Započítané turnaje
UŠO > Praha a Středočeský kraj > Započítané turnaje (1-50/1656)
  Náhled Tisk Nahoru
Nominační na TOP 2019 muži ( kat. C+D )

Krajské nominační žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 1354 | Turnajů: 1656

Datum
Kolo
Název turnaje
Rozhodčí
HM
Hrací místo
Hráčů
Žeb
Kat
30.11.2019 0 StČ pohár základní Šlehofr David 04 Praha - Sportbar Hostivař 49 20 D
30.11.2019 0 StČ pohár základní Rajmon Patrik 06 Tetín - Tetínska hospoda 12 11 D
30.11.2019 0 StČ pohár základní Menšík Radek 07 Praha - Double's 17 19 D
30.11.2019 0 StČ pohár základní Mikulík Jaroslav 41 Praha 13 - Pivnice herna Bunkr 12 17 D
29.11.2019 0 StČ pohár muži základní Beran Jiří 08 Neumětely - U Horymíra 13 10 D
29.11.2019 0 StČ pohár základní Matušíková Jana 04 Praha 9- Běchovice - Kobra 15 17 D
29.11.2019 0 StČ pohár základní Procházka Jaroslav 07 Tehov - Tehov 10 17 D
29.11.2019 0 StČ pohár základní Štola Ondřej 08 Praha - Club Kamýk 29 19 D
29.11.2019 0 StČ pohár základní Grätzová Monika 08 Praha - Klub Ajeto 31 20 D
29.11.2019 0 StČ pohár základní Faltejsek Libor 08 Praha - Plzeňka 18 11 D
29.11.2019 0 StČ pohár základní Tauš Václav 08 Sedlec - Santa bar 15 20 D
29.11.2019 0 StČ pohár základní Svoboda Vladimír 10 Praha - Lidový dům Kbely 20 17 D
29.11.2019 0 StČ pohár základní Hojsák Jan 10 Praha - Záběhlice - U Švehly 21 16 D
29.11.2019 0 StČ pohár základní Váňa Robert 10 Sázava - Sázavská Kozlovna 11 10 D
29.11.2019 0 StČ pohár základní Michálková Michaela 41 Praha - Pivnice Stodůlky 4 9 D
28.11.2019 0 StČ pohár základní Pechar Michal 02 Praha - Řípská 15 12 D
28.11.2019 0 StČ pohár základní Slabý Jaroslav 04 Praha - Radhošťská pivnice 9 17 D
28.11.2019 0 StČ pohár základní Šlehofr David 04 Praha - Sportbar Hostivař 26 17 D
28.11.2019 0 StČ pohár základní Kočí Jakub 07 Praha - Doubles 15 11 D
28.11.2019 0 StČ pohár základní Svěchota Richard 10 Praha - Magic 13 11 D
28.11.2019 0 StČ pohár základní Zahajský Václav 41 Říčany - Bar Riviéra 16 15 D
27.11.2019 0 StČ pohár základní Jiroušek Petr 02 Praha - Grey bar Na zastávce 6 16 D
27.11.2019 0 StČ pohár základní Kaška Zdeněk 02 Říčany - K2 8 9 D
27.11.2019 0 StČ pohár základní Zahradníková Michaela 05 Praha - Na Novym miste 10 14 D
27.11.2019 0 StČ pohár základní Eliáš Jan 08 Kralupy nad Vltavou - U krkavce 9 17 D
27.11.2019 0 StČ pohár základní Hojsák Jan 10 Praha - Záběhlice - U Švehly 18 11 D
27.11.2019 0 StČ pohár základní Velev Stanislav 10 Praha 4 - U Pipkina 19 12 D
27.11.2019 0 StČ pohár základní Lukáč Roman 34 Králův Dvůr - Pivnice Pod lesem 11 10 D
26.11.2019 0 StČ pohár základní Blahník Pavel 02 Praha - Háje - Sportbar Beruška 5 14 D
26.11.2019 0 StČ pohár základní Peřina Ivan 02 Říčany - Dart´s Pub 13 16 D
26.11.2019 0 StČ pohár základní Michalková Ilona 04 Kolín - U Jána 12 12 D
26.11.2019 0 StČ pohár základní Šlehofr David 04 Praha - Sportbar Hostivař 21 13 D
26.11.2019 0 StČ pohár základní Marval Petr 10 El Clasico - Praha 10 17 D
26.11.2019 0 StČ pohár základní Labantová Radka 41 Praha 3 - Na Cibulkách 11 12 D
26.11.2019 StČ pohár základní   06 Česká hospůdka 7 16 D
25.11.2019 0 StČ pohár základní Jiroušek Petr 02 Praha - Pivnice Chabařovická 15 18 D
25.11.2019 0 StČ pohár základní Murín Milan 04 Praha - Bar Chrpa 16 17 D
25.11.2019 0 StČ pohár základní Slabý Jaroslav 04 Praha - Polo 9 16 D
25.11.2019 0 StČ pohár základní Matušíková Jana 04 Praha 9- Běchovice - Kobra 9 15 D
25.11.2019 0 StČ pohár základní Šulc Petr 08 Praha - Klub Ajeto 34 20 D
25.11.2019 0 StČ pohár základní Marval Petr 10 Praha - U Pipkina 22 18 D
23.11.2019 0 Open StČ mládež Vlček Jiří Praha 4 - Pivnice Pipkin 7 6 D
23.11.2019 0 StČ pohár zvýhodněný Šlehofr David 04 Praha - Sportbar Hostivař 40 18 D
23.11.2019 0 StČ pohár zvýhodněný Michálková Michaela 07 Praha - Double´s 11 16 D
23.11.2019 0 StČ pohár zvýhodněný Faltejsek Libor 08 Praha - Plzeňka 11 17 D
23.11.2019 0 StČ pohár zvýhodněný Fořt Petr 41 Praha 5 - Pivnice Bunkr 7 19 D
22.11.2019 0 StČ pohár zvýhodněný Matušíková Jana 04 Praha 9- Běchovice - Kobra 26 18 D
22.11.2019 0 StČ pohár zvýhodněný Rajmon Patrik 06 Tetín - Tetínska hospoda 13 11 D
22.11.2019 0 StČ pohár zvýhodněný Procházka Jaroslav 07 Tehov - Tehov 11 18 D
22.11.2019 0 StČ pohár zvýhodněný Beran Jiří 08 Neumětely - U Horymíra 20 18 D
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2019 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2019 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2019 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 15.12.2019 03:59

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2019 Unie šipkových organizací dne 15.12.2019 03:59:05