Započítané turnaje
UŠO > Praha a Středočeský kraj > Započítané turnaje (1-50/173)
 NáhledTiskNahoru
Středočeský pohár ŽENY

Krajské žebříčky | Jednotlivci ženy | Kategorie: C | Hráček: 285 | Turnajů: 876

Datum
Kolo
Název turnaje
Rozhodčí
HM
Hrací místo
Hráčů
Žeb
Kat
Akce
25.9.20210Středočeský pohár zvýhodněnýŠlehofr David04Praha - Sportbar Hostivař2821C
25.9.20210Středočeský pohár zvýhodněnýZahradníková Michaela05Praha - Na Novym miste817C
25.9.20210Středočeský pohár zvýhodněnýDostál Radim07praha - Doubles1219C
24.9.20210Středočeský pohár zvýhodněnýKiliánová Ivana04Praha - alfa2019C
24.9.20210Středočeský pohár zvýhodněnýMatušíková Jana04Praha 9- Běchovice - Kobra3018C
24.9.20210Středočeský pohár zvýhodněnýJirkal Pavel08Praha - Klub Ajeto2618C
24.9.20210Středočeský pohár zvýhodněnýFaltejsek Libor08Praha - Plzeňka1119C
24.9.20210Středočeský pohár zvýhodněnýHojsák Jan10Praha - Záběhlice - U Švehly1417C
24.9.20210Středočeský pohár zvýhodněnýMikoláš Jindřich11Pečky - Siňorita2218C
23.9.20210Středočeský pohár zvýhodněnýTesárek Michal02Praha - Řipská - Praha (3 terčů)1818C
23.9.20210Středočeský pohár zvýhodněnýPeřina Ivan02Říčany - Pivnice za řekou516C
23.9.20210Středočeský pohár zvýhodněnýŠlehofr David04Praha - Sportbar Hostivař2216C
23.9.20210Středočeský pohár zvýhodněnýŠimáček Petr04Praha 3 - U Rohatejch616C
23.9.20210Středočeský pohár zvýhodněnýMichálková Michaela07Praha - Doubles1519C
23.9.20210Středočeský pohár zvýhodněnýSlabý Jaroslav10Praha - Magic1918C
22.9.20210Středočeský pohár zvýhodněnýZahradníková Michaela05Praha - Na Novym miste2618C
22.9.20210Středočeský pohár zvýhodněnýPávek Jakub08Mníšek pod Brdy - Club Ef1017C
22.9.20210Středočeský pohár zvýhodněnýHojsák Jan10Praha - Záběhlice - U Švehly1418C
22.9.20210Středočeský pohár zvýhodněnýMenšík Radek10Praha 4 - U Pipkina1018C
22.9.20210Středočeský pohár zvýhodněnýNová Tereza41Praha - Pyrát Bar2018C
22.9.20210Středočeský pohár zvýhodněnýZahajský Václav41Říčany - Bar Riviéra617C
21.9.20210Středočeský pohár zvýhodněnýBlahník Pavel02Praha - Háje - Sportbar Beruška817C
21.9.20210Středočeský pohár zvýhodněnýŠpringerová Zuzana04Kolín - U Jána818C
21.9.20210Středočeský pohár zvýhodněnýŠlehofr David04Praha - Sportbar Hostivař2019C
20.9.20210Středočeský pohár zvýhodněnýZajíčková Adéla02Praha - Pivnice Chabařovická919C
20.9.20210Středočeský pohár zvýhodněnýKiliánová Ivana04Praha - alfa1517C
20.9.20210Středočeský pohár zvýhodněnýMurín Milan04Praha - Bar Chrpa719C
20.9.20210Středočeský pohár zvýhodněnýŠulc Petr08Praha - Klub Ajeto2419C
20.9.20210Středočeský pohár zvýhodněnýVelev Stanislav10Praha - U Pipkina1517C
28.8.20210Středočeský pohár zvýhodněnýZahradníková Michaela05Praha - Na Novym miste1519C
28.8.20210Středočeský pohár zvýhodněnýMichálková Michaela07Praha - Double´s3819C
27.8.20210Středočeský pohár zvýhodněnýGrätzová Monika04Restaurace Alfa - Praha3920C
27.8.20210Středočeský pohár zvýhodněnýŠulc Petr08Praha - Klub Ajeto3319C
27.8.20210Středočeský pohár zvýhodněnýFaltejsek Libor08Praha - Plzeňka1219C
27.8.20210Středočeský pohár zvýhodněnýTauš Václav08Sedlec - Santa bar1318C
27.8.20210Středočeský pohár zvýhodněnýSvoboda Vladimír10Praha - Lidový dům Kbely2419C
26.8.20210Středočeský pohár zvýhodněnýTesárek Michal02Praha - Řipská - Praha1618C
26.8.20210Středočeský pohár zvýhodněnýŠlehofr David04Praha - Sportbar Hostivař2018C
26.8.20210Středočeský pohár zvýhodněnýMichálková Michaela07Praha - Double´s1516C
26.8.20210Středočeský pohár zvýhodněnýSlabý Jaroslav10Praha - Magic1818C
25.8.20210Středočeský pohár zvýhodněnýZahradníková Michaela05Praha - Na Novym miste1717C
25.8.20210Středočeský pohár zvýhodněnýHojsák Jan10Praha - U Švehly1618C
25.8.20210Středočeský pohár zvýhodněnýMenšík Radek10Praha 4 - U Pipkina1219C
25.8.20210Středočeský pohár zvýhodněnýLukáč Roman34Králův Dvůr - Pivnice Pod lesem1618C
25.8.20210Středočeský pohár zvýhodněnýNová Tereza41Praha - Pyrát Bar1219C
24.8.20210Středočeský pohár zvýhodněnýPeřina Ivan02Říčany - Pivnice za řekou816C
24.8.20210Středočeský pohár zvýhodněnýŠpringerová Zuzana04Kolín - U Jána1719C
24.8.20210Středočeský pohár zvýhodněnýŠlehofr David04Praha - Sportbar Hostivař2518C
24.8.20210Středočeský pohár zvýhodněnýGrätzová Monika04Restaurace Alfa - Praha2018C
23.8.20210Středočeský pohár zvýhodněnýZajíčková Adéla02Praha - Pivnice Chabařovická1619C
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2021 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2021 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2021 | Poslední synchronizace: 21.10.2021 14:36
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2021 Unie šipkových organizací dne 21.10.2021 14:49:13
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement