Započítané turnaje
UŠO > Praha a Středočeský kraj > Započítané turnaje (1-50/5176)
 NáhledTiskNahoru
Vítězové základních a zvýhodněných turnajů STČ poháru

Statistické žebříčky | Jednotlivci muži | Kategorie: D | Hráčů: 826 | Turnajů: 7073

Datum
Kolo
Název turnaje
Rozhodčí
HM
Hrací místo
Hráčů
Žeb
Kat
Akce
19.10.20210Středočeský pohár základníRutar Oldřich02Říčany - Pivnice za řekou614D
19.10.20210Středočeský pohár základníMichalková Ilona04Kolín - U Jána718D
19.10.20210Středočeský pohár základníŠlehofr David04Praha - Sportbar Hostivař2212D
18.10.20210Středočeský pohár základníZajíčková Adéla02Praha - Pivnice Chabařovická818D
18.10.20210Středočeský pohár základníGrätzová Monika04Praha - Alfa1517D
18.10.20210Středočeský pohár základníPavlát Radek04Praha - Bar Chrpa1120D
18.10.20210Středočeský pohár základníŠulc Petr08Praha - Klub Ajeto1818D
18.10.20210Středočeský pohár základníVelev Stanislav10Praha - U Pipkina1218D
16.10.20210Středočeský pohár základníŠlehofr David04Praha - Sportbar Hostivař3419D
16.10.20210Středočeský pohár základníMichálková Michaela07Praha - Doubles2218D
15.10.20210Středočeský pohár základníSlavík TomášPraha - Pivnice Stodůlky811D
15.10.20210Středočeský pohár základníKiliánová Ivana04Praha - alfa1718D
15.10.20210Středočeský pohár základníMatušíková Jana04Praha 9- Běchovice - Kobra3019D
15.10.20210Středočeský pohár základníLaurek Petr06Tetín - Tetínská hospoda811D
15.10.20210Středočeský pohár základníŠulc Petr08Praha - Klub Ajeto2018D
15.10.20210Středočeský pohár základníFaltejsek Libor08Praha - Plzeňka1420D
15.10.20210Středočeský pohár základníTauš Václav08Sedlec - Santa bar1720D
15.10.20210Středočeský pohár základníŠlehofr David10Praha - U Švehly1217D
14.10.20210Středočeský pohár základníTesárek Michal02Praha - Řipská - Praha (3 terčů)2318D
14.10.20210Středočeský pohár základníŠlehofr David04Praha - Sportbar Hostivař1118D
14.10.20210Středočeský pohár základníMichálková Michaela07Praha - Doubles1418D
14.10.20210Středočeský pohár základníSvěchota Richard10Praha - Magic2219D
13.10.20210Středočeský pohár základníZahradníková Michaela05Praha - Na Novym miste2219D
13.10.20210Středočeský pohár základníPávek Jakub08Mníšek pod Brdy - Club Ef516D
13.10.20210Středočeský pohár základníHojsák Jan10Praha - Záběhlice - U Švehly1518D
13.10.20210Středočeský pohár základníMenšík Radek10Praha 4 - U Pipkina1718D
13.10.20210Středočeský pohár základníLukáč Roman34Králův Dvůr - Pivnice Pod lesem1012D
13.10.20210Středočeský pohár základníNová Tereza41Praha - Pyrát Bar716D
12.10.20210Středočeský pohár základníPeřina Ivan02Říčany - Pivnice za řekou917D
12.10.20210Středočeský pohár základníŠpringerová Zuzana04Kolín - U Jána1415D
12.10.20210Středočeský pohár základníŠlehofr David04Praha - Sportbar Hostivař1516D
12.10.20210Středočeský pohár základníŠimáček Petr04Praha 3 - U Rohatejch817D
11.10.20210Středočeský pohár základníZajíčková Adéla02Praha - Pivnice Chabařovická818D
11.10.20210Středočeský pohár základníKiliánová Ivana04Praha - alfa1418D
11.10.20210Středočeský pohár základníBečková Kateřina04Praha - Bar Chrpa1420D
11.10.20210Středočeský pohár základníJirkal Pavel08Praha - Klub Ajeto3719D
11.10.20210Středočeský pohár základníVelev Stanislav10Praha - U Pipkina1517D
9.10.20210Středočeský pohár základníŠlehofr David04Praha - Sportbar Hostivař4022D
9.10.20210Středočeský pohár základníZahradníková Michaela05Praha - Na Novym miste1217D
8.10.20210Středočeský pohár základníGrätzová Monika04Praha - Alfa2420D
8.10.20210Středočeský pohár základníMatušíková Jana04Praha 9- Běchovice - Kobra2019D
8.10.20210Středočeský pohár základníŠulc Petr08Praha - Klub Ajeto3120D
8.10.20210Středočeský pohár základníFaltejsek Libor08Praha - Plzeňka1321D
8.10.20210Středočeský pohár základníTauš Václav08Sedlec - Santa bar1718D
8.10.20210Středočeský pohár základníSlavík Tomáš41Praha - Pivnice Stodůlky1220D
7.10.20210Středočeský pohár základníTesárek Michal02Praha - Řipská - Praha (3 terčů)1518D
7.10.20210Středočeský pohár základníŠlehofr David04Praha - Sportbar Hostivař1518D
7.10.20210Středočeský pohár základníMichálková Michaela07Praha - Doubles2218D
7.10.20210Středočeský pohár základníSlabý Jaroslav10Praha - Magic2218D
6.10.20210Středočeský pohár základníZahradníková Michaela05Praha - Na Novym miste2318D
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2021 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2021 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2021 | Poslední synchronizace: 20.10.2021 19:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2021 Unie šipkových organizací dne 20.10.2021 19:35:10
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement