Započítané turnaje
UŠO > Praha a Středočeský kraj > Započítané turnaje (1-50/66)
  Náhled Tisk Nahoru
Středočeský pohár ŽENY

Krajské žebříčky | Jednotlivci ženy | Kategorie: C | Hráček: 196 | Turnajů: 351

Datum
Kolo
Název turnaje
Rozhodčí
HM
Hrací místo
Hráčů
Žeb
Kat
21.9.2020 0 Středočeský pohár zvýhodněný Zajíčková Adéla 02 Praha - Pivnice Chabařovická 7 16 C
21.9.2020 0 Středočeský pohár zvýhodněný Šulc Petr 08 Praha - Klub Ajeto 23 15 C
29.8.2020 0 Středočeský pohár zvýhodněný Šlehofr David 04 Praha - Sportbar Hostivař 33 23 C
29.8.2020 0 Středočeský pohár zvýhodněný Michálková Michaela 07 Praha - Double´s 12 18 C
28.8.2020 0 Středočeský pohár zvýhodněný Pecha Martin 04 Praha - Restaurace Alfa 5 21 20 C
28.8.2020 0 Středočeský pohár zvýhodněný Matušíková Jana 04 Praha 9- Běchovice - Kobra 17 22 C
28.8.2020 0 Středočeský pohár zvýhodněný Procházka Jaroslav 07 Tehov - Tehov 7 19 C
28.8.2020 0 Středočeský pohár zvýhodněný Šulc Petr 08 Praha - Klub Ajeto 28 24 C
28.8.2020 0 Středočeský pohár zvýhodněný Faltejsek Libor 08 Praha - Plzeňka 11 20 C
28.8.2020 0 Středočeský pohár zvýhodněný Tauš Václav 08 Sedlec - Santa bar 13 19 C
28.8.2020 0 Středočeský pohár zvýhodněný Svoboda Vladimír 10 Praha - Lidový dům Kbely 21 17 C
28.8.2020 0 Středočeský pohár zvýhodněný Váňa Robert 10 Sázava - Sázavská Kozlovna 19 22 C
28.8.2020 0 Středočeský pohár zvýhodněný Jeřala Petr 11 Pečky - Na hřišti 18 19 C
27.8.2020 0 Středočeský pohár zvýhodněný Matěk Jan 02 Praha - Řipská 18 20 C
27.8.2020 0 Středočeský pohár zvýhodněný Slabý Jaroslav 10 Praha - Magic 25 20 C
27.8.2020 0 Středočeský pohár zvýhodněný Zahajský Václav 41 Říčany - Bar Riviéra 10 16 C
26.8.2020 0 Středočeský pohár zvýhodněný Kaška Zdeněk 02 Říčany - K2 10 18 C
26.8.2020 0 Středočeský pohár zvýhodněný Zahradníková Michaela 05 Praha - Na Novym miste 20 20 C
26.8.2020 0 Středočeský pohár zvýhodněný Hojsák Jan 10 Praha - U Švehly 17 17 C
26.8.2020 0 Středočeský pohár zvýhodněný Lukáč Roman 34 Králův Dvůr - Pivnice Pod lesem 11 19 C
25.8.2020 0 Středočeský pohár zvýhodněný Blahník Pavel 02 Praha - Háje - Sportbar Beruška 10 18 C
25.8.2020 0 Středočeský pohár zvýhodněný Peřina Ivan 02 Říčany - Pivnice za řekou 12 15 C
25.8.2020 0 Středočeský pohár zvýhodněný Michalková Ilona 04 Kolín - U Jána 10 17 C
25.8.2020 0 Středočeský pohár zvýhodněný Šlehofr David 04 Praha - Sportbar Hostivař 20 19 C
25.8.2020 0 Středočeský pohár zvýhodněný Marval Petr 10 El Clasico - Praha 10 21 C
25.8.2020 0 Středočeský pohár zvýhodněný Šnejdarová Jitka 41 Praha - Pyrát bar 35 20 C
25.8.2020 0 Středočeský pohár zvýhodněný Labantová Radka 41 Praha 3 - Na Cibulkách 18 20 C
24.8.2020 0 Středočeský pohár zvýhodněný Zajíčková Adéla 02 Praha - Pivnice Chabařovická 20 22 C
24.8.2020 0 Středočeský pohár zvýhodněný Murín Milan 04 Praha - Bar Chrpa 15 21 C
24.8.2020 0 Středočeský pohár zvýhodněný Matušíková Jana 04 Praha 9- Běchovice - Kobra 7 16 C
24.8.2020 0 Středočeský pohár zvýhodněný Šulc Petr 08 Praha - Klub Ajeto 40 21 C
24.8.2020 0 Středočeský pohár zvýhodněný Velev Stanislav 10 Praha - U Pipkina 22 17 C
25.7.2020 0 Středočeský pohár zvýhodněný Šlehofr David 04 Praha - Sportbar Hostivař 24 16 C
25.7.2020 0 Středočeský pohár zvýhodněný Zahradníková Michaela 05 Praha - Na Novym miste 12 17 C
25.7.2020 0 Středočeský pohár zvýhodněný Michálková Michaela 07 Praha - Double´s 25 21 C
25.7.2020 0 Středočeský pohár zvýhodněný Jeřala Petr 11 Pečky - Na hřišti 28 20 C
24.7.2020 0 Středočeský pohár zvýhodněný Pecha Martin 04 Praha - Restaurace Alfa 1 23 17 C
24.7.2020 0 Středočeský pohár zvýhodněný Matušíková Jana 04 Praha 9- Běchovice - Kobra 7 15 C
24.7.2020 0 Středočeský pohár zvýhodněný Procházka Jaroslav 07 Tehov - Tehov 9 17 C
24.7.2020 0 Středočeský pohár zvýhodněný Šulc Petr 08 Praha - Klub Ajeto 26 22 C
24.7.2020 0 Středočeský pohár zvýhodněný Faltejsek Libor 08 Praha - Plzeňka 12 19 C
24.7.2020 0 Středočeský pohár zvýhodněný Tauš Václav 08 Sedlec - Santa bar 20 20 C
24.7.2020 0 Středočeský pohár zvýhodněný Svoboda Vladimír 10 Praha - Lidový dům Kbely 20 23 C
24.7.2020 0 Středočeský pohár zvýhodněný Hojsák Jan 10 Praha - Záběhlice - U Švehly 11 17 C
24.7.2020 0 Středočeský pohár zvýhodněný Váňa Robert 10 Sázava - Sázavská Kozlovna 19 23 C
24.7.2020 0 Středočeský pohár zvýhodněný Zahajský Václav 41 Říčany - Bar Riviéra 6 16 C
23.7.2020 0 Středočeský pohár zvýhodněný Matěk Jan 02 Praha - Řipská 10 20 C
23.7.2020 0 Středočeský pohár zvýhodněný Peřina Ivan 02 Říčany - Pivnice za řekou 4 14 C
23.7.2020 0 Středočeský pohár zvýhodněný Šlehofr David 04 Praha - Sportbar Hostivař 22 19 C
23.7.2020 0 Středočeský pohár zvýhodněný Rajmon Patrik 06 Tetín - Tetínska hospoda 9 18 C
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 22.9.2020 07:01

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 22.9.2020 07:41:43