Započítané turnaje hráče
UŠO > Praha a Středočeský kraj > Započítané turnaje hráče (1-45/45)
  Náhled Tisk Nahoru

Novák Ivan

DC Falcon Praha

Středočeský pohár MUŽI

Krajské žebříčky | Jednotlivci muži | Pořadí: 10 | Turnajů: 45 | Body: 4150

Datum
Kolo
Název turnaje
Rozhodčí
HM
Hrací místo
Kat
Pořadí
Body
19.9.2019 0 StČ pohár zvýhodněný Svěchota Richard 10 Praha - Magic 1.
17.9.2019 0 StČ pohár zvýhodněný Labant Milan 41 Praha - Na Cibulkách C 2. 380
16.9.2019 0 StČ pohár zvýhodněný Slabý Jaroslav 04 Praha - Restaurace Polo 1.
10.9.2019 0 StČ pohár základní Labantová Radka 41 Praha 3 - Na Cibulkách D 1. 190
9.9.2019 0 StČ pohár základní Svěchota Richard 04 Praha - Restaurace Polo 1.
7.9.2019 0 Reg.Master StČ muži Šulc Petr Praha - Klub Ajeto B 33. 450
5.9.2019 0 StČ pohár základní Svěchota Richard 10 Praha - Magic 1.
3.9.2019 0 StČ pohár základní Labantová Radka 41 Praha 3 - Na Cibulkách D 1. 190
2.9.2019 0 StČ pohár základní Slabý Jaroslav 04 Praha - Restaurace Polo D 1. 190
31.8.2019 0 Reg.Master StČ muži Zikmund Petr Praha - Chlumecká 33.
31.8.2019 0 StČ pohár základní Šlehofr David 04 Praha - Sportbar Hostivař 25.
30.8.2019 0 StČ pohár základní Šulc Petr 08 Praha - Klub Ajeto 2.
29.8.2019 0 StČ pohár základní Svěchota Richard 10 Praha - Magic 2.
27.8.2019 0 StČ pohár základní Labant Milan 41 Praha - Na Cibulkách D 2. 190
23.8.2019 0 StČ pohár zvýhodněný Šulc Petr 08 Praha - Klub Ajeto 4.
22.8.2019 0 StČ pohár zvýhodněný Svěchota Richard 10 Praha - Magic 3.
21.8.2019 0 StČ pohár zvýhodněný Zahradníková Michaela 05 Praha - Na Novym miste 3.
20.8.2019 0 StČ pohár zvýhodněný Labant Milan 41 Praha - Na Cibulkách 7.
17.8.2019 0 StČ pohár základní Kalina Daniel 04 Praha - Sportbar Hostivař 2.
10.8.2019 0 StČ pohár základní Šlehofr David 04 Praha - Sportbar Hostivař 13.
9.8.2019 0 StČ pohár základní Šulc Petr 08 Praha - Klub Ajeto 5.
8.8.2019 0 StČ pohár základní Svěchota Richard 10 Praha - Magic D 1. 210
7.8.2019 0 StČ pohár základní Jiroušek Petr 02 Praha - Grey bar Na zastávce 4.
6.8.2019 0 StČ pohár základní Labant Milan 41 Praha - Na Cibulkách D 2. 170
5.8.2019 0 StČ pohár základní Slabý Jaroslav 04 Praha - Sempre 1.
2.8.2019 0 StČ pohár základní Šulc Petr 08 Praha - Klub Ajeto 7.
30.7.2019 0 StČ pohár základní Labant Milan 41 Praha - Na Cibulkách D 1. 190
29.7.2019 0 StČ pohár základní Šulc Petr 08 Praha - Klub Ajeto D 1. 230
27.7.2019 0 StČ pohár zvýhodněný Šlehofr David 04 Praha - Sportbar Hostivař 3.
23.7.2019 0 StČ pohár zvýhodněný Labant Milan 41 Praha - Na Cibulkách C 2. 340
22.7.2019 0 StČ pohár zvýhodněný Jiroušek Petr 02 Praha - Pivnice Chabařovická C 1. 340
20.7.2019 0 StČ pohár základní Šlehofr David 04 Praha - Sportbar Hostivař 3.
11.7.2019 StČ pohár základní   10 Magic D 1. 190
10.7.2019 0 StČ pohár základní Jiroušek Petr 02 Grey bar Na zastávce 4.
9.7.2019 StČ pohár základní   41 Na cibulkách D 1. 190
8.7.2019 StČ pohár základní   04 Sempre 1.
2.7.2019 StČ pohár základní   41 Na cibulkách 4.
25.6.2019 StČ pohár základní   41 Na cibulkách D 1. 170
24.6.2019 StČ pohár základní   04 Sempre 2.
22.6.2019 StČ pohár zvýhodněný   04 Sportbar 20.
20.6.2019 StČ pohár zvýhodněný   10 Magic C 1. 340
18.6.2019 StČ pohár zvýhodněný   41 Na cibulkách 10.
15.6.2019 StČ pohár základní   07 Double's D 2. 190
11.6.2019 StČ pohár základní   41 Na cibulkách 1.
10.6.2019 StČ pohár základní   04 Sempre 1.
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2019 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2019 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2019 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 21.9.2019 02:37

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2019 Unie šipkových organizací dne 21.9.2019 02:37:28