Započítané turnaje
UŠO > Praha a Středočeský kraj > Započítané turnaje (1-50/231)
 NáhledTiskNahoru
Nominace na TOP 16 ženy 2024

Krajský archiv | Jednotlivci ženy | Kategorie: C | Hráček: 147 | Turnajů: 1117

Datum
Kolo
Název turnaje
Rozhodčí
HM
Hrací místo
Hráčů
Žeb
Kat
Akce
27.4.20240Středočeský pohár zvýhodněnýZahradníková Michaela05Praha - Yondu bar2320C
27.4.20240Středočeský pohár zvýhodněnýDostál Radim07Praha - Bulls1419C
27.4.20240Středočeský pohár zvýhodněnýKočí Michal41Praha - Devítka2119C
26.4.20240Středočeský pohár zvýhodněnýMichálková Michaela04Praha - Restaurace Alfa1720C
26.4.20240Středočeský pohár zvýhodněnýŠulc Petr08Praha - Klub Ajeto3022C
26.4.20240Středočeský pohár zvýhodněnýFaltejsek Libor08Praha - Plzeňka2019C
26.4.20240Středočeský pohár zvýhodněnýTauš Václav08Sedlec - Santa bar2520C
25.4.20240Středočeský pohár zvýhodněnýSkálová Markéta02Praha - Řipská2420C
25.4.20240Středočeský pohár zvýhodněnýKorbel Tomáš04Praha - Sportbar Hostivař2521C
25.4.20240Středočeský pohár zvýhodněnýSlabý Jaroslav10Praha - Bowbar Magic 21321C
24.4.20240Středočeský pohár zvýhodněnýKyselová Hana10Praha - Pipkin1519C
24.4.20240Středočeský pohár zvýhodněnýLukáč Roman34Králův Dvůr - Pivnice Pod lesem1216C
24.4.20240Středočeský pohár zvýhodněnýKočí Michal41Praha - Devítka1915C
23.4.20240Středočeský pohár zvýhodněnýŠafránek Martin04Praha - Alfa1820C
23.4.20240Středočeský pohár zvýhodněnýŠlehofr David04Praha - Sportbar Hostivař1715C
23.4.20240Středočeský pohár zvýhodněnýVaňková Martina08Hrdlív - Hospoda pod Lipami1318C
22.4.20240Středočeský pohár zvýhodněnýBečková Kateřina04Praha - Bar Chrpa920C
22.4.20240Středočeský pohár zvýhodněnýŠulc Petr08Praha - Klub Ajeto2320C
30.3.20240Středočeský pohár zvýhodněnýMichálková Michaela04Praha - Restaurace Alfa3023C
30.3.20240Středočeský pohár zvýhodněnýŠlehofr David04Praha - Sportbar Hostivař3222C
30.3.20240Středočeský pohár zvýhodněnýDostál Radim07Praha - Bulls1620C
29.3.20240Středočeský pohár zvýhodněnýMichálková Michaela04Praha - Restaurace Alfa1923C
29.3.20240Středočeský pohár zvýhodněnýKalina Daniel04Praha - Sportbar Hostivař2121C
29.3.20240Středočeský pohár zvýhodněnýJirkalová Milena08Praha - Klub Ajeto3022C
29.3.20240Středočeský pohár zvýhodněnýFaltejsek Libor08Praha - Plzeňka1220C
29.3.20240Středočeský pohár zvýhodněnýTauš Václav08Sedlec - Santa bar1719C
28.3.20240Středočeský pohár zvýhodněnýDostál Radim07Praha - Bulls2422C
28.3.20240Středočeský pohár zvýhodněnýSvěchota Richard10Praha - Bow Bar Magic 22521C
27.3.20240Středočeský pohár zvýhodněnýZahradníková Michaela05Praha - Yondu bar1619C
27.3.20240Středočeský pohár zvýhodněnýEigl Marian08Praha - Pivní Jistota1722C
27.3.20240Středočeský pohár zvýhodněnýMenšík Radek10Praha 4 - U Pipkina1522C
27.3.20240Středočeský pohár zvýhodněnýLukáč Roman34Králův Dvůr - Pivnice Pod lesem1218C
27.3.20240Středočeský pohár zvýhodněnýKočí Michal41Praha - Devítka2721C
26.3.20240Středočeský pohár zvýhodněnýVaňková Martina04Praha - Restaurace Alfa3125C
25.3.20240Středočeský pohár zvýhodněnýZajíčková Adéla02Praha - Pivnice Chabařovická1121C
25.3.20240Středočeský pohár zvýhodněnýBečková Kateřina04Praha - Bar Chrpa1922C
25.3.20240Středočeský pohár zvýhodněnýZahradníková Michaela05Praha - Yondu bar1116C
25.3.20240Středočeský pohár zvýhodněnýŠafránek Martin07Praha - Bulls Restaurant Darts1220C
25.3.20240Středočeský pohár zvýhodněnýEigl Marian08Praha - Pivní Jistota1621C
25.3.20240Středočeský pohár zvýhodněnýMenšík Radek10Praha 4 - U Pipkina1619C
24.2.20240Středočeský pohár zvýhodněnýZahradníková Michaela05Praha - Yondu bar1215C
24.2.20240Středočeský pohár zvýhodněnýKočí Michal41Praha - Devítka3525C
23.2.20240Středočeský pohár zvýhodněnýMichálková Michaela04Praha - Restaurace Alfa4125C
23.2.20240Středočeský pohár zvýhodněnýMatušíková Jana04Praha 9 - Kobra1924C
23.2.20240Středočeský pohár zvýhodněnýRajmon Patrik06Beroun - U kropáčů1421C
23.2.20240Středočeský pohár zvýhodněnýŠulc Petr08Praha - Klub Ajeto4821C
23.2.20240Středočeský pohár zvýhodněnýFaltejsek Libor08Praha - Plzeňka1220C
23.2.20240Středočeský pohár zvýhodněnýMoravec Martin08Praha - U Portlandu1619C
23.2.20240Středočeský pohár zvýhodněnýTauš Václav08Sedlec - Santa bar1520C
23.2.20240Středočeský pohár zvýhodněnýTucker Luke11Pečky - Na hřišti2321C
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 18.5.2024 07:36
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 18.5.2024 11:46:33
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement