Započítané turnaje
UŠO > Praha a Středočeský kraj > Započítané turnaje (1-43/43)
  Náhled Tisk Nahoru
E-SIPKY.CZ Darts Activity - Středočeský kraj & Praha

Krajské žebříčky | Jednotlivci smíšení | Kategorie: B | Hráčů: 2418 | Turnajů: 2793

Datum
Kolo
Název turnaje
Rozhodčí
HM
Hrací místo
Hráčů
Žeb
Kat
31.8.2019 0 Reg.Master StČ DVOJICE Šulc Petr Praha - Klub Ajeto 3 8 B
11.5.2019 Reg.Master StČ dvojice muži   Klub Ajeto 16 4 B
4.5.2019 Reg.Master StČ dvojice muži   04 U Jána 16 4 B
23.3.2019 Reg.Master StČ dvojice muži   40 Chlumecká 18 4 B
16.3.2019 Reg.Master StČ dvojice muži   80 Klub Ajeto 19 4 B
26.1.2019 Reg.Master StČ dvojice muži   80 Klub Ajeto 19 4 B
19.1.2019 Reg.Master StČ dvojice muži   40 Chlumecká 27 4 B
12.1.2019 Reg.Master StČ dvojice muži   40 U Jána 19 4 B
7.9.2019 0 Reg.Master StČ dvojice muži Zikmund Petr Kolín - U Jána 10 5 B
7.9.2019 0 Reg.Master StČ dvojice muži Šulc Petr Praha - Klub Ajeto 33 5 B
31.8.2019 0 Reg.Master StČ dvojice muži Zikmund Petr Praha - Chlumecká 30 5 B
11.5.2019 Reg.Master StČ dvojice ženy   Klub Ajeto 10 4 B
4.5.2019 Reg.Master StČ dvojice ženy   04 U Jána 4 4 B
23.3.2019 Reg.Master StČ dvojice ženy   40 Chlumecká 6 4 B
16.3.2019 Reg.Master StČ dvojice ženy   80 Klub Ajeto 9 4 B
26.1.2019 Reg.Master StČ dvojice ženy   80 Klub Ajeto 9 4 B
19.1.2019 Reg.Master StČ dvojice ženy   40 Chlumecká 6 4 B
12.1.2019 Reg.Master StČ dvojice ženy   40 U Jána 4 4 B
7.9.2019 0 Reg.Master StČ dvojice ženy Zikmund Petr Kolín - U Jána 3 5 B
7.9.2019 0 Reg.Master StČ dvojice ženy Šulc Petr Praha - Klub Ajeto 13 5 B
31.8.2019 0 Reg.Master StČ dvojice ženy Zikmund Petr Praha - Chlumecká 10 5 B
24.2.2019 Reg.Master StČ mládež   Klub Ajeto 6 6 B
31.8.2019 0 Reg.Master StČ mládež Šulc Petr Praha - Klub Ajeto 6 17 B
11.5.2019 Reg.Master StČ muži   Klub Ajeto 33 13 B
4.5.2019 Reg.Master StČ muži   04 U Jána 31 13 B
23.3.2019 Reg.Master StČ muži   40 Chlumecká 40 13 B
16.3.2019 Reg.Master StČ muži   80 Klub Ajeto 39 13 B
26.1.2019 Reg.Master StČ muži   80 Klub Ajeto 40 11 B
19.1.2019 Reg.Master StČ muži   40 Chlumecká 54 11 B
12.1.2019 Reg.Master StČ muži   40 U Jána 40 11 B
7.9.2019 0 Reg.Master StČ muži Zikmund Petr Kolín - U Jána 22 13 B
7.9.2019 0 Reg.Master StČ muži Šulc Petr Praha - Klub Ajeto 76 14 B
31.8.2019 0 Reg.Master StČ muži Zikmund Petr Praha - Chlumecká 60 14 B
11.5.2019 Reg.Master StČ ženy   Klub Ajeto 21 13 B
4.5.2019 Reg.Master StČ ženy   04 U Jána 8 12 B
23.3.2019 Reg.Master StČ ženy   40 Chlumecká 12 13 B
16.3.2019 Reg.Master StČ ženy   80 Klub Ajeto 20 13 B
26.1.2019 Reg.Master StČ ženy   80 Klub Ajeto 19 11 B
19.1.2019 Reg.Master StČ ženy   40 Chlumecká 11 11 B
12.1.2019 Reg.Master StČ ženy   40 U Jána 7 11 B
7.9.2019 0 Reg.Master StČ ženy Zikmund Petr Kolín - U Jána 6 13 B
7.9.2019 0 Reg.Master StČ ženy Šulc Petr Praha - Klub Ajeto 28 14 B
31.8.2019 0 Reg.Master StČ ženy Zikmund Petr Praha - Chlumecká 22 14 B
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2019 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2019 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2019 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 21.9.2019 23:46

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2019 Unie šipkových organizací dne 22.9.2019 01:21:15