29
5.Ne12.11.2023MCasino Nováky B3:15Vibe Club Handlová 
00:00Grác Juraj13:31Dobrotka Pavel
6.Ne12.11.2023MCasino Nováky B2:16Kaleráb Gigant 
00:008:32
6.Ne12.11.2023Čierne Kone3:15Lipka Team 
00:0015:31
6.Ne12.11.2023Kaleráb Modrý8:10ŠK Vrútky B 
00:0021:24
6.Ne12.11.2023Kaleráb Biely5:13ŠK Vrútky A 
00:0012:28
6.Ne12.11.2023Drtiči Prievidza3:15Horná Nitra 
00:0010:32
6.Ne12.11.2023MCasino Nováky A6:12Vibe Club Handlová 
00:00Kovár Roman19:27
7.Ne12.11.2023Kaleráb Gigant12:6Čierne Kone 
00:0027:15
7.Ne19.11.2023ŠK Vrútky B12:6MCasino Nováky B 
00:0026:18
7.Ne19.11.2023Lipka Team15:3Kaleráb Biely 
00:0032:10
7.Ne19.11.2023Vibe Club Handlová9:9Drtiči Prievidza 
00:0022:24
7.Ne19.11.2023ŠK Vrútky A14:4MCasino Nováky A 
00:0032:12
7.Ne19.11.2023Horná Nitra14:4Kaleráb Modrý 
00:0028:11
8.Ne19.11.2023Horná Nitra11:7Kaleráb Biely 
00:0025:18
8.Ne19.11.2023Kaleráb Gigant9:9Drtiči Prievidza 
00:0020:23
8.Ne19.11.2023Lipka Team8:10Kaleráb Modrý 
00:0024:24
8.Ne19.11.2023ŠK Vrútky B12:6MCasino Nováky A 
00:0027:16
8.Ne19.11.2023Vibe Club Handlová13:5Čierne Kone 
00:0028:16
8.Ne19.11.2023ŠK Vrútky A16:2MCasino Nováky B 
00:0033:10
9.Ne3.12.2023Horná Nitra12:6ŠK Vrútky A 
00:0028:22
9.Ne3.12.2023Kaleráb Biely3:15Vibe Club Handlová 
00:0012:31
9.Ne3.12.2023Lipka Team12:6ŠK Vrútky B 
00:0027:17
9.Ne3.12.2023Kaleráb Modrý5:13Kaleráb Gigant 
00:0013:30
9.Ne3.12.2023Drtiči Prievidza14:4MCasino Nováky B 
00:0030:12
9.Ne3.12.2023Čierne Kone8:10MCasino Nováky A 
00:0018:21
10.Ne3.12.2023Kaleráb Modrý10:8Vibe Club Handlová 
00:0023:22
10.Ne3.12.2023Čierne Kone12:6MCasino Nováky B 
00:0027:19
10.Ne3.12.2023Lipka Team9:9ŠK Vrútky A 
00:0020:22
10.Ne3.12.2023Drtiči Prievidza16:2MCasino Nováky A 
00:0033:7
10.Ne3.12.2023Horná Nitra12:6ŠK Vrútky B 
00:0027:15
10.Ne3.12.2023Kaleráb Biely3:15Kaleráb Gigant 
00:0011:31
11.Ne21.1.2024Vibe Club Handlová7:11Kaleráb Gigant 
00:0020:23
11.Ne21.1.2024Horná Nitra12:6Lipka Team 
00:0026:17
11.Ne21.1.2024Čierne Kone7:11Drtiči Prievidza 
00:0015:25
11.Ne21.1.2024Kaleráb Modrý9:9Kaleráb Biely 
00:0024:22
11.Ne21.1.2024MCasino Nováky B5:13MCasino Nováky A 
00:0015:30
11.Ne21.1.2024ŠK Vrútky B5:13ŠK Vrútky A 
00:0017:29
12.Ne28.1.2024ŠK Vrútky A18:0Čierne Kone 
00:0036:0
12.Ne28.1.2024Horná Nitra11:7Kaleráb Gigant 
00:0026:17
12.Ne28.1.2024Kaleráb Modrý10:8MCasino Nováky A 
00:0022:22
12.Ne28.1.2024Kaleráb Biely6:12MCasino Nováky B 
00:0018:27
12.Ne28.1.2024ŠK Vrútky B6:12Drtiči Prievidza 
00:0016:26
13.Ne28.1.2024ŠK Vrútky A11:7Drtiči Prievidza 
00:0026:17
13.Ne28.1.2024Kaleráb Biely11:7MCasino Nováky A 
00:0026:17
13.Ne28.1.2024Lipka Team14:4Kaleráb Gigant 
00:0029:15
13.Ne28.1.2024ŠK Vrútky B18:0Čierne Kone 
00:0036:0
13.Ne28.1.2024Kaleráb Modrý12:6MCasino Nováky B 
00:0027:16
13.Ne28.1.2024Horná Nitra9:9Vibe Club Handlová 
00:0027:21
14.Ne11.2.2024MCasino Nováky A2:16Horná Nitra 
00:0012:33
14.Ne11.2.2024Kaleráb Gigant7:11ŠK Vrútky A 
00:0018:24
14.Ne11.2.2024Drtiči Prievidza15:3Kaleráb Biely 
00:0033:9
14.Ne11.2.2024Čierne Kone6:12Kaleráb Modrý 
00:0016:26
14.Ne11.2.2024MCasino Nováky B5:13Lipka Team 
00:0016:28
14.Ne11.2.2024Vibe Club Handlová10:8ŠK Vrútky B 
00:0023:23
15.Ne11.2.2024Čierne Kone7:11Kaleráb Biely 
00:0021:23
15.Ne11.2.2024Kaleráb Gigant11:7ŠK Vrútky B 
00:0028:19
15.Ne11.2.2024Vibe Club Handlová5:13ŠK Vrútky A 
00:0018:29
15.Ne11.2.2024MCasino Nováky B6:12Horná Nitra 
00:0016:25
15.Ne11.2.2024Drtiči Prievidza11:7Kaleráb Modrý 
00:0026:18
16.Ne3.3.2024ŠK Vrútky AKaleráb Modrý 
00:00
16.Ne3.3.2024Kaleráb GigantMCasino Nováky A 
00:00
16.Ne3.3.2024Vibe Club HandlováMCasino Nováky B 
00:00
16.Ne3.3.2024Horná NitraČierne Kone 
00:00
16.Ne3.3.2024ŠK Vrútky BKaleráb Biely 
00:00
16.Ne3.3.2024Lipka TeamDrtiči Prievidza 
00:00
17.Ne3.3.2024Vibe Club HandlováMCasino Nováky A 
00:00
17.Ne3.3.2024Kaleráb GigantMCasino Nováky B 
00:00
17.Ne3.3.2024Lipka TeamČierne Kone 
00:00
17.Ne3.3.2024ŠK Vrútky BKaleráb Modrý 
00:00
17.Ne3.3.2024ŠK Vrútky AKaleráb Biely 
00:00
17.Ne3.3.2024Horná NitraDrtiči Prievidza 
00:00
18.Ne17.3.2024Čierne KoneKaleráb Gigant
00:00
18.Ne17.3.2024MCasino Nováky BŠK Vrútky B
00:00
18.Ne17.3.2024Kaleráb BielyLipka Team
00:00
18.Ne17.3.2024Drtiči PrievidzaVibe Club Handlová
00:00
18.Ne17.3.2024MCasino Nováky AŠK Vrútky A
00:00
18.Ne17.3.2024Kaleráb ModrýHorná Nitra
00:00
19.Ne17.3.2024Kaleráb ModrýLipka Team
00:00
19.Ne17.3.2024MCasino Nováky AŠK Vrútky B
00:00
19.Ne17.3.2024Čierne KoneVibe Club Handlová
00:00
19.Ne17.3.2024MCasino Nováky BŠK Vrútky A
00:00
19.Ne17.3.2024Kaleráb BielyHorná Nitra
00:00
19.Ne17.3.2024Drtiči PrievidzaKaleráb Gigant
00:00
20.Ne7.4.2024ŠK Vrútky BLipka Team
00:00
20.Ne7.4.2024Kaleráb GigantKaleráb Modrý
00:00
20.Ne7.4.2024MCasino Nováky BDrtiči Prievidza
00:00
20.Ne7.4.2024MCasino Nováky AČierne Kone
00:00
20.Ne7.4.2024ŠK Vrútky AHorná Nitra
00:00
20.Ne7.4.2024Vibe Club HandlováKaleráb Biely
00:00
21.Ne7.4.2024ŠK Vrútky BHorná Nitra
00:00
21.Ne7.4.2024Kaleráb GigantKaleráb Biely
00:00
21.Ne7.4.2024Vibe Club HandlováKaleráb Modrý
00:00
21.Ne7.4.2024MCasino Nováky BČierne Kone
00:00
21.Ne7.4.2024ŠK Vrútky ALipka Team
00:00
21.Ne7.4.2024MCasino Nováky ADrtiči Prievidza
00:00
22.Ne21.4.2024Lipka TeamHorná Nitra
00:00
22.Ne21.4.2024Drtiči PrievidzaČierne Kone
00:00
22.Ne21.4.2024Kaleráb BielyKaleráb Modrý
00:00
22.Ne21.4.2024MCasino Nováky AMCasino Nováky B
00:00
22.Ne21.4.2024ŠK Vrútky AŠK Vrútky B
00:00
22.Ne21.4.2024Kaleráb GigantVibe Club Handlová
00:00

SVK Košická liga (kvalifikácia) sk. A
KoloDenDatumDomácí / kapitánSkóreHosté / kapitánHrací místoAkce
1.St6.9.2023Predators0:18Power Dart Košice 
18:00Karp Rastislav0:36Váraljay Gabriel
1.Ne10.9.2023Krásna Boys Dart 20189:9Black Panthers 
18:00Grac Adam22:20Szabóová Barbora
1.Ne10.9.2023Golden Falcons4:14Košický Hostinec 
18:00Gróf Dalibor11:29Bartoš Peter
