Započítané turnaje
UŠO > Praha a Středočeský kraj > Započítané turnaje (1-50/1375)
 NáhledTiskNahoru
Středočeský pohár ACTIVITY 2023

Krajský archiv | Jednotlivci smíšení | Hráčů: 2097 | Turnajů: 1375

Datum
Kolo
Název turnaje
Rozhodčí
HM
Hrací místo
Hráčů
Žeb
Kat
Akce
29.4.20230Středočeský pohár zvýhodněnýMüller Vladimír04Praha - Chlumecká199C
29.4.20230Středočeský pohár zvýhodněnýŠlehofr David04Praha - Sportbar Hostivař219C
29.4.20230Středočeský pohár zvýhodněnýZahradníková Michaela05Praha - Yondu bar109C
28.4.20230Středočeský pohár zvýhodněnýKroužecká Adéla04Praha - Alfa4610C
28.4.20230Středočeský pohár zvýhodněnýMatušíková Jana04Praha 9 - Kobra289C
28.4.20230Středočeský pohár zvýhodněnýŠulc Petr08Praha - Klub Ajeto269C
28.4.20230Středočeský pohár zvýhodněnýLochner František08Praha - Plzeňka179C
28.4.20230Středočeský pohár zvýhodněnýTauš Václav08Sedlec - Santa bar239C
28.4.20230Středočeský pohár zvýhodněnýChlaň Radek11Pečky - Restaurace Siňorita188C
28.4.20230Středočeský pohár zvýhodněnýSlavík Tomáš41Praha - Pivnice Stodůlky229C
27.4.20230Středočeský pohár zvýhodněnýSkálová Markéta02Praha - Řipská179C
27.4.20230Středočeský pohár zvýhodněnýŠlehofr David04Praha - Sportbar Hostivař309C
27.4.20230Středočeský pohár zvýhodněnýSlabý Jaroslav10Praha - Magic139C
26.4.20230Středočeský pohár zvýhodněnýMüller Vladimír04Praha - Chlumecká289C
26.4.20230Středočeský pohár zvýhodněnýZahradníková Michaela05Praha - Yondu bar129C
26.4.20230Středočeský pohár zvýhodněnýPávek Jakub08Mníšek pod Brdy - Club EF88C
26.4.20230Středočeský pohár zvýhodněnýEigl Marian08Praha - Pivní Jistota76C
26.4.20230Středočeský pohár zvýhodněnýMenšík Radek10Praha 4 - U Pipkina86C
26.4.20230Středočeský pohár zvýhodněnýLukáč Roman34Králův Dvůr - Pivnice Pod lesem118C
25.4.20230Středočeský pohár zvýhodněnýPeřina Ivan02Říčany - Pivnice za řekou99C
25.4.20230Středočeský pohár zvýhodněnýŠafránek Martin04Praha - Alfa289C
25.4.20230Středočeský pohár zvýhodněnýŠlehofr David04Praha - Sportbar Hostivař148C
24.4.20230Středočeský pohár zvýhodněnýZajíčková Adéla02Praha - Pivnice Chabařovická149C
24.4.20230Středočeský pohár zvýhodněnýBečková Kateřina04Praha - Bar Chrpa99C
24.4.20230Středočeský pohár zvýhodněnýZahradníková Michaela05Praha - Yondu bar87C
24.4.20230Středočeský pohár zvýhodněnýŠulc Petr08Praha - Klub Ajeto299C
24.4.20230Středočeský pohár zvýhodněnýMenšík Radek10Praha 4 - U Pipkina168C
22.4.20230Regionální Master mužiMichálková MichaelaPraha - Restaurace Alfa507B
22.4.20230Regionální Master ženyMichálková MichaelaPraha - Restaurace Alfa257B
22.4.20230Středočeský pohár základníMüller Vladimír04Praha - Chlumecká2110C
22.4.20230Středočeský pohár základníŠlehofr David04Praha - Sportbar Hostivař148C
21.4.20230Středočeský pohár základníMichálková Michaela04Praha - Restaurace Alfa2610C
21.4.20230Středočeský pohár základníMatušíková Jana04Praha 9 - Kobra159C
21.4.20230Středočeský pohár základníRajmon Patrik06Beroun - U kropáčů159C
21.4.20230Středočeský pohár základníŠulc Petr08Praha - Klub Ajeto309C
21.4.20230Středočeský pohár základníLochner František08Praha - Plzeňka127C
21.4.20230Středočeský pohár základníTauš Václav08Žebrák - Pivnice club1710C
21.4.20230Středočeský pohár základníRupík Tibor11Pečky - Hospoda Na hřišti Pečky189C
21.4.20230Středočeský pohár základníSlavík Tomáš41Praha - Pivnice Stodůlky219C
20.4.20230Středočeský pohár základníSkálová Markéta02Praha - Řipská209C
20.4.20230Středočeský pohár základníŠlehofr David04Praha - Sportbar Hostivař199C
20.4.20230Středočeský pohár základníSlabý Jaroslav10Praha - Magic109C
19.4.20230Středočeský pohár základníMüller Vladimír04Praha - Chlumecká329C
19.4.20230Středočeský pohár základníZahradníková Michaela05Praha - Yondu bar128C
19.4.20230Středočeský pohár základníPávek Jakub08Mníšek pod Brdy - Club EF109C
19.4.20230Středočeský pohár základníMichálková Michaela08Praha - Pivní Jistota107C
19.4.20230Středočeský pohár základníMenšík Radek10Praha 4 - U Pipkina166C
19.4.20230Středočeský pohár základníLukáč Roman34Králův Dvůr - Pivnice Pod lesem108C
18.4.20230Středočeský pohár základníPeřina Ivan02Říčany - Pivnice za řekou128C
18.4.20230Středočeský pohár základníMichálková Michaela04Praha - Restaurace Alfa349C
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 16.6.2024 19:18
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 16.6.2024 19:35:54
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement