Započítané turnaje
UŠO > Praha a Středočeský kraj > Započítané turnaje (1-50/1608)
  Náhled Tisk Nahoru
Nominační na TOP 2019 muži ( abs. pořadí )

Krajské nominační žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 1738 | Turnajů: 1608

Datum
Kolo
Název turnaje
Rozhodčí
HM
Hrací místo
Hráčů
Žeb
Kat
17.11.2019 0 Open StČ mládež Matušíková Jana Praha 9 - Kobra 10 12 D
17.11.2019 0 Open StČ mládež Matušíková Jana Praha 9 - Kobra 11 15 D
16.11.2019 0 StČ pohár základní Komyšák Martin 04 Praha - Darts centrum Chlumecká 27 21 D
16.11.2019 0 StČ pohár základní Šlehofr David 04 Praha - Sportbar Hostivař 41 20 D
16.11.2019 0 StČ pohár základní Michálková Michaela 07 Praha - Double´s 22 21 D
15.11.2019 0 StČ pohár základní Matušíková Jana 04 Praha 9- Běchovice - Kobra 33 20 D
15.11.2019 0 StČ pohár základní Rajmon Patrik 06 Tetín - Tetínska hospoda 12 11 D
15.11.2019 0 StČ pohár základní Procházka Jaroslav 07 Tehov - Tehov 13 19 D
15.11.2019 0 StČ pohár základní Beran Jiří 08 Neumětely - U Horymíra 14 12 D
15.11.2019 0 StČ pohár základní Štola Ondřej 08 Praha - Club Kamýk 17 23 D
15.11.2019 0 StČ pohár základní Šulc Petr 08 Praha - Klub Ajeto 38 20 D
15.11.2019 0 StČ pohár základní Faltejsek Libor 08 Praha - Plzeňka 13 19 D
15.11.2019 0 StČ pohár základní Tauš Václav 08 Sedlec - Santa bar 14 20 D
15.11.2019 0 StČ pohár základní Hojsák Jan 10 Praha - Záběhlice - U Švehly 20 20 D
15.11.2019 0 StČ pohár základní Váňa Robert 10 Sázava - Sázavská Kozlovna 19 16 D
15.11.2019 0 StČ pohár základní Jeřala Petr 11 Pečky - Siňorita 20 21 D
15.11.2019 0 StČ pohár základní Michálková Michaela 41 Praha - Pivnice Stodůlky 9 15 D
14.11.2019 0 StČ pohár základní Pechar Michal 02 Praha - Řípská 21 21 D
14.11.2019 0 StČ pohár základní Šimáček Petr 04 Praha - Radhošťská pivnice 6 18 D
14.11.2019 0 StČ pohár základní Šlehofr David 04 Praha - Sportbar Hostivař 29 15 D
14.11.2019 0 StČ pohár základní Kočí Jakub 07 Praha - Doubles 21 18 D
14.11.2019 0 StČ pohár základní Svěchota Richard 10 Praha - Magic 10 17 D
14.11.2019 0 StČ pohár základní Váňa Robert 10 Praha 10 - U Švehly 18 14 D
14.11.2019 0 StČ pohár základní Zahajský Václav 41 Říčany - Bar Riviéra 13 20 D
13.11.2019 0 StČ pohár základní Kaška Zdeněk 02 Říčany - K2 5 13 D
13.11.2019 0 StČ pohár základní Zahradníková Michaela 05 Praha - Na Novym miste 15 19 D
13.11.2019 0 StČ pohár základní Eliáš Jan 08 Kralupy nad Vltavou - u krkavce 7 20 D
13.11.2019 0 StČ pohár základní Pávek Jakub 08 Malý Chlumec - Na Žižkově 8 15 D
13.11.2019 0 StČ pohár základní Menšík Radek 10 Praha 4 - U Pipkina 15 18 D
13.11.2019 0 StČ pohár základní Lukáč Roman 34 Králův Dvůr - Pivnice Pod lesem 12 15 D
12.11.2019 0 StČ pohár základní Blahník Pavel 02 Praha - Háje - Sportbar Beruška 7 18 D
12.11.2019 0 StČ pohár základní Peřina Ivan 02 Říčany - Dart´s Pub 14 12 D
12.11.2019 0 StČ pohár základní Michalková Ilona 04 Kolín - U Jána 14 17 D
12.11.2019 0 StČ pohár základní Šlehofr David 04 Praha - Sportbar Hostivař 26 18 D
12.11.2019 0 StČ pohár základní Menšík Radek 10 Praha - El Clasico 10 20 D
12.11.2019 0 StČ pohár základní Michálková Michaela 41 Praha - Pivnice Stodůlky 12 16 D
12.11.2019 0 StČ pohár základní Labantová Radka 41 Praha 3 - Na Cibulkách 15 18 D
12.11.2019 StČ pohár základní   06 Česká hospůdka 12 17 D
11.11.2019 0 StČ pohár muži základní Grätzová Monika 08 Praha - Klub Ajeto 29 12 D
11.11.2019 0 StČ pohár základní Murín Milan 04 Praha - Bar Chrpa 18 21 D
11.11.2019 0 StČ pohár základní Slabý Jaroslav 04 Praha - Polo 5 14 D
11.11.2019 0 StČ pohár základní Matušíková Jana 04 Praha 9- Běchovice - Kobra 9 16 D
11.11.2019 0 StČ pohár základní Marval Petr 10 Praha - U Pipkina 13 20 D
9.11.2019 0 StČ pohár základní Komyšák Martin 04 Praha - Darts centrum Chlumecká 23 20 D
9.11.2019 0 StČ pohár základní Šlehofr David 04 Praha - Sportbar Hostivař 29 20 D
9.11.2019 0 StČ pohár základní Michálková Michaela 07 Praha - Double´s 17 20 D
9.11.2019 0 StČ pohár základní Fořt Petr 41 Praha 5 - Pivnice Bunkr 10 23 D
8.11.2019 0 StČ pohár základní Matušíková Jana 04 Praha 9- Běchovice - Kobra 31 20 D
8.11.2019 0 StČ pohár základní Rajmon Patrik 06 Tetín - Tetínska hospoda 12 10 D
8.11.2019 0 StČ pohár základní Procházka Jaroslav 07 Tehov - Tehov 10 19 D
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2019 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2019 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2019 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 18.11.2019 10:16

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2019 Unie šipkových organizací dne 18.11.2019 10:43:46