Započítané turnaje hráče
UŠO > Praha a Středočeský kraj > Započítané turnaje hráče (1-50/76)
  Náhled Tisk Nahoru

Hoffmann Martin

Sgt. Pepik's Band Praha

Nominační na TOP 2019 muži ( abs. pořadí )

Krajské nominační žebříčky | Jednotlivci muži | Pořadí: 2 | Turnajů: 76 | Body: 6590

Datum
Kolo
Název turnaje
Rozhodčí
HM
Hrací místo
Kat
Pořadí
Body
8.11.2019 0 StČ pohár základní Rajmon Patrik 06 Tetín - Tetínska hospoda 1.
6.11.2019 0 StČ pohár základní Lukáč Roman 34 Králův Dvůr - Pivnice Pod lesem D 1. 150
5.11.2019 0 StČ pohár základní Kočí Jakub 41 Praha - Pivnice Stodůlky D 1. 150
30.10.2019 0 StČ pohár základní Lukáč Roman 34 Králův Dvůr - Pivnice Pod lesem 1.
29.10.2019 StČ pohár základní   06 Česká hospůdka 1.
26.10.2019 0 Reg.Master StČ muži Menšík Radek Praha - DOUBLE'S 3.
25.10.2019 0 StČ pohár zvýhodněný Rajmon Patrik 06 Tetín - Tetínska hospoda 2.
23.10.2019 0 StČ pohár zvýhodněný Lukáč Roman 34 Králův Dvůr - Pivnice Pod lesem 1.
22.10.2019 0 StČ pohár zvýhodněný Michálková Michaela 41 Praha - Pivnice Stodůlky 2.
19.10.2019 0 Reg.Master StČ muži Šulc Petr Praha - Klub Ajeto 9.
18.10.2019 0 StČ pohár základní Rajmon Patrik 06 Tetín - Tetínska hospoda 1.
16.10.2019 0 StČ pohár základní Lukáč Roman 34 Králův Dvůr - Pivnice Pod lesem 1.
15.10.2019 0 StČ pohár základní Michálková Michaela 41 Praha - Pivnice Stodůlky 1.
4.10.2019 0 StČ pohár základní Rajmon Patrik 06 Tetín - Tetínska hospoda D 1. 170
3.10.2019 0 StČ pohár základní Lukáč Roman 34 Králův Dvůr - Pivnice Pod lesem 1.
1.10.2019 0 StČ pohár základní Michálková Michaela 41 Praha - Pivnice Stodůlky D 1. 170
25.9.2019 0 StČ pohár základní Lukáč Roman 34 KRÁLŮV DVŮR - PIVNICE POD LESEM 1.
20.9.2019 0 StČ pohár zvýhodněný Rajmon Patrik 06 Tetin - Tetinska hospoda 1.
18.9.2019 0 StČ pohár zvýhodněný Lukáč Roman 34 KRÁLŮV DVŮR - PIVNICE POD LESEM 1.
17.9.2019 0 StČ pohár zvýhodněný Michálková Michaela 41 Praha - Pivnice Stodůlky D 1. 190
11.9.2019 StČ pohár základní   34 Pod lesem 1.
10.9.2019 0 StČ pohár základní Michálková Michaela 41 Praha - Pivnice Stodůlky D 1. 170
7.9.2019 0 Reg.Master StČ muži Šulc Petr Praha - Klub Ajeto 1.
6.9.2019 StČ pohár základní   06 Tetínská hospoda 1.
4.9.2019 StČ pohár základní   34 Pod lesem 1.
3.9.2019 StČ pohár základní   06 Česká hospůdka 1.
31.8.2019 0 Reg.Master StČ muži Zikmund Petr Praha - Chlumecká B 1. 1150
30.8.2019 StČ pohár základní   06 Tetínská hospoda 1.
28.8.2019 StČ pohár základní   34 Pod lesem 2.
27.8.2019 0 StČ pohár základní Michálková Michaela 41 Praha - Pivnice Stodůlky D 1. 210
23.8.2019 StČ pohár zvýhodněný   06 Tetínská hospoda 1.
20.8.2019 0 StČ pohár zvýhodněný Michálková Michaela 41 Praha - Pivnice Stodůlky D 1. 190
16.8.2019 StČ pohár základní   06 Tetínská hospoda 1.
14.8.2019 StČ pohár základní   34 Pod lesem 1.
13.8.2019 StČ pohár základní   06 Česká hospůdka 1.
9.8.2019 StČ pohár základní   06 Tetínská hospoda 1.
7.8.2019 StČ pohár základní   34 Pod lesem 1.
2.8.2019 StČ pohár základní   06 Tetínská hospoda 1.
31.7.2019 StČ pohár základní   34 Pod lesem 2.
26.7.2019 StČ pohár zvýhodněný   06 Tetínská hospoda D 1. 170
24.7.2019 StČ pohár zvýhodněný   34 Pod lesem 1.
23.7.2019 StČ pohár zvýhodněný   06 Česká hospůdka 1.
16.7.2019 StČ pohár základní   06 Česká hospůdka 1.
12.7.2019 StČ pohár základní   06 Tetínská hospoda D 1. 170
10.7.2019 StČ pohár základní   34 Pod lesem 1.
9.7.2019 StČ pohár základní   06 Česká hospůdka 1.
5.7.2019 StČ pohár základní   06 Tetínská hospoda 1.
3.7.2019 StČ pohár základní   34 Pod lesem 1.
2.7.2019 StČ pohár základní   06 Česká hospůdka 1.
28.6.2019 StČ pohár základní   06 Tetínská hospoda D 1. 170
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2019 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2019 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2019 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 12.11.2019 17:31

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2019 Unie šipkových organizací dne 12.11.2019 18:24:43