Započítané turnaje
UŠO > Praha a Středočeský kraj > Započítané turnaje (1-50/1062)
 NáhledTiskNahoru
Středočeský pohár MUŽI

Krajské žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 1426 | Turnajů: 1062

Datum
Kolo
Název turnaje
Rozhodčí
HM
Hrací místo
Hráčů
Žeb
Kat
Akce
15.10.20210Středočeský pohár základníKiliánová Ivana04Praha - alfa1718D
15.10.20210Středočeský pohár základníLaurek Petr06Tetín - Tetínská hospoda811D
15.10.20210Středočeský pohár základníŠulc Petr08Praha - Klub Ajeto2018D
15.10.20210Středočeský pohár základníFaltejsek Libor08Praha - Plzeňka1420D
15.10.20210Středočeský pohár základníTauš Václav08Sedlec - Santa bar1720D
15.10.20210Středočeský pohár základníŠlehofr David10Praha - U Švehly1217D
14.10.20210Středočeský pohár základníTesárek Michal02Praha - Řipská - Praha (3 terčů)2318D
14.10.20210Středočeský pohár základníŠlehofr David04Praha - Sportbar Hostivař1118D
14.10.20210Středočeský pohár základníMichálková Michaela07Praha - Doubles1418D
14.10.20210Středočeský pohár základníSvěchota Richard10Praha - Magic2219D
13.10.20210Středočeský pohár základníZahradníková Michaela05Praha - Na Novym miste2219D
13.10.20210Středočeský pohár základníPávek Jakub08Mníšek pod Brdy - Club Ef516D
13.10.20210Středočeský pohár základníHojsák Jan10Praha - Záběhlice - U Švehly1518D
13.10.20210Středočeský pohár základníMenšík Radek10Praha 4 - U Pipkina1718D
13.10.20210Středočeský pohár základníLukáč Roman34Králův Dvůr - Pivnice Pod lesem1012D
13.10.20210Středočeský pohár základníNová Tereza41Praha - Pyrát Bar716D
12.10.20210Středočeský pohár základníPeřina Ivan02Říčany - Pivnice za řekou917D
12.10.20210Středočeský pohár základníŠpringerová Zuzana04Kolín - U Jána1415D
12.10.20210Středočeský pohár základníŠlehofr David04Praha - Sportbar Hostivař1516D
12.10.20210Středočeský pohár základníŠimáček Petr04Praha 3 - U Rohatejch817D
11.10.20210Středočeský pohár základníZajíčková Adéla02Praha - Pivnice Chabařovická818D
11.10.20210Středočeský pohár základníKiliánová Ivana04Praha - alfa1418D
11.10.20210Středočeský pohár základníBečková Kateřina04Praha - Bar Chrpa1420D
11.10.20210Středočeský pohár základníJirkal Pavel08Praha - Klub Ajeto3719D
11.10.20210Středočeský pohár základníVelev Stanislav10Praha - U Pipkina1517D
9.10.20210Regionální Master mužiŠpringerová Zuzana04Kolín - U Jána3113B
9.10.20210Regionální Master mužiMichálková Michaela07Praha - Double ´s4813B
9.10.20210Středočeský pohár základníŠlehofr David04Praha - Sportbar Hostivař4022D
9.10.20210Středočeský pohár základníZahradníková Michaela05Praha - Na Novym miste1217D
8.10.20210Středočeský pohár základníGrätzová Monika04Praha - Alfa2420D
8.10.20210Středočeský pohár základníMatušíková Jana04Praha 9- Běchovice - Kobra2019D
8.10.20210Středočeský pohár základníŠulc Petr08Praha - Klub Ajeto3120D
8.10.20210Středočeský pohár základníFaltejsek Libor08Praha - Plzeňka1321D
8.10.20210Středočeský pohár základníTauš Václav08Sedlec - Santa bar1718D
8.10.20210Středočeský pohár základníSlavík Tomáš41Praha - Pivnice Stodůlky1220D
7.10.20210Středočeský pohár základníTesárek Michal02Praha - Řipská - Praha (3 terčů)1518D
7.10.20210Středočeský pohár základníŠlehofr David04Praha - Sportbar Hostivař1518D
7.10.20210Středočeský pohár základníMichálková Michaela07Praha - Doubles2218D
7.10.20210Středočeský pohár základníSlabý Jaroslav10Praha - Magic2218D
6.10.20210Středočeský pohár základníZahradníková Michaela05Praha - Na Novym miste2318D
6.10.20210Středočeský pohár základníHojsák Jan10Praha - Záběhlice - U Švehly1518D
6.10.20210Středočeský pohár základníMenšík Radek10Praha 4 - U Pipkina1011D
6.10.20210Středočeský pohár základníLukáč Roman34Králův Dvůr - Pivnice Pod lesem1212D
5.10.20210Středočeský pohár základníBlahník Pavel02Praha - Háje - Sportbar Beruška516D
5.10.20210Středočeský pohár základníPeřina Ivan02Říčany - Pivnice za řekou717D
5.10.20210Středočeský pohár základníŠpringerová Zuzana04Kolín - U Jána1119D
5.10.20210Středočeský pohár základníŠlehofr David04Praha - Sportbar Hostivař2119D
4.10.20210Středočeský pohár základníZajíčková Adéla02Praha - Pivnice Chabařovická1018D
4.10.20210Středočeský pohár základníMurín Milan04Praha - Bar Chrpa1319D
4.10.20210Středočeský pohár základníŠulc Petr08Praha - Klub Ajeto2119D
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2021 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2021 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2021 | Poslední synchronizace: 16.10.2021 03:54
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2021 Unie šipkových organizací dne 16.10.2021 04:50:35
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement