Započítané turnaje
UŠO > Praha a Středočeský kraj > Započítané turnaje (1-50/895)
 NáhledTiskNahoru
Středočeský pohár ŽENY 2024

Krajský archiv | Jednotlivci ženy | Kategorie: D | Hráček: 333 | Turnajů: 1182

Datum
Kolo
Název turnaje
Rozhodčí
HM
Hrací místo
Hráčů
Žeb
Kat
Akce
30.4.20240Středočeský pohár základníVaňková Martina04Praha - Restaurace Alfa2618D
30.4.20240Středočeský pohár základníŠlehofr David04Praha - Sportbar Hostivař1720D
29.4.20240Středočeský pohár základníZajíčková Adéla02Praha - Pivnice Chabařovická1221D
29.4.20240Středočeský pohár základníBečková Kateřina04Praha - Bar Chrpa1120D
29.4.20240Středočeský pohár základníFrei Pavel07Praha - Bulls Restaurant1116D
29.4.20240Středočeský pohár základníŠulc Petr08Praha - Klub Ajeto3320D
20.4.20240Středočeský pohár základníŠlehofr David04Praha - Sportbar Hostivař3721D
20.4.20240Středočeský pohár základníZahradníková Michaela05Praha - Yondu bar1520D
20.4.20240Středočeský pohár základníKočí Michal41Praha - Devítka2418D
19.4.20240Středočeský pohár základníŠafránek Martin04Praha - Alfa1819D
19.4.20240Středočeský pohár základníRajmon Patrik06Beroun - U kropáčů2020D
19.4.20240Středočeský pohár základníJirkalová Milena08Praha - Klub Ajeto2821D
19.4.20240Středočeský pohár základníLochner František08Praha - Plzeňka1820D
19.4.20240Středočeský pohár základníTauš Václav08Sedlec - Santa bar2015D
19.4.20240Středočeský pohár základníTucker Luke11Pečky - Na hřišti3020D
19.4.20240Středočeský pohár základníSlavík Tomáš41Praha - Pivnice Stodůlky2818D
18.4.20240Středočeský pohár základníTesárek Michal02Praha - Řipská1617D
18.4.20240Středočeský pohár základníRieb Tomáš07Praha - Bulls Restaurant1920D
18.4.20240Středočeský pohár základníSvěchota Richard10Praha - Bow Bar Magic 21118D
17.4.20240Středočeský pohár základníLeinveber Zdeněk08Mníšek pod Brdy - Club EF617D
17.4.20240Středočeský pohár základníEigl Marian08Praha - Pivní Jistota2220D
17.4.20240Středočeský pohár základníKyselová Hana10Praha - Pipkin2418D
17.4.20240Středočeský pohár základníLukáč Roman34Králův Dvůr - Pivnice Pod lesem1017D
17.4.20240Středočeský pohár základníKočí Michal41Praha - Devítka1018D
16.4.20240Středočeský pohár základníMichálková Michaela04Praha - Restaurace Alfa2019D
16.4.20240Středočeský pohár základníŠlehofr David04Praha - Sportbar Hostivař1919D
16.4.20240Středočeský pohár základníVaňková Martina08Hrdlív - Hospoda pod Lipami1019D
15.4.20240Středočeský pohár základníZajíčková Adéla02Praha - Pivnice Chabařovická1121D
15.4.20240Středočeský pohár základníBečková Kateřina04Praha - Bar Chrpa717D
15.4.20240Středočeský pohár základníŠulc Petr08Praha - Klub Ajeto3320D
13.4.20240Středočeský pohár základníKalina Daniel04Praha - Sportbar Hostivař2622D
13.4.20240Středočeský pohár základníZahradníková Michaela05Praha - Yondu bar1721D
13.4.20240Středočeský pohár základníŠafránek Martin07Praha - Bulls Restaurant Darts2115D
13.4.20240Středočeský pohár základníVaňková Martina08Hrdlív - Hospoda pod Lipami1622D
13.4.20240Středočeský pohár základníKočí Michal41Praha - Devítka2221D
12.4.20240Středočeský pohár základníKroužecká Adéla04Praha - Alfa3221D
12.4.20240Středočeský pohár základníŠulc Petr08Praha - Klub Ajeto2921D
12.4.20240Středočeský pohár základníLochner František08Praha - Plzeňka1220D
12.4.20240Středočeský pohár základníMoravec Martin08Praha - U Portlandu1721D
12.4.20240Středočeský pohár základníTauš Václav08Sedlec - Santa bar1615D
12.4.20240Středočeský pohár základníBulgr Josef11Pečky - Restaurace Siňorita3121D
12.4.20240Středočeský pohár základníŠimek Ladislav41Praha - Pivnice Stodůlky2720D
11.4.20240Středočeský pohár základníSkálová Markéta02Praha - Řipská1921D
11.4.20240Středočeský pohár základníŠlehofr David04Praha - Sportbar Hostivař1520D
11.4.20240Středočeský pohár základníFrei Pavel07Praha - Bulls Restaurant1622D
10.4.20240Středočeský pohár základníZahradníková Michaela05Praha - Yondu bar1220D
10.4.20240Středočeský pohár základníLeinveber Zdeněk08Mníšek pod Brdy - Club EF618D
10.4.20240Středočeský pohár základníEigl Marian08Praha - Pivní Jistota1818D
10.4.20240Středočeský pohár základníKyselová Hana10Praha - Pipkin1819D
10.4.20240Středočeský pohár základníKočí Michal41Praha - Devítka1717D
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 18.5.2024 21:18
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 18.5.2024 21:21:52
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement