Započítané turnaje
UŠO > Praha a Středočeský kraj > Započítané turnaje (1-50/3051)
  Náhled Tisk Nahoru
E-SIPKY.CZ Darts Activity - Středočeský kraj & Praha

Krajské žebříčky | Jednotlivci smíšení | Hráčů: 2492 | Turnajů: 3051

Datum
Kolo
Název turnaje
Rozhodčí
HM
Hrací místo
Hráčů
Žeb
Kat
17.10.2019 0 StČ pohár dvojice Komyšák Martin 04 Praha - Darts centrum Chlumecká 5 8 C
17.10.2019 0 StČ pohár dvojice Michálková Michaela 07 Praha - Double ´s 7 8 C
17.10.2019 0 StČ pohár dvojice Zahajský Václav 41 Říčany - Bar Riviéra 4 8 C
17.10.2019 0 StČ pohár základní Komyšák Martin 04 Praha - Darts centrum Chlumecká 11 19 C
17.10.2019 0 StČ pohár základní Slabý Jaroslav 04 Praha - Radhošťská pivnice 9 11 C
17.10.2019 0 StČ pohár základní Michálková Michaela 07 Praha - Double´s 17 19 C
17.10.2019 0 StČ pohár základní Svěchota Richard 10 Praha - Magic 12 20 C
17.10.2019 0 StČ pohár základní Zahajský Václav 41 Říčany - Bar Riviéra 10 19 C
16.10.2019 0 StČ pohár dvojice Hojsák Jan 10 Praha - Záběhlice - U Švehly 12 8 C
16.10.2019 0 StČ pohár základní Jiroušek Petr 02 Praha - Grey bar Na zastávce 8 10 C
16.10.2019 0 StČ pohár základní Zahradníková Michaela 05 Praha - Na Novym miste 11 11 C
16.10.2019 0 StČ pohár základní Šnejdarová Jitka 10 Praha - U Pipkina 6 10 C
16.10.2019 0 StČ pohár základní Hojsák Jan 10 Praha - Záběhlice - U Švehly 27 19 C
16.10.2019 0 StČ pohár základní Lukáč Roman 34 Králův Dvůr - Pivnice Pod lesem 11 11 C
15.10.2019 0 StČ pohár dvojice Blahník Pavel 02 Praha - Háje - Sportbar Beruška 3 8 C
15.10.2019 0 StČ pohár dvojice Michalková Ilona 04 Kolín - U Jána 8 8 C
15.10.2019 0 StČ pohár dvojice Šlehofr David 04 Praha - Sportbar Hostivař 9 5 C
15.10.2019 0 StČ pohár dvojice Roubalová Lucie 10 Praha - El Clasico 6 8 C
15.10.2019 0 StČ pohár dvojice Michálková Michaela 41 Praha - Pivnice Stodůlky 6 5 C
15.10.2019 0 StČ pohár základní Blahník Pavel 02 Praha - Háje - Sportbar Beruška 6 17 C
15.10.2019 0 StČ pohár základní Peřina Ivan 02 Říčany - Dart´s Pub 13 19 C
15.10.2019 0 StČ pohár základní Michalková Ilona 04 Kolín - U Jána 16 19 C
15.10.2019 0 StČ pohár základní Šlehofr David 04 Praha - Sportbar Hostivař 22 15 C
15.10.2019 0 StČ pohár základní Roubalová Lucie 10 Praha - El Clasico 12 17 C
15.10.2019 0 StČ pohár základní Tauš Václav 10 Praskolesy - Jitřenka 5 8 C
15.10.2019 0 StČ pohár základní Labant Milan 41 Praha - Na Cibulkách 18 18 C
15.10.2019 0 StČ pohár základní Michálková Michaela 41 Praha - Pivnice Stodůlky 12 13 C
15.10.2019 StČ pohár základní   06 Česká hospůdka 6 20 C
14.10.2019 0 StČ pohár dvojice Murín Milan 04 Praha - Bar Chrpa 7 8 C
14.10.2019 0 StČ pohár dvojice Zahradníková Michaela 05 Praha - Na Novym miste 5 8 C
14.10.2019 0 StČ pohár dvojice Šulc Petr 08 Praha - Klub Ajeto 19 8 C
14.10.2019 0 StČ pohár dvojice Marval Petr 10 Praha - U Pipkina 12 8 C
14.10.2019 0 StČ pohár základní Jiroušek Petr 02 Praha - Pivnice Chabařovická 12 16 C
14.10.2019 0 StČ pohár základní Murín Milan 04 Praha - Bar Chrpa 14 19 C
14.10.2019 0 StČ pohár základní Slabý Jaroslav 04 Praha - Polo 9 12 C
14.10.2019 0 StČ pohár základní Šulc Petr 08 Praha - Klub Ajeto 38 20 C
14.10.2019 0 StČ pohár základní Marval Petr 10 Praha - U Pipkina 24 20 C
12.10.2019 0 Reg.Master StČ dvojice muži Zikmund Petr 04 Praha - Chlumecká 26 5 B
12.10.2019 0 Reg.Master StČ dvojice ženy Zikmund Petr 04 Praha - Chlumecká 11 5 B
12.10.2019 0 Reg.Master StČ muži Zikmund Petr 04 Praha - Chlumecká 51 14 B
12.10.2019 0 Reg.Master StČ ženy Zikmund Petr 04 Praha - Chlumecká 24 14 B
12.10.2019 0 StČ pohár dvojice Šlehofr David 04 Praha - Sportbar Hostivař 15 8 C
12.10.2019 0 StČ pohár dvojice Kočí Jakub 07 Praha - Doubles 8 6 C
12.10.2019 0 StČ pohár základní Šlehofr David 04 Praha - Sportbar Hostivař 33 23 C
12.10.2019 0 StČ pohár základní Kočí Jakub 07 Praha - Doubles 17 21 C
11.10.2019 0 StČ pohár dvojice Štola Ondřej 08 Praha - Club Kamýk 11 8 C
11.10.2019 0 StČ pohár dvojice Michálková Michaela 10 Praha - Pivnice Stodůlky 6 8 C
11.10.2019 0 StČ pohár dvojice Hojsák Jan 10 Praha - Záběhlice - U Švehly 5 5 C
11.10.2019 0 StČ pohár základní Matušíková Jana 04 Praha 9- Běchovice - Kobra 17 20 C
11.10.2019 0 StČ pohár základní Rajmon Patrik 06 Tetín - Tetínska hospoda 12 11 C
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2019 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2019 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2019 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 18.10.2019 11:01

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2019 Unie šipkových organizací dne 18.10.2019 11:38:51