Započítané turnaje
UŠO > Praha a Středočeský kraj > Započítané turnaje (1-50/395)
  Náhled Tisk Nahoru
Středočeský pohár MUŽI

Krajské žebříčky | Jednotlivci muži | Kategorie: C | Hráčů: 1895 | Turnajů: 1714

Datum
Kolo
Název turnaje
Rozhodčí
HM
Hrací místo
Hráčů
Žeb
Kat
22.2.2020 0 Středočeský pohár zvýhodněný Šlehofr David 04 Praha - Sportbar Hostivař 50 19 C
22.2.2020 0 Středočeský pohár zvýhodněný Roubalová Lucie 07 Praha - Doubles 38 19 C
22.2.2020 0 Středočeský pohár zvýhodněný Jeřala Petr 11 Pečky - Na hřišti 21 17 C
21.2.2020 0 Středočeský pohár zvýhodněný Bečková Kateřina 04 Praha - Bar Chrpa 6 13 C
21.2.2020 0 Středočeský pohár zvýhodněný Matušíková Jana 04 Praha 9- Běchovice - Kobra 31 20 C
21.2.2020 0 Středočeský pohár zvýhodněný Rajmon Patrik 06 Tetín - Tetínska hospoda 14 16 C
21.2.2020 0 Středočeský pohár zvýhodněný Procházka Jaroslav 07 Tehov - Tehov 7 15 C
21.2.2020 0 Středočeský pohár zvýhodněný Štola Ondřej 08 Praha - Club Kamýk 26 19 C
21.2.2020 0 Středočeský pohár zvýhodněný Šulc Petr 08 Praha - Klub Ajeto 43 16 C
21.2.2020 0 Středočeský pohár zvýhodněný Faltejsek Libor 08 Praha - Plzeňka 17 17 C
21.2.2020 0 Středočeský pohár zvýhodněný Tauš Václav 08 Sedlec - Santa bar 21 21 C
21.2.2020 0 Středočeský pohár zvýhodněný Svoboda Vladimír 10 Praha - Lidový dům Kbely 21 15 C
21.2.2020 0 Středočeský pohár zvýhodněný Hojsák Jan 10 Praha - Záběhlice - U Švehly 28 17 C
21.2.2020 0 Středočeský pohár zvýhodněný Váňa Robert 10 Sázava - Sázavská Kozlovna 17 16 C
21.2.2020 0 Středočeský pohár zvýhodněný Jeřala Petr 11 Pečky - Na hřišti 25 16 C
21.2.2020 0 Středočeský pohár zvýhodněný Slavík Tomáš 41 Praha - Pivnice Stodůlky 23 16 C
20.2.2020 0 Středočeský pohár zvýhodněný Matěk Jan 02 Praha - Řipská 18 16 C
20.2.2020 0 Středočeský pohár zvýhodněný Šimáček Petr 04 Praha - Radhošťská pivnice 6 9 C
20.2.2020 0 Středočeský pohár zvýhodněný Šlehofr David 04 Praha - Sportbar Hostivař 26 18 C
20.2.2020 0 Středočeský pohár zvýhodněný Michálková Michaela 07 Praha - Double´s 18 16 C
20.2.2020 0 Středočeský pohár zvýhodněný Svěchota Richard 10 Praha - Magic 20 16 C
20.2.2020 0 Středočeský pohár zvýhodněný Zahajský Václav 41 Říčany - Bar Riviéra 17 16 C
19.2.2020 0 Středočeský pohár zvýhodněný Jiroušek Petr 02 Praha - Grey bar Na zastávce 13 13 C
19.2.2020 0 Středočeský pohár zvýhodněný Kaška Zdeněk 02 Říčany - K2 12 16 C
19.2.2020 0 Středočeský pohár zvýhodněný Zahradníková Michaela 05 Praha - Na Novym miste 23 10 C
19.2.2020 0 Středočeský pohár zvýhodněný Pávek Jakub 08 Malý Chlumec - Na Žižkově 7 8 C
19.2.2020 0 Středočeský pohár zvýhodněný Marval Petr 10 Praha - U Pipkina 18 19 C
19.2.2020 0 Středočeský pohár zvýhodněný Hojsák Jan 10 Praha - Záběhlice - U Švehly 22 16 C
19.2.2020 0 Středočeský pohár zvýhodněný Menšík Radek 10 Týnec nad Labem - Týnecká jídelna 6 9 C
19.2.2020 0 Středočeský pohár zvýhodněný Lukáč Roman 34 Králův Dvůr - Pivnice Pod lesem 12 10 C
18.2.2020 0 Středočeský pohár zvýhodněný Zácha Vladimír 02 Neratovice - FraJa 14 16 C
18.2.2020 0 Středočeský pohár zvýhodněný Blahník Pavel 02 Praha - Háje - Sportbar Beruška 10 16 C
18.2.2020 0 Středočeský pohár zvýhodněný Peřina Ivan 02 Říčany - Pivnice za řekou 11 12 C
18.2.2020 0 Středočeský pohár zvýhodněný Michalková Ilona 04 Kolín - U Jána 23 14 C
18.2.2020 0 Středočeský pohár zvýhodněný Šlehofr David 04 Praha - Sportbar Hostivař 32 14 C
18.2.2020 0 Středočeský pohár zvýhodněný Skřičík Miroslav 06 Beroun - Česká Hospůdka 9 10 C
18.2.2020 0 Středočeský pohár zvýhodněný Grätzová Monika 10 Praha - El Clasico 12 18 C
18.2.2020 0 Středočeský pohár zvýhodněný Labant Milan 41 Praha - Na Cibulkách 15 15 C
17.2.2020 0 Středočeský pohár zvýhodněný Jiroušek Petr 02 Praha - Pivnice Chabařovická 5 17 C
17.2.2020 0 Středočeský pohár zvýhodněný Pavlát Radek 04 Praha - Bar Chrpa 18 14 C
17.2.2020 0 Středočeský pohár zvýhodněný Slabý Jaroslav 04 Praha - Polo 12 15 C
17.2.2020 0 Středočeský pohár zvýhodněný Matušíková Jana 04 Praha 9- Běchovice - Kobra 8 13 C
17.2.2020 0 Středočeský pohár zvýhodněný Šulc Petr 08 Praha - Klub Ajeto 35 17 C
17.2.2020 0 Středočeský pohár zvýhodněný Marval Petr 10 Praha - U Pipkina 20 16 C
25.1.2020 0 Středočeský pohár zvýhodněný Šlehofr David 04 Praha - Sportbar Hostivař 41 18 C
25.1.2020 0 Středočeský pohár zvýhodněný Procházka Jaroslav 07 Praha - Double´s 21 16 C
24.1.2020 0 Středočeský pohár zvýhodněný Bečková Kateřina 04 Praha - Bar Chrpa 7 16 C
24.1.2020 0 Středočeský pohár zvýhodněný Matušíková Jana 04 Praha 9- Běchovice - Kobra 21 17 C
24.1.2020 0 Středočeský pohár zvýhodněný Rajmon Patrik 06 Tetín - Tetínska hospoda 21 11 C
24.1.2020 0 Středočeský pohár zvýhodněný Procházka Jaroslav 07 Tehov - Tehov 5 13 C
  Náhled Tisk Nahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 Ing. Martin Lenz | Poslední synchronizace: 9.4.2020 03:59

Vytištěno z http://www.sipky.org © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 9.4.2020 16:26:08