1.Ne10.9.2023Garage Kings13:5Colorado Darts 
18:00Pčola Štefan30:14Szabó René
2.Čt28.9.2023Power Dart Košice18:0Golden Falcons 
18:00Váraljay Gabriel36:0Gróf Dalibor
2.Čt28.9.2023Colorado Darts9:9Predators 
18:00Szabó René21:20Karp Rastislav
2.Čt28.9.2023Black Panthers8:10Garage Kings 
18:00Szabóová Barbora21:24Pčola Štefan
2.Čt28.9.2023Košický Hostinec11:7Krásna Boys Dart 2018 
18:00Bartoš Peter26:17Grac Adam
3.Po9.10.2023Colorado Darts1:17Power Dart Košice 
18:00Szabó René5:34Váraljay Gabriel
3.Po9.10.2023Predators4:14Black Panthers 
18:00Karp Rastislav12:30Szabóová Barbora
3.Po9.10.2023Krásna Boys Dart 201816:2Golden Falcons 
18:00Grac Adam33:7Gróf Dalibor
3.Po9.10.2023Garage Kings3:15Košický Hostinec 
18:00Pčola Štefan9:32Bartoš Peter
4.20.10.2023Power Dart Košice17:1Krásna Boys Dart 2018 
18:00Váraljay Gabriel35:3Grac Adam
4.20.10.2023Black Panthers9:9Colorado Darts 
18:00Szabóová Barbora25:19Szabó René
4.20.10.2023Košický Hostinec15:3Predators 
18:00Bartoš Peter31:12Karp Rastislav
4.20.10.2023Golden Falcons5:13Garage Kings 
18:00Gróf Dalibor12:28Pčola Štefan
5.Út31.10.2023Colorado Darts3:15Košický Hostinec 
18:00Szabó René10:32Bartoš Peter
5.Út31.10.2023Garage Kings12:6Krásna Boys Dart 2018 
18:00Pčola Štefan27:17Grac Adam
5.Út31.10.2023Black Panthers1:17Power Dart Košice 
18:00Szabóová Barbora6:35Váraljay Gabriel
6.So11.11.2023Power Dart Košice15:3Garage Kings 
18:00Váraljay Gabriel32:8Pčola Štefan
6.So11.11.2023Košický Hostinec11:7Black Panthers 
18:00Bartoš Peter27:20Szabóová Barbora
6.So11.11.2023Krásna Boys Dart 20186:12Predators 
18:00Grac Adam15:24Karp Rastislav
6.So11.11.2023Golden Falcons7:11Colorado Darts 
18:00Gróf Dalibor18:27Szabó René
7.St22.11.2023Predators6:12Garage Kings 
18:00Karp Rastislav15:27Pčola Štefan
7.St22.11.2023Black Panthers12:6Golden Falcons 
18:00Szabóová Barbora27:18Gróf Dalibor
7.St22.11.2023Košický Hostinec1:17Power Dart Košice 
18:00Bartoš Peter6:34Váraljay Gabriel
7.St22.11.2023Colorado Darts14:4Krásna Boys Dart 2018 
18:00Szabó René30:11Grac Adam
5.St29.11.2023Predators7:11Golden Falcons 
18:00Karp Rastislav16:25Stoynov Róbert

SVK Košická liga (kvalifikácia) sk. B
KoloDenDatumDomácí / kapitánSkóreHosté / kapitánHrací místoAkce
1.Ne10.9.2023Darts Kuzmice12:6V.I.P. Darts 
18:00Havrilčák Jozef29:15Pavlanský Ján
1.Ne10.9.2023Olymp Darts Club11:7Darts Angels Košice 
18:00Šiplák Miroslav25:20Fejerčák Miroslav
1.Ne10.9.2023Team Krásna 9717:1Cassovia Darts 
18:00Kysela Dušan34:7Ferencz Marek
1.Ne10.9.2023Darts Barca3:15Red Eagles Košice 
18:00Vaško Štefan11:32Kapalo Richard
2.Čt28.9.2023Darts Angels Košice7:11Darts Kuzmice 
18:00Fejerčák Miroslav20:26Havrilčák Jozef
2.Čt28.9.2023Red Eagles Košice13:5Olymp Darts Club 
18:00Kapalo Richard29:17Šiplák Miroslav
2.Čt28.9.2023Capitals Darts9:9Darts Barca 
18:00Horváthová Simona22:19Vaško Štefan
2.Čt28.9.2023V.I.P. Darts3:15Team Krásna 97 
18:00Pavlanský Ján9:32Kysela Dušan
3.Po9.10.2023Darts Kuzmice8:10Red Eagles Košice 
18:00Havrilčák Jozef18:24Kapalo Richard
3.Po9.10.2023Cassovia Darts13:5V.I.P. Darts 
18:00Ferencz Marek27:13Pavlanský Ján
3.Po9.10.2023Olymp Darts Club11:7Capitals Darts 
18:00Šiplák Miroslav28:16Horváthová Simona
4.20.10.2023Red Eagles Košice15:3Capitals Darts 
18:00Kapalo Richard33:12Horváthová Simona
4.20.10.2023V.I.P. Darts7:11Olymp Darts Club 
18:00Pavlanský Ján16:25Šiplák Miroslav
4.20.10.2023Darts Angels Košice11:7Darts Barca 
18:00Fejerčák Miroslav25:18Vaško Štefan
4.20.10.2023Cassovia Darts3:15Darts Kuzmice 
18:00Ferencz Marek11:31Havrilčák Jozef
5.Út31.10.2023Cassovia Darts3:15Red Eagles Košice 
18:00Ferencz Marek11:31Kapalo Richard
5.Út31.10.2023Darts Kuzmice15:3Darts Barca 
18:00Havrilčák Jozef33:11Vaško Štefan
5.Út31.10.2023V.I.P. Darts4:14Darts Angels Košice 
18:00Pavlanský Ján10:31Fejerčák Miroslav
5.Út31.10.2023Team Krásna 9716:2Capitals Darts 
18:00Kysela Dušan33:5Horváthová Simona
6.So11.11.2023Darts Barca4:14Team Krásna 97 
18:00Vaško Štefan12:31Kysela Dušan
6.So11.11.2023Capitals Darts14:4Cassovia Darts 
18:00Horváthová Simona30:15Ferencz Marek
6.So11.11.2023Red Eagles Košice16:2V.I.P. Darts 
18:00Kapalo Richard33:7Pavlanský Ján
6.So11.11.2023Olymp Darts Club8:10Darts Kuzmice 
18:00Šiplák Miroslav20:23Havrilčák Jozef
3.Po20.11.2023Team Krásna 9713:5Darts Angels Košice 
18:00Kysela Dušan29:16Fejerčák Miroslav
7.St22.11.2023Team Krásna 9710:8Olymp Darts Club 
18:00Kysela Dušan26:20Šiplák Miroslav
7.St22.11.2023V.I.P. Darts4:14Capitals Darts 
18:00Pavlanský Ján16:30Horváthová Simona
7.St22.11.2023Darts Angels Košice9:9Red Eagles Košice 
18:00Fejerčák Miroslav21:26Kapalo Richard
7.St22.11.2023Cassovia Darts4:14Darts Barca 
18:00Ferencz Marek13:32Vaško Štefan
8.Ne3.12.2023Darts Barca14:4V.I.P. Darts 
18:00Vaško Štefan32:14Pavlanský Ján
8.Ne3.12.2023Darts Kuzmice7:11Team Krásna 97 
18:00Havrilčák Jozef17:27Kysela Dušan
8.Ne3.12.2023Capitals Darts10:8Darts Angels Košice 
18:00Horváthová Simona24:20Fejerčák Miroslav
8.Ne3.12.2023Olymp Darts Club16:2Cassovia Darts 
18:00Šiplák Miroslav34:11Ferencz Marek
9.Čt14.12.2023Capitals Darts4:14Darts Kuzmice 
18:00Horváthová Simona11:29Havrilčák Jozef
9.Čt14.12.2023Darts Angels Košice12:6Cassovia Darts 
18:00Fejerčák Miroslav28:19Ferencz Marek
9.Čt14.12.2023Darts Barca9:9Olymp Darts Club 
18:00Vaško Štefan23:19Šiplák Miroslav
9.Čt14.12.2023Red Eagles Košice4:14Team Krásna 97 
18:00Kapalo Richard14:30Kysela Dušan

SVK Prešovská extraliga družstiev
KoloDenDatumDomácí / kapitánSkóreHosté / kapitánHrací místoAkce
1.Po11.12.2023Watchmen Bardejov Garžol DC5:13BDC Bardejov 
00:0018:29
1.Po11.12.2023DC Kendice B0:18Mamasan Prešov 
00:003:36
1.Po11.12.2023Melmak Team Prešov12:6DC Kendice A 
00:0027:16
2.Ne21.1.2024DC Kendice B1:17Watchmen Bardejov Garžol DC 
00:004:35
2.Ne21.1.2024BDC Bardejov8:10Melmak Team Prešov 
00:0021:22
2.Ne21.1.2024Mamasan Prešov16:2DC Kendice A 
00:0033:7
3.Ne4.2.2024Watchmen Bardejov Garžol DC7:11Melmak Team Prešov 
00:0019:26
3.Ne4.2.2024DC Kendice ADC Kendice B 
00:00
3.Ne4.2.2024Mamasan Prešov15:3BDC Bardejov 
00:0031:12
4.Ne18.2.2024DC Kendice B3:15Melmak Team Prešov 
00:009:33
4.Ne18.2.2024BDC BardejovDC Kendice A 
00:00
4.Ne18.2.2024Mamasan PrešovWatchmen Bardejov Garžol DC 
00:00
5.Ne3.3.2024Melmak Team PrešovMamasan Prešov 
00:00
5.Ne3.3.2024DC Kendice AWatchmen Bardejov Garžol DC 
00:00
5.Ne3.3.2024BDC BardejovDC Kendice B 
00:00
6.Ne10.3.2024DC Kendice AMelmak Team Prešov
00:00
6.Ne10.3.2024Mamasan PrešovDC Kendice B
00:00
6.Ne10.3.2024BDC BardejovWatchmen Bardejov Garžol DC
00:00
7.Ne17.3.2024Melmak Team PrešovBDC Bardejov
00:00
7.Ne17.3.2024DC Kendice AMamasan Prešov
00:00
7.Ne17.3.2024Watchmen Bardejov Garžol DCDC Kendice B
00:00
8.Ne31.3.2024BDC BardejovMamasan Prešov
00:00
8.Ne31.3.2024DC Kendice BDC Kendice A
00:00
8.Ne31.3.2024Melmak Team PrešovWatchmen Bardejov Garžol DC
00:00
9.Ne14.4.2024Watchmen Bardejov Garžol DCMamasan Prešov
00:00
9.Ne14.4.2024Melmak Team PrešovDC Kendice B
00:00
9.Ne14.4.2024DC Kendice ABDC Bardejov
00:00
10.Ne28.4.2024DC Kendice BBDC Bardejov
00:00
10.Ne28.4.2024Watchmen Bardejov Garžol DCDC Kendice A
00:00
10.Ne28.4.2024Mamasan PrešovMelmak Team Prešov
00:00

SVK Rožňavská liga družstiev
KoloDenDatumDomácí / kapitánSkóreHosté / kapitánHrací místoAkce
1.10.11.2023Snaha Rožňava11:5JUH BAR ROŽŇAVA 
00:0026:13
1.10.11.2023Fontána Rudná5:11Lipovnícke ostré strely 
00:0016:25
2.St22.11.2023JUH BAR ROŽŇAVA12:4Lipovnícke ostré strely 
00:0025:13
2.St22.11.2023Snaha Rožňava10:6Fontána Rudná 
00:0023:13
3.St29.11.2023Lipovnícke ostré strely7:9Snaha Rožňava 
00:0016:21
3.St29.11.2023Fontána Rudná8:8JUH BAR ROŽŇAVA 
00:0019:22
4.Ne10.12.2023JUH BAR ROŽŇAVA7:9Snaha Rožňava 
00:0018:21
4.Ne10.12.2023Lipovnícke ostré strely7:9Fontána Rudná 
00:0019:20
5.St20.12.2023Lipovnícke ostré strely7:9JUH BAR ROŽŇAVA 
00:0016:21
5.St20.12.2023Fontána Rudná2:14Snaha Rožňava 
00:009:30
6.St10.1.2024Snaha Rožňava13:3Lipovnícke ostré strely 
00:0027:10
6.St10.1.2024JUH BAR ROŽŇAVA11:5Fontána Rudná 
00:0023:16
7.So20.1.2024Snaha Rožňava14:2JUH BAR ROŽŇAVA 
00:0030:8
7.So20.1.2024Fontána Rudná9:7Lipovnícke ostré strely 
00:0021:17
8.St31.1.2024JUH BAR ROŽŇAVA8:8Lipovnícke ostré strely 
00:0021:17
8.St31.1.2024Snaha Rožňava10:6Fontána Rudná 
00:0022:16
9.Út20.2.2024Lipovnícke ostré strelySnaha Rožňava 
00:00
9.Út20.2.2024Fontána RudnáJUH BAR ROŽŇAVA 
00:00
10.St28.2.2024JUH BAR ROŽŇAVASnaha Rožňava 
00:00
10.St28.2.2024Lipovnícke ostré strelyFontána Rudná 
00:00
11.Ne10.3.2024Lipovnícke ostré strelyJUH BAR ROŽŇAVA
00:00
11.Ne10.3.2024Fontána RudnáSnaha Rožňava
00:00
12.St20.3.2024Snaha RožňavaLipovnícke ostré strely
00:00
12.St20.3.2024JUH BAR ROŽŇAVAFontána Rudná
00:00

SVK I. Košická liga
KoloDenDatumDomácí / kapitánSkóreHosté / kapitánHrací místoAkce
5.Ne8.10.2023Red Eagles Košice13:5Olymp Darts Club 
14:0029:17
14.Ne8.10.2023Black Panthers8:10Garage Kings 
14:0021:24
5.Čt19.10.2023Garage Kings3:15Košický Hostinec 
14:009:32
10.Ne29.10.2023Darts Kuzmice8:10Red Eagles Košice 
14:0018:24
1.Út31.10.2023Black Panthers1:17Power Dart Košice 
14:006:35
1.So11.11.2023Olymp Darts Club8:10Darts Kuzmice 
14:0020:23
10.So11.11.2023Košický Hostinec11:7Black Panthers 
14:0027:20
10.So11.11.2023Power Dart Košice15:3Garage Kings 
14:0032:8
6.St22.11.2023Košický Hostinec1:17Power Dart Košice 
14:006:34
10.St22.11.2023Team Krásna 9710:8Olymp Darts Club 
14:0026:20
13.Ne3.12.2023Darts Kuzmice7:11Team Krásna 97 
14:0017:27
7.Čt14.12.2023Red Eagles Košice4:14Team Krásna 97 
14:0014:30
1.Po1.1.2024Košický Hostinec9:9Team Krásna 97 
14:00Bartoš Peter22:21Kysela Dušan
1.Po1.1.2024Red Eagles Košice15:3Garage Kings 
14:00Kapalo Richard32:15Pčola Štefan
2.Po8.1.2024Košický Hostinec9:9Olymp Darts Club 
14:00Bartoš Peter21:23Šiplák Miroslav
2.Po8.1.2024Power Dart Košice16:2Red Eagles Košice 
14:00Váraljay Gabriel32:10Kapalo Richard
2.Po8.1.2024Darts Kuzmice13:5Black Panthers 
14:00Havrilčák Jozef27:12Szabóová Barbora
2.Po8.1.2024Team Krásna 979:9Garage Kings 
14:00Kysela Dušan21:23Pčola Štefan
3.Po15.1.2024Olymp Darts Club6:12Team Krásna 97 
14:00Šiplák Miroslav18:27Kysela Dušan
3.Po15.1.2024Black Panthers3:15Košický Hostinec 
14:00Szabóová Barbora10:30Bartoš Peter
3.Po15.1.2024Red Eagles Košice13:5Darts Kuzmice 
14:00Kapalo Richard28:15Havrilčák Jozef
3.Po15.1.2024Garage Kings1:17Power Dart Košice 
14:00Pčola Štefan6:35Váraljay Gabriel
4.Po22.1.2024Košický Hostinec5:13Red Eagles Košice 
14:00Bartoš Peter11:28Kapalo Richard
4.Po22.1.2024Olymp Darts Club9:9Black Panthers 
14:00Šiplák Miroslav21:22Hadovský Matej
4.Po22.1.2024Darts Kuzmice10:8Garage Kings 
14:00Havrilčák Jozef26:19Pčola Štefan
4.Po22.1.2024Team Krásna 974:14Power Dart Košice 
14:00Kysela Dušan12:30Váraljay Gabriel
5.Po29.1.2024Black Panthers8:10Team Krásna 97 
14:00Szabóová Barbora21:23Kysela Dušan
5.Po29.1.2024Power Dart Košice12:6Darts Kuzmice 
14:00Váraljay Gabriel27:20Havrilčák Jozef
6.Po5.2.2024Olymp Darts Club8:10Garage Kings 
14:00Šiplák Miroslav19:22Pčola Štefan
6.Po5.2.2024Black Panthers2:16Red Eagles Košice 
14:00Szabóová Barbora14:33Kapalo Richard
6.Po5.2.2024Team Krásna 9713:5Darts Kuzmice 
14:00Kysela Dušan27:17Havrilčák Jozef
7.Po12.2.2024Garage KingsBlack Panthers 
14:00
7.Po12.2.2024Power Dart Košice17:1Olymp Darts Club 
14:00Váraljay Gabriel34:5Šiplák Miroslav
7.Po12.2.2024Darts Kuzmice8:10Košický Hostinec 
14:00Havrilčák Jozef22:24Bartoš Peter
8.Po11.3.2024Team Krásna 97Košický Hostinec
14:00
8.Po11.3.2024Darts KuzmiceOlymp Darts Club
14:00
8.Po11.3.2024Power Dart KošiceBlack Panthers
14:00
8.Po11.3.2024Garage KingsRed Eagles Košice
14:00
9.Po18.3.2024Olymp Darts ClubKošický Hostinec
14:00
9.Po18.3.2024Red Eagles KošicePower Dart Košice
