Započítané turnaje hráče
UŠO > Praha a Středočeský kraj > Započítané turnaje hráče (1-40/40)
  Náhled Tisk Nahoru

Pecha Ondřej

Expendables Praha

Středočeský pohár MUŽI

Krajské žebříčky | Jednotlivci muži | Pořadí: 14 | Turnajů: 40 | Body: 10440

Datum
Kolo
Název turnaje
Rozhodčí
HM
Hrací místo
Kat
Pořadí
Body
24.2.2020 0 Středočeský pohár základní Pavlát Radek 04 Praha - Bar Chrpa D 1. 190
18.2.2020 0 Středočeský pohár zvýhodněný Šlehofr David 04 Praha - Sportbar Hostivař C 5. 260
15.2.2020 0 Regionální Master muži Michálková Michaela Praha - Double ´s B 17. 550
15.2.2020 0 Středočeský pohár základní Šlehofr David 04 Praha - Sportbar Hostivař D 2. 210
14.2.2020 0 Středočeský pohár základní Štola Ondřej 08 Praha - Club Kamýk D 1. 190
24.1.2020 0 Středočeský pohár zvýhodněný Štola Ondřej 08 Praha - Club Kamýk C 1. 380
18.1.2020 0 Regionální Master muži Šulc Petr Praha - Klub Ajeto B 13. 750
16.1.2020 0 Středočeský pohár základní Šlehofr David 04 Praha - Sportbar Hostivař D 1. 190
13.1.2020 0 Středočeský pohár základní Grätzová Monika 08 Praha - Klub Ajeto D 1. 190
10.1.2020 0 Středočeský pohár základní Grätzová Monika 08 Praha - Klub Ajeto D 1. 210
23.12.2019 0 Středočeský pohár základní Šulc Petr 08 Praha - Klub Ajeto D 2. 230
19.12.2019 0 Středočeský pohár zvýhodněný Šlehofr David 04 Praha - Sportbar Hostivař C 3. 300
14.12.2019 0 Středočeská Grand Prix muži Šulc Petr Kamenice - Kulturní centrum A 9. 1100
9.12.2019 0 Středočeský pohár základní Murín Milan 04 Praha - Bar Chrpa D 2. 170
4.12.2019 0 Středočeský pohár základní Menšík Radek 10 Praha 4 - U Pipkina D 1. 170
29.11.2019 0 Středočeský pohár základní Grätzová Monika 08 Praha - Klub Ajeto D 1. 210
18.11.2019 0 Středočeský pohár zvýhodněný Roubalová Lucie 10 Praha - Pipkin C 1. 380
14.11.2019 0 Středočeský pohár základní Šlehofr David 04 Praha - Sportbar Hostivař D 1. 210
8.11.2019 0 Středočeský pohár základní Šulc Petr 08 Praha - Klub Ajeto D 1. 210
21.10.2019 0 Středočeský pohár zvýhodněný Murín Milan 04 Praha - Bar Chrpa C 1. 380
19.10.2019 0 Regionální Master muži Šulc Petr Praha - Klub Ajeto B 13. 650
5.10.2019 0 Středočeský pohár základní Šlehofr David 04 Praha - Sportbar Hostivař D 4. 150
4.10.2019 0 Středočeský pohár základní Štola Ondřej 08 Praha - Club Kamýk D 3. 170
1.10.2019 0 Středočeský pohár základní Grätzová Monika 10 Praha - El Clasico D 1. 130
17.9.2019 0 Středočeský pohár zvýhodněný Roubalová Lucie 10 Praha 4 - El Clasico C 1. 340
6.9.2019 0 Středočeský pohár základní Šístek Radek 08 Praha - Club Kamýk D 2. 170
5.9.2019 Středočeský pohár základní   02 Řipská D 2. 150
3.9.2019 0 Středočeský pohár základní Roubalová Lucie 10 Praha 4 - El Clasico D 1. 150
28.8.2019 0 Středočeský pohár základní Hojsák Jan 10 PRAHA - PIVNICE U ŠVEHLY D 2. 150
16.8.2019 0 Středočeský pohár základní Šístek Radek 08 Praha - Club Kamýk D 4. 130
9.8.2019 Středočeský pohár základní   08 Club Kamýk D 1. 170
5.8.2019 0 Středočeský pohár základní Murín Milan 04 Praha - Bar Chrpa D 1. 170
2.8.2019 Středočeský pohár základní   08 Club Kamýk D 4. 110
27.7.2019 0 Středočeský pohár zvýhodněný Šlehofr David 04 Praha - Sportbar Hostivař C 4. 260
26.7.2019 Středočeský pohár zvýhodněný   08 Club Kamýk C 1. 340
11.7.2019 Středočeský pohár základní   02 Řipská D 8. 110
2.7.2019 Středočeský pohár základní   10 El Clásico D 2. 150
24.6.2019 Středočeský pohár základní   04 Chrpa D 4. 130
20.6.2019 Středočeský pohár zvýhodněný   03 Řipská C 6. 220
4.6.2019 Středočeský pohár základní   10 El Clásico D 5. 110
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 26.2.2020 19:46

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 26.2.2020 20:13:30