Započítané turnaje
UŠO > Praha a Středočeský kraj > Započítané turnaje (1-50/9893)
 NáhledTiskNahoru
Vítězové základních a zvýhodněných turnajů STČ poháru

Statistické žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 1013 | Turnajů: 9893

Datum
Kolo
Název turnaje
Rozhodčí
HM
Hrací místo
Hráčů
Žeb
Kat
Akce
8.5.20240Středočeský pohár základníKyselová Hana10Praha - Pipkin1715D
2.5.20240Středočeský pohár základníSkálová Markéta02Praha - Řipská1012D
1.5.20240Středočeský pohár základníLeinveber Zdeněk08Mníšek pod Brdy - Club EF610D
1.5.20240Středočeský pohár základníKyselová Hana10Praha - Pipkin715D
30.4.20240Středočeský pohár základníVaňková Martina04Praha - Restaurace Alfa2619D
30.4.20240Středočeský pohár základníŠlehofr David04Praha - Sportbar Hostivař1721D
29.4.20240Středočeský pohár základníZajíčková Adéla02Praha - Pivnice Chabařovická1222D
29.4.20240Středočeský pohár základníBečková Kateřina04Praha - Bar Chrpa1121D
29.4.20240Středočeský pohár základníFrei Pavel07Praha - Bulls Restaurant1117D
29.4.20240Středočeský pohár základníŠulc Petr08Praha - Klub Ajeto3321D
29.4.20240Středočeský pohár základníMenšík Radek10Praha 4 - U Pipkina1414D
27.4.20240Středočeský pohár zvýhodněnýŠlehofr David04Praha - Sportbar Hostivař2720C
27.4.20240Středočeský pohár zvýhodněnýZahradníková Michaela05Praha - Yondu bar2321C
27.4.20240Středočeský pohár zvýhodněnýDostál Radim07Praha - Bulls1420C
26.4.20240Středočeský pohár zvýhodněnýMichálková Michaela04Praha - Restaurace Alfa1721C
26.4.20240Středočeský pohár zvýhodněnýŠulc Petr08Praha - Klub Ajeto3023C
26.4.20240Středočeský pohár zvýhodněnýFaltejsek Libor08Praha - Plzeňka2020C
26.4.20240Středočeský pohár zvýhodněnýTauš Václav08Sedlec - Santa bar2521C
26.4.20240Středočeský pohár zvýhodněnýChlaň Radek11Pečky - Restaurace Siňorita3120C
26.4.20240Středočeský pohár zvýhodněnýSlavík Tomáš41Praha - Pivnice Stodůlky2620C
25.4.20240Středočeský pohár zvýhodněnýSkálová Markéta02Praha - Řipská2421C
25.4.20240Středočeský pohár zvýhodněnýKorbel Tomáš04Praha - Sportbar Hostivař2522C
25.4.20240Středočeský pohár zvýhodněnýFrei Pavel07Praha - Bulls Restaurant2015C
25.4.20240Středočeský pohár zvýhodněnýSlabý Jaroslav10Praha - Bowbar Magic 21322C
24.4.20240Středočeský pohár zvýhodněnýZahradníková Michaela05Praha - Yondu bar1015C
24.4.20240Středočeský pohár zvýhodněnýEigl Marian08Praha - Pivní Jistota1011C
24.4.20240Středočeský pohár zvýhodněnýKyselová Hana10Praha - Pipkin1520C
24.4.20240Středočeský pohár zvýhodněnýLukáč Roman34Králův Dvůr - Pivnice Pod lesem1217C
24.4.20240Středočeský pohár zvýhodněnýKočí Michal41Praha - Devítka1916C
23.4.20240Středočeský pohár zvýhodněnýŠafránek Martin04Praha - Alfa1821C
23.4.20240Středočeský pohár zvýhodněnýŠlehofr David04Praha - Sportbar Hostivař1716C
23.4.20240Středočeský pohár zvýhodněnýVaňková Martina08Hrdlív - Hospoda pod Lipami1319C
22.4.20240Středočeský pohár zvýhodněnýZajíčková Adéla02Praha - Pivnice Chabařovická718C
22.4.20240Středočeský pohár zvýhodněnýBečková Kateřina04Praha - Bar Chrpa921C
22.4.20240Středočeský pohár zvýhodněnýZahradníková Michaela05Praha - Yondu bar1614C
22.4.20240Středočeský pohár zvýhodněnýDostál Radim07Praha - Bulls1019C
22.4.20240Středočeský pohár zvýhodněnýŠulc Petr08Praha - Klub Ajeto2321C
22.4.20240Středočeský pohár zvýhodněnýMenšík Radek10Praha 4 - U Pipkina1219C
20.4.20240Středočeský pohár základníŠlehofr David04Praha - Sportbar Hostivař3722D
20.4.20240Středočeský pohár základníZahradníková Michaela05Praha - Yondu bar1521D
20.4.20240Středočeský pohár základníFrei Pavel07Praha - Bulls Restaurant1114D
20.4.20240Středočeský pohár základníKočí Michal41Praha - Devítka2419D
19.4.20240Středočeský pohár základníŠafránek Martin04Praha - Alfa1820D
19.4.20240Středočeský pohár základníRajmon Patrik06Beroun - U kropáčů2021D
19.4.20240Středočeský pohár základníJirkalová Milena08Praha - Klub Ajeto2822D
19.4.20240Středočeský pohár základníLochner František08Praha - Plzeňka1821D
19.4.20240Středočeský pohár základníMoravec Martin08Praha - U Portlandu1013D
19.4.20240Středočeský pohár základníTauš Václav08Sedlec - Santa bar2016D
19.4.20240Středočeský pohár základníTucker Luke11Pečky - Na hřišti3021D
19.4.20240Středočeský pohár základníSlavík Tomáš41Praha - Pivnice Stodůlky2819D
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 26.5.2024 02:24
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 26.5.2024 02:25:13
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement