Započítané turnaje
UŠO > Praha a Středočeský kraj > Započítané turnaje (1-50/1654)
 NáhledTiskNahoru
Nominace na TOP 32 muži 2024

Krajský archiv | Jednotlivci muži | Hráčů: 1094 | Turnajů: 1654

Datum
Kolo
Název turnaje
Rozhodčí
HM
Hrací místo
Hráčů
Žeb
Kat
Akce
30.4.20240Středočeský pohár základníVaňková Martina04Praha - Restaurace Alfa2621D
30.4.20240Středočeský pohár základníŠlehofr David04Praha - Sportbar Hostivař1723D
29.4.20240Středočeský pohár základníZajíčková Adéla02Praha - Pivnice Chabařovická1224D
29.4.20240Středočeský pohár základníBečková Kateřina04Praha - Bar Chrpa1123D
29.4.20240Středočeský pohár základníFrei Pavel07Praha - Bulls Restaurant1119D
29.4.20240Středočeský pohár základníŠulc Petr08Praha - Klub Ajeto3323D
29.4.20240Středočeský pohár základníMenšík Radek10Praha 4 - U Pipkina1416D
27.4.20240Open jednotlivciŠlehofr David04Praha - Sportbar Hostivař1014D
27.4.20240Open jednotlivciŠlehofr David04Praha - Sportbar Hostivař1018D
27.4.20240Open jednotlivciSvěchota Richard41Praha - Devítka1519D
27.4.20240Regionální Master mužiMenšík RadekPraha - Bulls Restaurant3016B
27.4.20240Středočeský pohár zvýhodněnýŠlehofr David04Praha - Sportbar Hostivař2722C
27.4.20240Středočeský pohár zvýhodněnýZahradníková Michaela05Praha - Yondu bar2323C
27.4.20240Středočeský pohár zvýhodněnýDostál Radim07Praha - Bulls1422C
27.4.20240Středočeský pohár zvýhodněnýKočí Michal41Praha - Devítka2122C
26.4.20240Středočeský pohár zvýhodněnýMichálková Michaela04Praha - Restaurace Alfa1723C
26.4.20240Středočeský pohár zvýhodněnýŠulc Petr08Praha - Klub Ajeto3025C
26.4.20240Středočeský pohár zvýhodněnýFaltejsek Libor08Praha - Plzeňka2022C
26.4.20240Středočeský pohár zvýhodněnýTauš Václav08Sedlec - Santa bar2523C
26.4.20240Středočeský pohár zvýhodněnýChlaň Radek11Pečky - Restaurace Siňorita3122C
26.4.20240Středočeský pohár zvýhodněnýSlavík Tomáš41Praha - Pivnice Stodůlky2622C
25.4.20240Středočeský pohár zvýhodněnýSkálová Markéta02Praha - Řipská2423C
25.4.20240Středočeský pohár zvýhodněnýKorbel Tomáš04Praha - Sportbar Hostivař2524C
25.4.20240Středočeský pohár zvýhodněnýFrei Pavel07Praha - Bulls Restaurant2017C
25.4.20240Středočeský pohár zvýhodněnýSlabý Jaroslav10Praha - Bowbar Magic 21325C
24.4.20240Středočeský pohár zvýhodněnýZahradníková Michaela05Praha - Yondu bar1017C
24.4.20240Středočeský pohár zvýhodněnýEigl Marian08Praha - Pivní Jistota1012C
24.4.20240Středočeský pohár zvýhodněnýKyselová Hana10Praha - Pipkin1522C
24.4.20240Středočeský pohár zvýhodněnýLukáč Roman34Králův Dvůr - Pivnice Pod lesem1219C
24.4.20240Středočeský pohár zvýhodněnýKočí Michal41Praha - Devítka1918C
23.4.20240Open jednotlivciZácha Vladimír02Neratovice - FraJa1220D
23.4.20240Středočeský pohár zvýhodněnýŠafránek Martin04Praha - Alfa1823C
23.4.20240Středočeský pohár zvýhodněnýŠlehofr David04Praha - Sportbar Hostivař1718C
23.4.20240Středočeský pohár zvýhodněnýVaňková Martina08Hrdlív - Hospoda pod Lipami1321C
22.4.20240Středočeský pohár zvýhodněnýBečková Kateřina04Praha - Bar Chrpa923C
22.4.20240Středočeský pohár zvýhodněnýZahradníková Michaela05Praha - Yondu bar1616C
22.4.20240Středočeský pohár zvýhodněnýDostál Radim07Praha - Bulls1021C
22.4.20240Středočeský pohár zvýhodněnýŠulc Petr08Praha - Klub Ajeto2323C
22.4.20240Středočeský pohár zvýhodněnýMenšík Radek10Praha 4 - U Pipkina1221C
20.4.20240Open jednotlivciKočí Michal41Praha - Devítka1115D
20.4.20240Regionální Master mužiŠulc PetrPraha - Klub Ajeto4216B
20.4.20240Středočeský pohár základníŠlehofr David04Praha - Sportbar Hostivař3724D
20.4.20240Středočeský pohár základníZahradníková Michaela05Praha - Yondu bar1523D
20.4.20240Středočeský pohár základníFrei Pavel07Praha - Bulls Restaurant1116D
20.4.20240Středočeský pohár základníKočí Michal41Praha - Devítka2421D
19.4.20240Open jednotlivciTauš Václav08Sedlec - Santa bar812D
19.4.20240Středočeský pohár základníŠafránek Martin04Praha - Alfa1822D
19.4.20240Středočeský pohár základníRajmon Patrik06Beroun - U kropáčů2023D
19.4.20240Středočeský pohár základníJirkalová Milena08Praha - Klub Ajeto2824D
19.4.20240Středočeský pohár základníLochner František08Praha - Plzeňka1823D
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 22.6.2024 03:54
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 22.6.2024 05:11:53
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement