Započítané turnaje
UŠO > Praha a Středočeský kraj > Započítané turnaje (1-50/1438)
 NáhledTiskNahoru
Vítězové základních a zvýhodněných turnajů STČ poháru

Statistické žebříčky | Jednotlivci muži | Kategorie: C | Hráčů: 793 | Turnajů: 6560

Datum
Kolo
Název turnaje
Rozhodčí
HM
Hrací místo
Hráčů
Žeb
Kat
Akce
26.9.20200Středočeský pohár zvýhodněnýŠlehofr David04Praha - Sportbar Hostivař4114C
26.9.20200Středočeský pohár zvýhodněnýMichálková Michaela07Praha - Double´s2813C
25.9.20200Středočeský pohár zvýhodněnýPecha Martin04Praha - Restaurace Alfa 52613C
25.9.20200Středočeský pohár zvýhodněnýMatušíková Jana04Praha 9- Běchovice - Kobra2216C
25.9.20200Středočeský pohár zvýhodněnýRajmon Patrik06Tetín - Tetínska hospoda99C
25.9.20200Středočeský pohár zvýhodněnýŠulc Petr08Praha - Klub Ajeto1713C
25.9.20200Středočeský pohár zvýhodněnýFaltejsek Libor08Praha - Plzeňka1313C
25.9.20200Středočeský pohár zvýhodněnýTauš Václav08Sedlec - Santa bar1813C
25.9.20200Středočeský pohár zvýhodněnýBaránek Jaroslav10Neratovice - ŠK U BARRYHO1519C
25.9.20200Středočeský pohár zvýhodněnýSvoboda Vladimír10Praha - Lidový dům Kbely1813C
25.9.20200Středočeský pohár zvýhodněnýHojsák Jan10Praha - Záběhlice - U Švehly1313C
25.9.20200Středočeský pohár zvýhodněnýVáňa Robert10Sázava - Sázavská Kozlovna1916C
25.9.20200Středočeský pohár zvýhodněnýMikoláš Jindřich11Pečky - Siňorita910C
25.9.20200Středočeský pohár zvýhodněnýSlavík Tomáš41Praha - Pivnice Stodůlky179C
24.9.20200Středočeský pohár zvýhodněnýPeřina Ivan02Říčany - Pivnice za řekou713C
24.9.20200Středočeský pohár zvýhodněnýŠlehofr David04Praha - Sportbar Hostivař1513C
24.9.20200Středočeský pohár zvýhodněnýMichálková Michaela07Praha - Double´s1713C
24.9.20200Středočeský pohár zvýhodněnýSvěchota Richard10Praha - Magic2013C
23.9.20200Středočeský pohár muži zvýhodněnýLukáč Roman34Králův Dvůr - Pivnice Pod lesem69C
23.9.20200Středočeský pohár zvýhodněnýJiroušek Petr02Praha - Grey bar Na zastávce109C
23.9.20200Středočeský pohár zvýhodněnýKaška Zdeněk02Říčany - K2510C
23.9.20200Středočeský pohár zvýhodněnýZahradníková Michaela05Praha - Na Novym miste2611C
23.9.20200Středočeský pohár zvýhodněnýHojsák Jan10Praha - Záběhlice - U Švehly3014C
23.9.20200Středočeský pohár zvýhodněnýMenšík Radek10Praha 4 - U Pipkina1712C
22.9.20200Středočeský pohár zvýhodněnýBlahník Pavel02Praha - Háje - Sportbar Beruška49C
22.9.20200Středočeský pohár zvýhodněnýPeřina Ivan02Říčany - Pivnice za řekou810C
22.9.20200Středočeský pohár zvýhodněnýMichalková Ilona04Kolín - U Jána713C
22.9.20200Středočeský pohár zvýhodněnýŠlehofr David04Praha - Sportbar Hostivař2413C
22.9.20200Středočeský pohár zvýhodněnýVelev Stanislav10Praha - El Clasico913C
22.9.20200Středočeský pohár zvýhodněnýGrätzová Monika41Praha - Pyrát Bar1813C
22.9.20200Středočeský pohár zvýhodněnýLabantová Radka41Praha 3 - Na Cibulkách1810C
22.9.20200Středočeský pohár zvýhodněnýZahajský Václav41Říčany - Bar Riviéra713C
21.9.20200Středočeský pohár zvýhodněnýZajíčková Adéla02Praha - Pivnice Chabařovická711C
21.9.20200Středočeský pohár zvýhodněnýPavlát Radek04Praha - Bar Chrpa2114C
21.9.20200Středočeský pohár zvýhodněnýŠulc Petr08Praha - Klub Ajeto2311C
21.9.20200Středočeský pohár zvýhodněnýVelev Stanislav10Praha - U Pipkina2013C
29.8.20200Středočeský pohár zvýhodněnýŠlehofr David04Praha - Sportbar Hostivař3317C
29.8.20200Středočeský pohár zvýhodněnýMichálková Michaela07Praha - Double´s1213C
28.8.20200Středočeský pohár zvýhodněnýPecha Martin04Praha - Restaurace Alfa 52116C
28.8.20200Středočeský pohár zvýhodněnýMatušíková Jana04Praha 9- Běchovice - Kobra1717C
28.8.20200Středočeský pohár zvýhodněnýRajmon Patrik06Tetín - Tetínska hospoda1210C
28.8.20200Středočeský pohár zvýhodněnýProcházka Jaroslav07Tehov - Tehov713C
28.8.20200Středočeský pohár zvýhodněnýŠulc Petr08Praha - Klub Ajeto2817C
28.8.20200Středočeský pohár zvýhodněnýFaltejsek Libor08Praha - Plzeňka1113C
28.8.20200Středočeský pohár zvýhodněnýTauš Václav08Sedlec - Santa bar1313C
28.8.20200Středočeský pohár zvýhodněnýSvoboda Vladimír10Praha - Lidový dům Kbely2114C
28.8.20200Středočeský pohár zvýhodněnýKraus Karel10Praha - u Švehly1710C
28.8.20200Středočeský pohár zvýhodněnýVáňa Robert10Sázava - Sázavská Kozlovna1916C
28.8.20200Středočeský pohár zvýhodněnýJeřala Petr11Pečky - Na hřišti1813C
28.8.20200Středočeský pohár zvýhodněnýSlavík Tomáš41Praha - Pivnice Stodůlky129C
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2021 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2021 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2021 | Poslední synchronizace: 18.6.2021 11:18
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2021 Unie šipkových organizací dne 18.6.2021 11:42:33
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement