Započítané turnaje
UŠO > Praha a Středočeský kraj > Započítané turnaje (1-50/264)
 NáhledTiskNahoru
Středočeský pohár ŽENY 2023

Krajský archiv | Jednotlivci ženy | Kategorie: C | Hráček: 328 | Turnajů: 1136

Datum
Kolo
Název turnaje
Rozhodčí
HM
Hrací místo
Hráčů
Žeb
Kat
Akce
29.4.20230Středočeský pohár zvýhodněnýMüller Vladimír04Praha - Chlumecká1919C
29.4.20230Středočeský pohár zvýhodněnýŠlehofr David04Praha - Sportbar Hostivař2120C
29.4.20230Středočeský pohár zvýhodněnýZahradníková Michaela05Praha - Yondu bar1020C
28.4.20230Středočeský pohár zvýhodněnýKroužecká Adéla04Praha - Alfa4623C
28.4.20230Středočeský pohár zvýhodněnýMatušíková Jana04Praha 9 - Kobra2820C
28.4.20230Středočeský pohár zvýhodněnýŠulc Petr08Praha - Klub Ajeto2621C
28.4.20230Středočeský pohár zvýhodněnýLochner František08Praha - Plzeňka1721C
28.4.20230Středočeský pohár zvýhodněnýTauš Václav08Sedlec - Santa bar2320C
28.4.20230Středočeský pohár zvýhodněnýChlaň Radek11Pečky - Restaurace Siňorita1817C
28.4.20230Středočeský pohár zvýhodněnýSlavík Tomáš41Praha - Pivnice Stodůlky2220C
27.4.20230Středočeský pohár zvýhodněnýSkálová Markéta02Praha - Řipská1720C
27.4.20230Středočeský pohár zvýhodněnýŠlehofr David04Praha - Sportbar Hostivař3018C
27.4.20230Středočeský pohár zvýhodněnýSlabý Jaroslav10Praha - Magic1320C
26.4.20230Středočeský pohár zvýhodněnýMüller Vladimír04Praha - Chlumecká2819C
26.4.20230Středočeský pohár zvýhodněnýZahradníková Michaela05Praha - Yondu bar1219C
26.4.20230Středočeský pohár zvýhodněnýPávek Jakub08Mníšek pod Brdy - Club EF816C
26.4.20230Středočeský pohár zvýhodněnýLukáč Roman34Králův Dvůr - Pivnice Pod lesem1117C
25.4.20230Středočeský pohár zvýhodněnýPeřina Ivan02Říčany - Pivnice za řekou920C
25.4.20230Středočeský pohár zvýhodněnýŠafránek Martin04Praha - Alfa2821C
25.4.20230Středočeský pohár zvýhodněnýŠlehofr David04Praha - Sportbar Hostivař1418C
24.4.20230Středočeský pohár zvýhodněnýZajíčková Adéla02Praha - Pivnice Chabařovická1420C
24.4.20230Středočeský pohár zvýhodněnýBečková Kateřina04Praha - Bar Chrpa921C
24.4.20230Středočeský pohár zvýhodněnýŠulc Petr08Praha - Klub Ajeto2921C
24.4.20230Středočeský pohár zvýhodněnýMenšík Radek10Praha 4 - U Pipkina1618C
25.3.20230Středočeský pohár zvýhodněnýŠtola Ondřej04Praha - Na Chlumecké3423C
25.3.20230Středočeský pohár zvýhodněnýŠlehofr David04Praha - Sportbar Hostivař4023C
25.3.20230Středočeský pohár zvýhodněnýKroužecká Adéla07Praha - Doubles2521C
25.3.20230Středočeský pohár zvýhodněnýTauš Václav08Sedlec - Santa bar1720C
25.3.20230Středočeský pohár ženy zvýhodněnýMichálková Michaela08Praha - Ajeto2013C
24.3.20230Středočeský pohár zvýhodněnýKroužecká Adéla04Praha - Alfa2719C
24.3.20230Středočeský pohár zvýhodněnýMatušíková Jana04Praha 9 - Kobra1719C
24.3.20230Středočeský pohár zvýhodněnýRajmon Patrik06Beroun - U kropáčů2019C
24.3.20230Středočeský pohár zvýhodněnýŠulc Petr08Praha - Klub Ajeto2719C
24.3.20230Středočeský pohár zvýhodněnýFaltejsek Libor08Praha - Plzeňka1114C
24.3.20230Středočeský pohár zvýhodněnýSlavík Tomáš41Praha - Pivnice Stodůlky1819C
23.3.20230Středočeský pohár zvýhodněnýSkálová Markéta02Praha - Řipská2119C
23.3.20230Středočeský pohár zvýhodněnýŠlehofr David04Praha - Sportbar Hostivař2419C
23.3.20230Středočeský pohár zvýhodněnýŠafránek Martin07Praha - Double's1517C
23.3.20230Středočeský pohár zvýhodněnýSvěchota Richard10Praha - Magic2017C
22.3.20230Středočeský pohár zvýhodněnýZahradníková Michaela05Praha - Yondu bar1919C
22.3.20230Středočeský pohár zvýhodněnýMichálková Michaela08Praha - Pivní Jistota1820C
22.3.20230Středočeský pohár zvýhodněnýMenšík Radek10Praha 4 - U Pipkina1519C
22.3.20230Středočeský pohár zvýhodněnýLukáč Roman34Králův Dvůr - Pivnice Pod lesem1014C
21.3.20230Středočeský pohár zvýhodněnýMichálková Michaela04Praha - Restaurace Alfa3323C
21.3.20230Středočeský pohár zvýhodněnýŠlehofr David04Praha - Sportbar Hostivař1919C
20.3.20230Středočeský pohár zvýhodněnýZajíčková Adéla02Praha - Pivnice Chabařovická2220C
20.3.20230Středočeský pohár zvýhodněnýPavlát Radek04Praha - Bar Chrpa1719C
20.3.20230Středočeský pohár zvýhodněnýŠulc Petr08Praha - Klub Ajeto2019C
25.2.20230Středočeský pohár zvýhodněnýMüller Vladimír04Praha - Chlumecká1721C
25.2.20230Středočeský pohár zvýhodněnýŠlehofr David04Praha - Sportbar Hostivař3219C
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2023 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2023 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2023 | Poslední synchronizace: 1.12.2023 11:36
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2023 Unie šipkových organizací dne 1.12.2023 11:51:06
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement