Započítané turnaje
UŠO > Praha a Středočeský kraj > Započítané turnaje (1-50/1301)
  Náhled Tisk Nahoru
Středočeský pohár MUŽI

Krajské žebříčky | Jednotlivci muži | Kategorie: D | Hráčů: 1895 | Turnajů: 1714

Datum
Kolo
Název turnaje
Rozhodčí
HM
Hrací místo
Hráčů
Žeb
Kat
11.3.2020 0 Středočeský pohár základní Zahradníková Michaela 05 Praha - Na Novym miste 24 17 D
11.3.2020 0 Středočeský pohár základní Hojsák Jan 10 Praha - Záběhlice - U Švehly 15 16 D
11.3.2020 0 Středočeský pohár základní Menšík Radek 10 Praha 4 - U Pipkina 17 19 D
11.3.2020 0 Středočeský pohár základní Jeřala Petr 11 Pečky - Na hřišti 22 10 D
11.3.2020 0 Středočeský pohár základní Lukáč Roman 34 Králův Dvůr - Pivnice Pod lesem 8 9 D
10.3.2020 0 Středočeský pohár základní Zácha Vladimír 02 Neratovice - FraJa 10 9 D
10.3.2020 0 Středočeský pohár základní Peřina Ivan 02 Říčany - Pivnice za řekou 12 12 D
10.3.2020 0 Středočeský pohár základní Michalková Ilona 04 Kolín - U Jána 13 16 D
10.3.2020 0 Středočeský pohár základní Šlehofr David 04 Praha - Sportbar Hostivař 38 17 D
10.3.2020 0 Středočeský pohár základní Skřičík Miroslav 06 Beroun - Česká Hospůdka 9 10 D
10.3.2020 0 Středočeský pohár základní Marval Petr 10 El Clasico - Praha 14 17 D
10.3.2020 0 Středočeský pohár základní Labantová Radka 41 Praha 3 - Na Cibulkách 15 17 D
9.3.2020 0 Středočeský pohár základní Jiroušek Petr 02 Praha - Pivnice Chabařovická 9 18 D
9.3.2020 0 Středočeský pohár základní Pavlát Radek 04 Praha - Bar Chrpa 29 17 D
9.3.2020 0 Středočeský pohár základní Slabý Jaroslav 04 Praha - Polo 10 9 D
9.3.2020 0 Středočeský pohár základní Matušíková Jana 04 Praha 9- Běchovice - Kobra 9 15 D
9.3.2020 0 Středočeský pohár základní Šulc Petr 08 Praha - Klub Ajeto 25 16 D
9.3.2020 0 Středočeský pohár základní Marval Petr 10 Praha - U Pipkina 16 17 D
7.3.2020 0 Středočeský pohár základní Šlehofr David 04 Praha - Sportbar Hostivař 38 21 D
7.3.2020 0 Středočeský pohár základní Roubalová Lucie 07 Praha - Doubles 24 17 D
6.3.2020 0 Středočeský pohár základní Bečková Kateřina 04 Praha - Bar Chrpa 9 17 D
6.3.2020 0 Středočeský pohár základní Matušíková Jana 04 Praha 9- Běchovice - Kobra 19 19 D
6.3.2020 0 Středočeský pohár základní Rajmon Patrik 06 Tetín - Tetínska hospoda 13 10 D
6.3.2020 0 Středočeský pohár základní Beran Jiří 08 Neumětely - U Horymíra 11 9 D
6.3.2020 0 Středočeský pohár základní Štola Ondřej 08 Praha - Club Kamýk 21 20 D
6.3.2020 0 Středočeský pohár základní Šulc Petr 08 Praha - Klub Ajeto 40 17 D
6.3.2020 0 Středočeský pohár základní Faltejsek Libor 08 Praha - Plzeňka 8 15 D
6.3.2020 0 Středočeský pohár základní Tauš Václav 08 Sedlec - Santa bar 17 21 D
6.3.2020 0 Středočeský pohár základní Hojsák Jan 10 Praha - Záběhlice - U Švehly 14 10 D
6.3.2020 0 Středočeský pohár základní Váňa Robert 10 Sázava - Sázavská Kozlovna 22 16 D
6.3.2020 0 Středočeský pohár základní Jeřala Petr 11 Pečky - Na hřišti 31 19 D
6.3.2020 0 Středočeský pohár základní Slavík Tomáš 41 Praha - Pivnice Stodůlky 15 19 D
5.3.2020 0 Středočeský pohár základní Matěk Jan 02 Praha - Řipská 23 10 D
5.3.2020 0 Středočeský pohár základní Šimáček Petr 04 Praha - Radhošťská pivnice 10 15 D
5.3.2020 0 Středočeský pohár základní Šlehofr David 04 Praha - Sportbar Hostivař 27 17 D
5.3.2020 0 Středočeský pohár základní Michálková Michaela 07 Praha - Double´s 28 15 D
5.3.2020 0 Středočeský pohár základní Svěchota Richard 10 Praha - Magic 28 17 D
5.3.2020 0 Středočeský pohár základní Zahajský Václav 41 Říčany - Bar Riviéra 10 16 D
4.3.2020 0 Středočeský pohár základní Zahradníková Michaela 05 Praha - Na Novym miste 19 17 D
4.3.2020 0 Středočeský pohár základní Pávek Jakub 08 Malý Chlumec - Na Žižkově 8 11 D
4.3.2020 0 Středočeský pohár základní Hojsák Jan 10 Praha - Záběhlice - U Švehly 25 17 D
4.3.2020 0 Středočeský pohár základní Menšík Radek 10 Praha 4 - U Pipkina 17 19 D
4.3.2020 0 Středočeský pohár základní Lukáč Roman 34 Králův Dvůr - Pivnice Pod lesem 15 10 D
3.3.2020 6 Středočeský pohár základní Skřičík Miroslav 06 Beroun - Česká Hospůdka 9 16 D
3.3.2020 0 Středočeský pohár základní Zácha Vladimír 02 Neratovice - FraJa 11 15 D
3.3.2020 0 Středočeský pohár základní Blahník Pavel 02 Praha - Háje - Sportbar Beruška 8 11 D
3.3.2020 0 Středočeský pohár základní Peřina Ivan 02 Říčany - Pivnice za řekou 7 15 D
3.3.2020 0 Středočeský pohár základní Michalková Ilona 04 Kolín - U Jána 18 17 D
3.3.2020 0 Středočeský pohár základní Šlehofr David 04 Praha - Sportbar Hostivař 26 15 D
3.3.2020 0 Středočeský pohár základní Marval Petr 10 El Clasico - Praha 11 17 D
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 5.4.2020 02:57

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 5.4.2020 02:57:58