14:00
9.Po18.3.2024Black PanthersDarts Kuzmice
14:00
9.Po18.3.2024Garage KingsTeam Krásna 97
14:00
11.Po1.4.2024Red Eagles KošiceKošický Hostinec
14:00
11.Po1.4.2024Black PanthersOlymp Darts Club
14:00
11.Po1.4.2024Garage KingsDarts Kuzmice
14:00
11.Po1.4.2024Power Dart KošiceTeam Krásna 97
14:00
12.Po8.4.2024Team Krásna 97Black Panthers
14:00
12.Po8.4.2024Olymp Darts ClubRed Eagles Košice
14:00
12.Po8.4.2024Košický HostinecGarage Kings
14:00
12.Po8.4.2024Darts KuzmicePower Dart Košice
14:00
13.Po15.4.2024Power Dart KošiceKošický Hostinec
14:00
13.Po15.4.2024Garage KingsOlymp Darts Club
14:00
13.Po15.4.2024Red Eagles KošiceBlack Panthers
14:00
14.Po22.4.2024Team Krásna 97Red Eagles Košice
14:00
14.Po22.4.2024Olymp Darts ClubPower Dart Košice
14:00
14.Po22.4.2024Košický HostinecDarts Kuzmice
14:00

SVK II. Košická liga
KoloDenDatumDomácí / kapitánSkóreHosté / kapitánHrací místoAkce
3.Čt28.9.2023Capitals Darts9:9Darts Barca 
14:0022:19
8.Čt28.9.2023Colorado Darts9:9Predators 
14:0021:20
17.Po9.10.2023Cassovia Darts13:5V.I.P. Darts 
14:0027:13
15.20.10.2023Darts Angels Košice11:7Darts Barca 
14:0025:18
2.Po30.10.2023V.I.P. Darts4:14Darts Angels Košice 
14:0010:31
6.So11.11.2023Krásna Boys Dart 20186:12Predators 
14:0015:24
10.So11.11.2023Golden Falcons7:11Colorado Darts 
14:0018:27
11.So11.11.2023Capitals Darts14:4Cassovia Darts 
14:0030:15
5.St22.11.2023Colorado Darts14:4Krásna Boys Dart 2018 
14:0030:11
9.St22.11.2023Cassovia Darts4:14Darts Barca 
14:0013:32
14.St22.11.2023V.I.P. Darts4:14Capitals Darts 
14:0016:30
11.St29.11.2023Predators7:11Golden Falcons 
14:0016:25
1.Ne3.12.2023Darts Barca14:4V.I.P. Darts 
14:0032:14
8.Ne3.12.2023Capitals Darts10:8Darts Angels Košice 
14:0024:20
5.Čt14.12.2023Darts Angels Košice12:6Cassovia Darts 
14:0028:19
1.Po1.1.2024Predators9:9Darts Angels Košice 
14:00Karp Rastislav23:24Fejerčák Miroslav
1.Po1.1.2024Colorado Darts13:5Golden Falcons 
14:00Szabó René28:19Gróf Dalibor
1.Po1.1.2024Krásna Boys Dart 201811:7Cassovia Darts 
14:00Grac Adam25:18Ferencz Marek
2.Po8.1.2024Cassovia Darts3:15Capitals Darts 
14:00Ferencz Marek7:32Horváthová Simona
2.Po8.1.2024Golden Falcons9:9Predators 
14:00Gróf Dalibor22:25Karp Rastislav
2.Po8.1.2024Darts Barca8:10Krásna Boys Dart 2018 
14:00Vaško Štefan22:24Grac Adam
3.Po15.1.2024Darts Angels Košice9:9Golden Falcons 
14:00Fejerčák Miroslav22:22Gróf Dalibor
3.Po15.1.2024Colorado Darts13:5Cassovia Darts 
14:00Szabó René28:17Ferencz Marek
3.Po15.1.2024Krásna Boys Dart 201814:4V.I.P. Darts 
14:00Grac Adam30:11Pavlanský Ján
4.Po22.1.2024V.I.P. Darts7:11Golden Falcons 
14:00Pavlanský Ján18:23Gróf Dalibor
4.Po22.1.2024Cassovia Darts1:17Predators 
14:00Ferencz Marek9:34Karp Rastislav
4.Po22.1.2024Krásna Boys Dart 201813:5Capitals Darts 
14:00Grac Adam29:17Horváthová Simona
4.Po22.1.2024Darts Barca7:11Colorado Darts 
14:00Vaško Štefan19:25Szabó René
5.Po29.1.2024Predators10:8Darts Barca 
14:00Karp Rastislav22:19Vaško Štefan
5.Po29.1.2024Capitals Darts13:5V.I.P. Darts 
14:00Horváthová Simona29:15Pavlanský Ján
6.Po5.2.2024Cassovia Darts4:14Golden Falcons 
14:00Ferencz Marek12:29Gróf Dalibor
6.Po5.2.2024Capitals Darts9:9Colorado Darts 
14:00Horváthová Simona23:21Szabó René
6.Po5.2.2024Darts Barca5:13Darts Angels Košice 
14:00Vaško Štefan15:29Fejerčák Miroslav
7.Po12.2.2024Golden Falcons10:8Darts Barca 
14:00Gróf Dalibor22:22Vaško Štefan
7.Po12.2.2024Darts Angels Košice10:8Krásna Boys Dart 2018 
14:00Fejerčák Miroslav23:22Grac Adam
7.Po12.2.2024Predators11:7Capitals Darts 
14:00Karp Rastislav23:17Horváthová Simona
7.Po12.2.2024Colorado Darts13:5V.I.P. Darts 
14:00Szabó René28:19Pavlanský Ján
8.Po19.2.2024V.I.P. Darts11:7Cassovia Darts 
14:00Pavlanský Ján24:19Ferencz Marek
9.Po26.2.2024Golden Falcons4:14Capitals Darts 
14:00Gróf Dalibor10:30Horváthová Simona
9.Po26.2.2024Darts Angels Košice10:8Colorado Darts 
14:00Fejerčák Miroslav26:21Szabó René
9.Po26.2.2024Predators9:9V.I.P. Darts 
14:00Karp Rastislav19:20Pavlanský Ján
10.Po1.4.2024Darts Angels KošicePredators
14:00
10.Po1.4.2024Cassovia DartsKrásna Boys Dart 2018
14:00
10.Po1.4.2024V.I.P. DartsDarts Barca
14:00
11.Po8.4.2024Darts Angels KošiceV.I.P. Darts
14:00
11.Po8.4.2024Krásna Boys Dart 2018Darts Barca
14:00
12.Po15.4.2024Golden FalconsDarts Angels Košice
14:00
12.Po15.4.2024Cassovia DartsColorado Darts
14:00
12.Po15.4.2024Darts BarcaCapitals Darts
14:00
12.Po15.4.2024V.I.P. DartsKrásna Boys Dart 2018
14:00
13.Po22.4.2024Golden FalconsV.I.P. Darts
14:00
13.Po22.4.2024PredatorsCassovia Darts
14:00
13.Po22.4.2024Capitals DartsKrásna Boys Dart 2018
14:00
13.Po22.4.2024Colorado DartsDarts Barca
14:00
14.Po29.4.2024Cassovia DartsDarts Angels Košice
14:00
14.Po29.4.2024Darts BarcaPredators
14:00
14.Po29.4.2024Krásna Boys Dart 2018Colorado Darts
14:00
15.Po6.5.2024Golden FalconsCassovia Darts
14:00
15.Po6.5.2024Colorado DartsCapitals Darts
14:00
15.Po6.5.2024PredatorsKrásna Boys Dart 2018
14:00
16.Po13.5.2024Darts BarcaGolden Falcons
14:00
16.Po13.5.2024Krásna Boys Dart 2018Darts Angels Košice
14:00
16.Po13.5.2024Capitals DartsPredators
14:00
16.Po13.5.2024V.I.P. DartsColorado Darts
14:00
17.Po20.5.2024PredatorsColorado Darts
14:00
17.Po20.5.2024Darts Angels KošiceCapitals Darts
14:00
17.Po20.5.2024Golden FalconsKrásna Boys Dart 2018
14:00
18.Po27.5.2024Darts BarcaCassovia Darts
14:00
18.Po27.5.2024Capitals DartsGolden Falcons
14:00
18.Po27.5.2024Colorado DartsDarts Angels Košice
14:00
18.Po27.5.2024V.I.P. DartsPredators
14:00
8.St9.10.2024Krásna Boys Dart 201816:2Golden Falcons 
14:0033:7
 autorizovaný výsledek neuatorizovaný výsledek technická kontumace kontumace
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 4.3.2024 15:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 4.3.2024 15:20:33
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement