Započítané turnaje
UŠO > Praha a Středočeský kraj > Započítané turnaje (1-50/454)
 NáhledTiskNahoru
Vítězky základních a zvýhodněných turnajů STČ poháru

Statistické žebříčky | Jednotlivci ženy | Hráček: 78 | Turnajů: 454

Datum
Kolo
Název turnaje
Rozhodčí
HM
Hrací místo
Hráčů
Žeb
Kat
Akce
2.10.20200Středočeský pohár ženy základníProcházka Jaroslav07Tehov - Tehov48D
26.9.20200Středočeský pohár zvýhodněnýZahradníková Michaela05Praha - Na Novym miste813C
4.9.20200Středočeský pohár základníProcházka Jaroslav07Tehov - Tehov613D
4.9.20200Středočeský pohár základníKraus Karel10Praha - u Švehly1713D
1.9.20200Středočeský pohár základníMichálková Michaela41Praha - Pyrát Bar1013D
31.8.20200Středočeský pohár základníMatušíková Jana04Praha 9- Běchovice - Kobra816D
21.8.20200Středočeský pohár základníProcházka Jaroslav07Tehov - Tehov610D
13.8.20200Středočeský pohár základníŠlehofr David04Praha - Sportbar Hostivař1013D
7.8.20200Středočeský pohár základníHojsák Jan10Praha - Záběhlice - U Švehly1413D
6.8.20200Středočeský pohár základníŠlehofr David04Praha - Sportbar Hostivař2413D
30.7.20200Středočeský pohár základníPeřina Ivan02Říčany - Pivnice za řekou713D
28.7.20200Středočeský pohár základníMichálková Michaela41Praha - Pyrát Bar1616D
11.7.20200Středočeský pohár základníZahradníková Michaela05Praha - Na Novym miste1013D
7.7.20200Středočeský pohár základníMichálková Michaela41Praha - Pyrát Bar1616D
28.2.20200Středočeský pohár základníProcházka Jaroslav07Tehov - Tehov66D
28.2.20200Středočeský pohár základníŠtola Ondřej08Praha - Club Kamýk188D
24.2.20200Středočeský pohár základníLabantová Radka02Praha 8 - Chabařovická179D
21.2.20200Středočeský pohár zvýhodněnýProcházka Jaroslav07Tehov - Tehov77C
20.2.20200Středočeský pohár zvýhodněnýMichálková Michaela07Praha - Double´s187C
15.2.20200Středočeský pohár základníProcházka Jaroslav07Tehov - Tehov67D
10.2.20200Středočeský pohár základníMatušíková Jana04Praha 9- Běchovice - Kobra87D
25.1.20200Středočeský pohár zvýhodněnýProcházka Jaroslav07Praha - Double´s217C
24.1.20200Středočeský pohár zvýhodněnýHojsák Jan10Praha - Záběhlice - U Švehly137C
27.12.20190Středočeský pohár základníMichálková Michaela41Praha - Pivnice Stodulky611D
20.12.20190Středočeský pohár zvýhodněnýMatušíková Jana04Praha 9- Běchovice - Kobra3312C
16.12.20190Středočeský pohár zvýhodněnýJiroušek Petr02Praha - Pivnice Chabařovická1012C
14.12.20190Středočeský pohár základníKočí Jakub07Praha - Doubles1212D
13.12.20190Středočeský pohár základníProcházka Jaroslav07Tehov - Tehov812D
7.12.20190Středočeský pohár základníMichálková Michaela07Praha - Double´s1712D
6.12.20190Středočeský pohár základníProcházka Jaroslav07Tehov - Tehov912D
15.11.20190Středočeský pohár základníMichálková Michaela41Praha - Pivnice Stodůlky910D
11.11.20190Středočeský pohár ženy základníGrätzová Monika08Praha - Klub Ajeto87D
4.11.20190Středočeský pohár základníŠulc Petr08Praha - Klub Ajeto2511D
2.11.20190Středočeský pohár ženy základníKomyšák Martin04Praha - Darts centrum Chlumecká158D
1.11.20190Středočeský pohár základníFaltejsek Libor08Praha - Plzeňka911D
25.10.20190Středočeský pohár zvýhodněnýŠlehofr David10Praha - U Švehly2111C
24.10.20190Středočeský pohár zvýhodněnýŠlehofr David04Praha - Sportbar Hostivař2111C
17.10.20190Středočeský pohár základníŠlehofr David04Praha - Sportbar Hostivař1711D
17.10.20190Středočeský pohár základníZahajský Václav41Říčany - Bar Riviéra1011D
15.10.20190Středočeský pohár základníRoubalová Lucie10Praha - El Clasico1210D
12.10.20190Středočeský pohár základníKočí Jakub07Praha - Doubles1711D
5.10.20190Středočeský pohár ženy základníMichálková Michaela07Praha - Double ´s147D
24.9.20190Středočeský pohár základníMichálková Michaela41Praha - Pivnice Stodůlky1011D
6.9.20190Středočeský pohár základníMichálková Michaela41Praha - Pivnice Stodůlky1511D
6.9.20190Středočeský pohár ženy základníŠulc Petr08Praha - Klub Ajeto128D
2.9.20190Středočeský pohár ženy základníŠulc Petr08Praha - Klub Ajeto87D
30.8.20190Středočeský pohár základníFaltejsek Libor08Praha - Plzeňka1011D
26.8.20190Středočeský pohár ženy základníŠulc Petr08Praha - Klub Ajeto87D
24.8.20190Středočeský pohár zvýhodněnýMenšík Radek10Praha - Double's2011C
19.8.20190Středočeský pohár ženy zvýhodněnýŠulc Petr08Praha - Klub Ajeto67C
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2021 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2021 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2021 | Poslední synchronizace: 20.6.2021 10:48
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2021 Unie šipkových organizací dne 20.6.2021 11:42:49
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement