Započítané turnaje
UŠO > Praha a Středočeský kraj > Započítané turnaje (1-50/1273)
  Náhled Tisk Nahoru
Středočeský pohár ŽENY

Krajské žebříčky | Jednotlivci ženy | Hráček: 373 | Turnajů: 1273

Datum
Kolo
Název turnaje
Rozhodčí
HM
Hrací místo
Hráčů
Žeb
Kat
18.2.2020 0 Středočeský pohár zvýhodněný Blahník Pavel 02 Praha - Háje - Sportbar Beruška 10 16 C
18.2.2020 0 Středočeský pohár zvýhodněný Peřina Ivan 02 Říčany - Pivnice za řekou 11 10 C
18.2.2020 0 Středočeský pohár zvýhodněný Grätzová Monika 10 Praha - El Clasico 12 17 C
17.2.2020 0 Středočeský pohár zvýhodněný Jiroušek Petr 02 Praha - Pivnice Chabařovická 5 17 C
17.2.2020 0 Středočeský pohár zvýhodněný Pavlát Radek 04 Praha - Bar Chrpa 18 14 C
17.2.2020 0 Středočeský pohár zvýhodněný Slabý Jaroslav 04 Praha - Polo 12 15 C
17.2.2020 0 Středočeský pohár zvýhodněný Matušíková Jana 04 Praha 9- Běchovice - Kobra 8 12 C
17.2.2020 0 Středočeský pohár zvýhodněný Šulc Petr 08 Praha - Klub Ajeto 35 17 C
17.2.2020 0 Středočeský pohár zvýhodněný Marval Petr 10 Praha - U Pipkina 20 16 C
15.2.2020 0 Regionální Master ženy Grätzová Monika Kolín - U Jána 15 12 B
15.2.2020 0 Regionální Master ženy Michálková Michaela Praha - Double ´s 17 12 B
15.2.2020 0 Středočeský pohár základní Šlehofr David 04 Praha - Sportbar Hostivař 39 17 D
15.2.2020 0 Středočeský pohár základní Procházka Jaroslav 07 Tehov - Tehov 6 14 D
15.2.2020 0 Středočeský pohár základní Mikulík Jaroslav 41 Praha 13 - Pivnice herna Bunkr 15 17 D
14.2.2020 0 Středočeský pohár základní Bečková Kateřina 04 Praha - Bar Chrpa 7 14 D
14.2.2020 0 Středočeský pohár základní Štola Ondřej 08 Praha - Club Kamýk 23 17 D
14.2.2020 0 Středočeský pohár základní Grätzová Monika 08 Praha - Klub Ajeto 19 17 D
14.2.2020 0 Středočeský pohár základní Faltejsek Libor 08 Praha - Plzeňka 19 15 D
14.2.2020 0 Středočeský pohár základní Tauš Václav 08 Sedlec - Santa bar 24 19 D
14.2.2020 0 Středočeský pohár základní Hojsák Jan 10 Praha - Záběhlice - U Švehly 19 15 D
14.2.2020 0 Středočeský pohár základní Váňa Robert 10 Sázava - Sázavská Kozlovna 17 16 D
14.2.2020 0 Středočeský pohár základní Mikoláš Jindřich 11 Pečky - Siňorita 16 16 D
13.2.2020 0 Středočeský pohár základní Matěk Jan 02 Praha - Řipská 14 17 D
13.2.2020 0 Středočeský pohár základní Šlehofr David 04 Praha - Sportbar Hostivař 24 17 D
13.2.2020 0 Středočeský pohár základní Roubalová Lucie 07 Praha - Doubles 33 16 D
13.2.2020 0 Středočeský pohár základní Svěchota Richard 10 Praha - Magic 28 17 D
13.2.2020 0 Středočeský pohár základní Zahajský Václav 41 Říčany - Bar Riviéra 15 16 D
12.2.2020 0 Středočeský pohár základní Jiroušek Petr 02 Praha - Grey bar Na zastávce 10 15 D
12.2.2020 0 Středočeský pohár základní Kaška Zdeněk 02 Říčany - K2 7 11 D
12.2.2020 0 Středočeský pohár základní Zahradníková Michaela 05 Praha - Na Novym miste 21 17 D
12.2.2020 0 Středočeský pohár základní Marval Petr 10 Praha - U Pipkina 16 18 D
12.2.2020 0 Středočeský pohár základní Hojsák Jan 10 Praha - Záběhlice - U Švehly 17 15 D
12.2.2020 0 Středočeský pohár základní Jeřala Petr 11 Pečky - Na hřišti 20 16 D
12.2.2020 0 Středočeský pohár základní Slavík Tomáš 41 Praha - Pivnice Stodůlky 9 19 D
11.2.2020 0 Středočeský pohár základní Blahník Pavel 02 Praha - Háje - Sportbar Beruška 5 10 D
11.2.2020 0 Středočeský pohár základní Peřina Ivan 02 Říčany - Pivnice za řekou 13 14 D
11.2.2020 0 Středočeský pohár základní Michalková Ilona 04 Kolín - U Jána 10 16 D
11.2.2020 0 Středočeský pohár základní Šlehofr David 04 Praha - Sportbar Hostivař 26 15 D
11.2.2020 0 Středočeský pohár základní Skřičík Miroslav 06 Beroun - Česká Hospůdka 11 16 D
11.2.2020 0 Středočeský pohár základní Marval Petr 10 El Clasico - Praha 17 17 D
11.2.2020 0 Středočeský pohár základní Labantová Radka 41 Praha 3 - Na Cibulkách 20 17 D
10.2.2020 0 Středočeský pohár základní Pavlát Radek 04 Praha - Bar Chrpa 17 17 D
10.2.2020 0 Středočeský pohár základní Slabý Jaroslav 04 Praha - Polo 9 14 D
10.2.2020 0 Středočeský pohár základní Matušíková Jana 04 Praha 9- Běchovice - Kobra 8 15 D
10.2.2020 0 Středočeský pohár základní Šulc Petr 08 Praha - Klub Ajeto 40 17 D
10.2.2020 0 Středočeský pohár základní Michálková Michaela 10 Praha - Pivnice Pipkin 13 15 D
8.2.2020 0 Středočeský pohár základní Šlehofr David 04 Praha - Sportbar Hostivař 36 20 D
8.2.2020 0 Středočeský pohár základní Roubalová Lucie 07 Praha - Doubles 23 16 D
7.2.2020 0 Středočeský pohár základní Bečková Kateřina 04 Praha - Bar Chrpa 10 16 D
7.2.2020 0 Středočeský pohár základní Matušíková Jana 04 Praha 9- Běchovice - Kobra 28 19 D
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 19.2.2020 18:31

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 19.2.2020 18:59:49