Započítané turnaje
UŠO > Praha a Středočeský kraj > Započítané turnaje (1-50/1159)
 NáhledTiskNahoru
Středočeský pohár ACTIVITY

Krajské žebříčky | Jednotlivci smíšení | Hráčů: 1993 | Turnajů: 1159

Datum
Kolo
Název turnaje
Rozhodčí
HM
Hrací místo
Hráčů
Žeb
Kat
Akce
27.2.20240Středočeský pohár základníMichálková Michaela04Praha - Restaurace Alfa1418C
27.2.20240Středočeský pohár základníŠlehofr David04Praha - Sportbar Hostivař1820C
27.2.20240Středočeský pohár základníVaňková Martina08Hrdlív - Hospoda pod Lipami1119C
26.2.20240Středočeský pohár základníZajíčková Adéla02Praha - Pivnice Chabařovická820C
26.2.20240Středočeský pohár základníBečková Kateřina04Praha - Bar Chrpa719C
26.2.20240Středočeský pohár základníZahradníková Michaela05Praha - Yondu bar918C
26.2.20240Středočeský pohár základníFrei Pavel07Praha - Bulls Restaurant1617C
26.2.20240Středočeský pohár základníŠulc Petr08Praha - Klub Ajeto3021C
26.2.20240Středočeský pohár základníRieb Tomáš08Praha - Pivní Jistota819C
26.2.20240Středočeský pohár základníKyselová Hana10Praha - Pipkin818C
24.2.20240Středočeský pohár zvýhodněnýKalina Daniel04Praha - Sportbar Hostivař4620C
24.2.20240Středočeský pohár zvýhodněnýZahradníková Michaela05Praha - Yondu bar1215C
24.2.20240Středočeský pohár zvýhodněnýRieb Tomáš07Praha - Bulls Restaurant2020C
24.2.20240Středočeský pohár zvýhodněnýKočí Michal41Praha - Devítka3524C
23.2.20240Středočeský pohár zvýhodněnýMichálková Michaela04Praha - Restaurace Alfa4125C
23.2.20240Středočeský pohár zvýhodněnýMatušíková Jana04Praha 9 - Kobra1924C
23.2.20240Středočeský pohár zvýhodněnýRajmon Patrik06Beroun - U kropáčů1421C
23.2.20240Středočeský pohár zvýhodněnýŠulc Petr08Praha - Klub Ajeto4821C
23.2.20240Středočeský pohár zvýhodněnýFaltejsek Libor08Praha - Plzeňka1220C
23.2.20240Středočeský pohár zvýhodněnýMoravec Martin08Praha - U Portlandu1619C
23.2.20240Středočeský pohár zvýhodněnýTauš Václav08Sedlec - Santa bar1519C
23.2.20240Středočeský pohár zvýhodněnýTucker Luke11Pečky - Na hřišti2321C
23.2.20240Středočeský pohár zvýhodněnýSlavík Tomáš41Praha - Pivnice Stodůlky2821C
22.2.20240Středočeský pohár zvýhodněnýTesárek Michal02Praha - Řipská1720C
22.2.20240Středočeský pohár zvýhodněnýŠlehofr David04Praha - Sportbar Hostivař2019C
22.2.20240Středočeský pohár zvýhodněnýDostál Radim07Praha - Bulls2722C
22.2.20240Středočeský pohár zvýhodněnýForman Petr10Praha - Bow Bar Magic 22322C
21.2.20240Středočeský pohár zvýhodněnýZahradníková Michaela05Praha - Yondu bar1919C
21.2.20240Středočeský pohár zvýhodněnýLeinveber Zdeněk08Mníšek pod Brdy - Club EF616C
21.2.20240Středočeský pohár zvýhodněnýEigl Marian08Praha - Pivní Jistota1819C
21.2.20240Středočeský pohár zvýhodněnýKyselová Hana10Praha - Pipkin1216C
21.2.20240Středočeský pohár zvýhodněnýLukáč Roman34Králův Dvůr - Pivnice Pod lesem1215C
21.2.20240Středočeský pohár zvýhodněnýKočí Michal41Praha - Devítka1420C
20.2.20240Středočeský pohár zvýhodněnýŠafránek Martin04Praha - Alfa2624C
20.2.20240Středočeský pohár zvýhodněnýKalina Daniel04Praha - Sportbar Hostivař1620C
20.2.20240Středočeský pohár zvýhodněnýVaňková Martina08Hrdlív - Hospoda pod Lipami1322C
19.2.20240Středočeský pohár zvýhodněnýZajíčková Adéla02Praha - Pivnice Chabařovická1420C
19.2.20240Středočeský pohár zvýhodněnýBečková Kateřina04Praha - Bar Chrpa2022C
19.2.20240Středočeský pohár zvýhodněnýFrei Pavel07Praha - Bulls Restaurant1416C
19.2.20240Středočeský pohár zvýhodněnýŠulc Petr08Praha - Klub Ajeto2621C
19.2.20240Středočeský pohár zvýhodněnýRieb Tomáš08Praha - Pivní Jistota917C
19.2.20240Středočeský pohár zvýhodněnýDostál Radim10Praha 4 - Pivnice Pipkin813C
17.2.20240Regionální Master mužiŠulc PetrPraha - Klub Ajeto4214B
17.2.20240Regionální Master ženyŠulc PetrPraha - Klub Ajeto1914B
17.2.20240Středočeský pohár základníŠlehofr David04Praha - Sportbar Hostivař3520C
17.2.20240Středočeský pohár základníZahradníková Michaela05Praha - Yondu bar1922C
17.2.20240Středočeský pohár základníDostál Radim07Praha - Bulls1320C
17.2.20240Středočeský pohár základníKočí Michal41Praha - Devítka2618C
16.2.20240Středočeský pohár základníKroužecká Adéla04Praha - Alfa3216C
16.2.20240Středočeský pohár základníMatušíková Jana04Praha 9 - Kobra1920C
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 28.2.2024 13:48
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 28.2.2024 13:53:57
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement