Započítané turnaje
UŠO > Praha a Středočeský kraj > Započítané turnaje (1-50/1877)
 NáhledTiskNahoru
E-SIPKY.CZ Darts Activity - Středočeský kraj & Praha

Krajské žebříčky | Jednotlivci smíšení | Kategorie: C | Hráčů: 2155 | Turnajů: 1924

Datum
Kolo
Název turnaje
Rozhodčí
HM
Hrací místo
Hráčů
Žeb
Kat
8.10.20200Středočeský pohár dvojiceŠlehofr David04Praha - Sportbar Hostivař69C
8.10.20200Středočeský pohár dvojiceMichálková Michaela07Praha - Double´s89C
8.10.20200Středočeský pohár základníPeřina Ivan02Říčany - Pivnice za řekou716C
8.10.20200Středočeský pohár základníŠlehofr David04Praha - Sportbar Hostivař1417C
8.10.20200Středočeský pohár základníRajmon Patrik06Tetín - Tetínska hospoda512C
8.10.20200Středočeský pohár základníMichálková Michaela07Praha - Double´s1721C
8.10.20200Středočeský pohár základníSvěchota Richard10Praha - Magic1819C
7.10.20200Středočeský pohár dvojiceGrätzová Monika41Praha - Pyrát Bar89C
7.10.20200Středočeský pohár základníZahradníková Michaela05Praha - Na Novym miste2415C
7.10.20200Středočeský pohár základníHojsák Jan10Praha - Záběhlice - U Švehly1518C
7.10.20200Středočeský pohár základníMenšík Radek10Praha 4 - U Pipkina811C
7.10.20200Středočeský pohár základníLukáč Roman34Králův Dvůr - Pivnice Pod lesem815C
7.10.20200Středočeský pohár základníGrätzová Monika41Praha - Pyrát Bar1619C
6.10.20200Open jednotlivciZácha Vladimír02Neratovice - FraJa1410C
6.10.20200Středočeský pohár dvojiceŠlehofr David04Praha - Sportbar Hostivař86C
6.10.20200Středočeský pohár základníBlahník Pavel02Praha - Háje - Sportbar Beruška518C
6.10.20200Středočeský pohár základníPeřina Ivan02Říčany - Pivnice za řekou612C
6.10.20200Středočeský pohár základníŠlehofr David04Praha - Sportbar Hostivař2319C
6.10.20200Středočeský pohár základníLabantová Radka41Praha 3 - Na Cibulkách1318C
6.10.20200Středočeský pohár základníZahajský Václav41Říčany - Bar Riviéra616C
5.10.20200Středočeský pohár dvojicePavlát Radek04Praha - Bar Chrpa911C
5.10.20200Středočeský pohár dvojiceMichálková Michaela07Praha - Double´s79C
5.10.20200Středočeský pohár dvojiceŠulc Petr08Praha - Klub Ajeto109C
5.10.20200Středočeský pohár dvojiceVelev Stanislav10Praha - U Pipkina79C
5.10.20200Středočeský pohár základníZajíčková Adéla02Praha - Pivnice Chabařovická719C
5.10.20200Středočeský pohár základníPavlát Radek04Praha - Bar Chrpa2020C
5.10.20200Středočeský pohár základníMichálková Michaela07Praha - Double´s1317C
5.10.20200Středočeský pohár základníŠulc Petr08Praha - Klub Ajeto2219C
5.10.20200Středočeský pohár základníVelev Stanislav10Praha - U Pipkina1519C
3.10.20200Středočeský pohár dvojiceŠlehofr David04Praha - Sportbar Hostivař109C
3.10.20200Středočeský pohár dvojiceMichálková Michaela07Praha - Double´s1111C
3.10.20200Středočeský pohár základníŠlehofr David04Praha - Sportbar Hostivař2422C
3.10.20200Středočeský pohár základníZahradníková Michaela05Praha - Na Novym miste1719C
3.10.20200Středočeský pohár základníMichálková Michaela07Praha - Double´s2120C
2.10.20200Středočeský pohár dvojicePecha Martin04Praha - Restaurace Alfa 5811C
2.10.20200Středočeský pohár dvojiceŠulc Petr08Praha - Klub Ajeto139C
2.10.20200Středočeský pohár dvojiceŠlehofr David10Praha - U Švehly59C
2.10.20200Středočeský pohár základníPecha Martin04Praha - Restaurace Alfa 51519C
2.10.20200Středočeský pohár základníMatušíková Jana04Praha 9- Běchovice - Kobra2924C
2.10.20200Středočeský pohár základníŠulc Petr08Praha - Klub Ajeto2728C
2.10.20200Středočeský pohár základníFaltejsek Libor08Praha - Plzeňka1319C
2.10.20200Středočeský pohár základníTauš Václav08Sedlec - Santa bar2021C
2.10.20200Středočeský pohár základníŠlehofr David10Praha - U Švehly1420C
2.10.20200Středočeský pohár základníVáňa Robert10Sázava - Sázavská Kozlovna1723C
2.10.20200Středočeský pohár základníJeřala Petr11Pečky - Na hřišti1318C
2.10.20200Středočeský pohár základníLukáč Roman34Králův Dvůr - Pivnice Pod lesem913C
2.10.20200Středočeský pohár základníSlavík Tomáš41Praha - Pivnice Stodůlky713C
2.10.20200Středočeský pohár ženy základníProcházka Jaroslav07Tehov - Tehov411C
1.10.20200Středočeský pohár dvojiceŠlehofr David04Praha - Sportbar Hostivař109C
1.10.20200Středočeský pohár dvojiceMichálková Michaela07Praha - Double´s79C
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 | Poslední synchronizace: 20.10.2020 14:18
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 20.10.2020 14:28:24
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement