Započítané turnaje hráče
UŠO > Praha a Středočeský kraj > Započítané turnaje hráče (1-50/94)
  Náhled Tisk Nahoru

Novák Ivan

DC Falcon Praha

Středočeský pohár MUŽI

Krajské žebříčky | Jednotlivci muži | Pořadí: 10 | Turnajů: 94 | Body: 11490

Datum
Kolo
Název turnaje
Rozhodčí
HM
Hrací místo
Kat
Pořadí
Body
22.2.2020 0 Regionální Master muži Šulc Petr Praha - Klub Ajeto 7.
20.2.2020 0 Středočeský pohár zvýhodněný Svěchota Richard 10 Praha - Magic C 1. 380
15.2.2020 0 Regionální Master muži Grätzová Monika Kolín - U Jána 9.
11.2.2020 0 Středočeský pohár základní Labantová Radka 41 Praha 3 - Na Cibulkách D 1. 190
6.2.2020 0 Středočeský pohár základní Šlehofr David 04 Praha - Sportbar Hostivař D 2. 190
25.1.2020 Regionální Master muži Zikmund Petr Praha - Chlumecká 49.
23.1.2020 0 Středočeský pohár zvýhodněný Svěchota Richard 10 Praha - Magic C 2. 380
18.1.2020 0 Regionální Master muži Šulc Petr Praha - Klub Ajeto B 4. 1150
18.1.2020 0 Středočeský pohár základní Šlehofr David 04 Praha - Sportbar Hostivař D 3. 190
11.1.2020 0 Regionální Master muži Zikmund Petr Kolín - U Jána 17.
7.1.2020 0 Středočeský pohár základní Labantová Radka 41 Praha 3 - Na Cibulkách 3.
3.1.2020 0 Středočeský pohár základní Šulc Petr 08 Praha - Klub Ajeto D 1. 230
1.1.2020 0 Středočeský pohár základní Hojsák Jan 10 Praha - Záběhlice - U Švehly D 2. 170
30.12.2019 0 Středočeský pohár základní Šulc Petr 08 Praha - Klub Ajeto D 1. 210
27.12.2019 0 Středočeský pohár základní Brettschneiderová Simona 08 Praha - Club Kamyk 1.
26.12.2019 0 Středočeský pohár základní Šlehofr David 04 Praha - Sportbar Hostivař D 2. 210
23.12.2019 0 Středočeský pohár základní Šulc Petr 08 Praha - Klub Ajeto 5.
21.12.2019 0 Středočeský pohár zvýhodněný Menšík Radek 10 Praha 4 - U Pipkina 4.
17.12.2019 0 Středočeský pohár zvýhodněný Labantová Radka 41 Praha 3 - Na Cibulkách C 2. 340
14.12.2019 0 Středočeská Grand Prix muži Šulc Petr Kamenice - Kulturní centrum A 33. 700
7.12.2019 0 Středočeský pohár základní Labantová Radka 41 Praha 3 - Na Cibulkách D 2. 190
3.12.2019 0 Středočeský pohár základní Labantová Radka 41 Praha 3 - Na Cibulkách 3.
30.11.2019 0 Středočeský pohár základní Šlehofr David 04 Praha - Sportbar Hostivař D 4. 190
21.11.2019 0 Středočeský pohár zvýhodněný Pechar Michal 02 Praha - Řípská C 1. 380
19.11.2019 0 Středočeský pohár zvýhodněný Labantová Radka 41 Praha 3 - Na Cibulkách 2.
18.11.2019 0 Středočeský pohár zvýhodněný Roubalová Lucie 10 Praha - Pipkin 2.
16.11.2019 0 Středočeský pohár základní Šlehofr David 04 Praha - Sportbar Hostivař 5.
15.11.2019 0 Středočeský pohár základní Šulc Petr 08 Praha - Klub Ajeto D 2. 210
11.11.2019 0 Středočeský pohár muži základní Grätzová Monika 08 Praha - Klub Ajeto D 3. 170
2.11.2019 0 Středočeský pohár základní Šlehofr David 04 Praha - Sportbar Hostivař 9.
31.10.2019 0 Středočeský pohár základní Šlehofr David 04 Praha - Sportbar Hostivař 4.
29.10.2019 0 Středočeský pohár základní Labant Milan 41 Praha - Na Cibulkách 1.
26.10.2019 0 Středočeský pohár zvýhodněný Svěchota Richard 10 Praha - Magic C 1. 460
25.10.2019 0 Středočeský pohár zvýhodněný Šulc Petr 08 Praha - Klub Ajeto 25.
24.10.2019 0 Středočeský pohár zvýhodněný Pechar Michal 02 Praha - Řípská 1.
22.10.2019 0 Středočeský pohár zvýhodněný Labant Milan 41 Praha - Na Cibulkách 3.
19.10.2019 0 Regionální Master muži Šulc Petr Praha - Klub Ajeto B 7. 850
19.10.2019 0 Středočeský pohár základní Šlehofr David 04 Praha - Sportbar Hostivař 9.
15.10.2019 0 Středočeský pohár základní Labant Milan 41 Praha - Na Cibulkách 9.
14.10.2019 0 Středočeský pohár základní Šulc Petr 08 Praha - Klub Ajeto 4.
12.10.2019 0 Regionální Master muži Zikmund Petr Praha - Chlumecká 9.
12.10.2019 0 Středočeský pohár základní Šlehofr David 04 Praha - Sportbar Hostivař 25.
11.10.2019 Středočeský pohár základní   08 Klub Ajeto D 2. 170
8.10.2019 0 Středočeský pohár základní Slabý Jaroslav 41 Praha - Na Cibulkách D 2. 170
5.10.2019 0 Středočeský pohár základní Šlehofr David 04 Praha - Sportbar Hostivař D 2. 190
28.9.2019 0 Středočeský pohár základní Šlehofr David 04 Praha - Sportbar Hostivař D 1. 210
24.9.2019 0 Středočeský pohár základní Labant Milan 41 Praha - Na Cibulkách 1.
21.9.2019 0 Středočeský pohár zvýhodněný Šlehofr David 04 Praha - Sportbar Hostivař 1.
20.9.2019 0 Středočeský pohár zvýhodněný Šulc Petr 08 Praha - Klub Ajeto 1.
19.9.2019 0 Středočeský pohár zvýhodněný Svěchota Richard 10 Praha - Magic 1.
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 23.2.2020 17:16

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 23.2.2020 17:40:21