Zprávy
Poděkování

26.5.2019 22:52 | Šulc Petr | Přečteno: 1056×

Za VV StČOŠS ,děkuji Všem družstvům a hráčům, kteří se aktivně účastnili právě ukončené sezóny.

Ještě jednou gratulujeme Všem, kteří sezónu zakončili ziskem poháru a Všem nominovaným přejeme co nejlepší umístění na MČR družstev.

Za VV

Šulc Petr

 

Extraliga (A)1Viktoria Radim
Extraliga (A)2Zlatý Barbaři Praha
Extraliga (A)3Zákeřňáci DC Praha
   
1. liga A (B)1Platanský Nerv Praha
1. liga A (B)2Plzeňka Praha
1. liga A (B)3Zelená laguna Strančice
   
1. liga B (B)1FraJa Neratovice
1. liga B (B)2Kvakoš Mladá Boleslav
1. liga B (B)3Maniac Darts Kostelec n / Labem
   
1. liga C (B)1Čerti Kolín
1. liga C (B)2Semtex Poděbrady
1. liga C (B)3Korunky Kolín
   
1. liga D (B)1Máchalové XXL Kladno B
1. liga D (B)2Nervous Praha
1. liga D (B)3Bizoni Cvrčovice
   
2. liga A (C)1Šipkaři Jince
2. liga A (C)2Cannabis 666 Žebrák
2. liga A (C)3Albion Chlumec
   
2. liga B (C)1Plechovky Pečky
2. liga B (C)2Korunky Kolín B
2. liga B (C)3Smrkáči Břežany
   
2. liga C (C)1Amatéři Písnice
2. liga C (C)2Horní Rozptyly Praha B
2. liga C (C)3Delta Praha
   
2. liga D (C)1AC Hory DC Poděbrady
2. liga D (C)2Darts centrum Chlumecká Praha
2. liga D (C)3Buldoci Sadská
   
2. liga E (C)1Beta darts Semčice
2. liga E (C)2Racing DC Neratovice
2. liga E (C)3XXL MB B Mladá Boleslav
   
2. liga F (C)1Proti proudu Praha
2. liga F (C)2Pohodáři Praha
2. liga F (C)3Šrekové Kněževes
   
2. liga G (C)1STS Moskovice Praha
2. liga G (C)2Statenický Panteři
2. liga G (C)3Bílá Hora Praha
   
2. liga H (C)1Létající Jeleni Kralupy n/Vlt.
2. liga H (C)2Krkavci Kralupy
2. liga H (C)3Infarkt Praha B
   
3. liga A (D)1Máchalové XXL Kladno C
3. liga A (D)2Zziboni Cvrčovice
3. liga A (D)3Marná snaha Slaný
   
3. liga B (D)1Norci Úmonín
3. liga B (D)2Boubínská strašidla Kolín
3. liga B (D)3Boubínský expres Kolín
   
3. liga C (D)1Plastic darts Sadská
3. liga C (D)2Devils Choťánky
3. liga C (D)3Džemala Kozačky Milovice
   
3. liga D (D)1Kvakoš Mladá Boleslav C
3. liga D (D)2Bukovina
3. liga D (D)3Semafor Mladá Boleslav C
   
3. liga E (D)1Mašinky z koupáku Neratovice
3. liga E (D)2FraJa Neratovice B
3. liga E (D)3Gambáč Mělník B
   
3. liga F (D)1I am 180 Praha
3. liga F (D)2Rychlý hroty Praha
3. liga F (D)3Semišky Kamenný Přívoz
   
3. liga G (D)1Divoké kachny Čakovice
3. liga G (D)2Lidový dům Kbely
3. liga G (D)3Willi Hubert Praha
   
3. liga H (D)1JZD Praha
3. liga H (D)2Sons of Žižkoff Praha
3. liga H (D)3Pacienti Sobín Praha
   
3. liga I (D)1Kryplos Praha
3. liga I (D)2Vo díru vedle Praha
3. liga I (D)3Barbars Praha
   
1. liga ŽENY1Sestřičky Praha
1. liga ŽENY2Noční můry z Ajeta Praha
1. liga ŽENY3Dart's Ladies Praha
   
2. liga ŽENY1Šílený doroty Záryby
2. liga ŽENY2Neškodný koťátka Praha
2. liga ŽENY3Kajmanky z Plzeňky Praha

© 2005-2021 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2021 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2021 | Poslední synchronizace: 27.1.2021 03:59
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2021 Unie šipkových organizací dne 27.1.2021 04:06:26
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement