Započítané turnaje
UŠO > Praha a Středočeský kraj > Započítané turnaje (1-50/527)
 NáhledTiskNahoru
Středočeský pohár MUŽI

Krajské žebříčky | Jednotlivci muži | Hráčů: 1031 | Turnajů: 527

Datum
Kolo
Název turnaje
Rozhodčí
HM
Hrací místo
Hráčů
Žeb
Kat
8.10.20200Středočeský pohár základníPeřina Ivan02Říčany - Pivnice za řekou717D
8.10.20200Středočeský pohár základníŠlehofr David04Praha - Sportbar Hostivař1417D
8.10.20200Středočeský pohár základníRajmon Patrik06Tetín - Tetínska hospoda512D
8.10.20200Středočeský pohár základníMichálková Michaela07Praha - Double´s1721D
8.10.20200Středočeský pohár základníSvěchota Richard10Praha - Magic1819D
7.10.20200Středočeský pohár základníZahradníková Michaela05Praha - Na Novym miste2415D
7.10.20200Středočeský pohár základníHojsák Jan10Praha - Záběhlice - U Švehly1519D
7.10.20200Středočeský pohár základníMenšík Radek10Praha 4 - U Pipkina811D
7.10.20200Středočeský pohár základníLukáč Roman34Králův Dvůr - Pivnice Pod lesem815D
7.10.20200Středočeský pohár základníGrätzová Monika41Praha - Pyrát Bar1619D
6.10.20200Středočeský pohár základníBlahník Pavel02Praha - Háje - Sportbar Beruška518D
6.10.20200Středočeský pohár základníPeřina Ivan02Říčany - Pivnice za řekou612D
6.10.20200Středočeský pohár základníŠlehofr David04Praha - Sportbar Hostivař2319D
6.10.20200Středočeský pohár základníLabantová Radka41Praha 3 - Na Cibulkách1318D
6.10.20200Středočeský pohár základníZahajský Václav41Říčany - Bar Riviéra618D
5.10.20200Středočeský pohár základníZajíčková Adéla02Praha - Pivnice Chabařovická719D
5.10.20200Středočeský pohár základníPavlát Radek04Praha - Bar Chrpa2020D
5.10.20200Středočeský pohár základníMichálková Michaela07Praha - Double´s1317D
5.10.20200Středočeský pohár základníŠulc Petr08Praha - Klub Ajeto2219D
5.10.20200Středočeský pohár základníVelev Stanislav10Praha - U Pipkina1519D
3.10.20200Středočeský pohár základníŠlehofr David04Praha - Sportbar Hostivař2422D
3.10.20200Středočeský pohár základníZahradníková Michaela05Praha - Na Novym miste1719D
3.10.20200Středočeský pohár základníMichálková Michaela07Praha - Double´s2120D
2.10.20200Středočeský pohár základníPecha Martin04Praha - Restaurace Alfa 51519D
2.10.20200Středočeský pohár základníMatušíková Jana04Praha 9- Běchovice - Kobra2924D
2.10.20200Středočeský pohár základníŠulc Petr08Praha - Klub Ajeto2728D
2.10.20200Středočeský pohár základníFaltejsek Libor08Praha - Plzeňka1319D
2.10.20200Středočeský pohár základníTauš Václav08Sedlec - Santa bar2021D
2.10.20200Středočeský pohár základníŠlehofr David10Praha - U Švehly1420D
2.10.20200Středočeský pohár základníVáňa Robert10Sázava - Sázavská Kozlovna1723D
2.10.20200Středočeský pohár základníJeřala Petr11Pečky - Na hřišti1318D
2.10.20200Středočeský pohár základníLukáč Roman34Králův Dvůr - Pivnice Pod lesem913D
2.10.20200Středočeský pohár základníSlavík Tomáš41Praha - Pivnice Stodůlky713D
1.10.20200Středočeský pohár základníPeřina Ivan02Říčany - Pivnice za řekou717D
1.10.20200Středočeský pohár základníŠlehofr David04Praha - Sportbar Hostivař2115D
1.10.20200Středočeský pohár základníMichálková Michaela07Praha - Double´s1418D
1.10.20200Středočeský pohár základníSvěchota Richard10Praha - Magic2521D
30.9.20200Středočeský pohár základníMurín Milan04Praha - Bar Chrpa713D
30.9.20200Středočeský pohár základníZahradníková Michaela05Praha - Na Novym miste1613D
30.9.20200Středočeský pohár základníHojsák Jan10Praha - Záběhlice - U Švehly1313D
30.9.20200Středočeský pohár základníMenšík Radek10Praha 4 - U Pipkina1413D
30.9.20200Středočeský pohár základníLukáč Roman34Králův Dvůr - Pivnice Pod lesem1014D
30.9.20200Středočeský pohár základníLukáč Roman34Králův Dvůr - Pivnice Pod lesem1014D
29.9.20200Středočeský pohár základníBlahník Pavel02Praha - Háje - Sportbar Beruška612D
29.9.20200Středočeský pohár základníPeřina Ivan02Říčany - Pivnice za řekou612D
29.9.20200Středočeský pohár základníŠlehofr David04Praha - Sportbar Hostivař1916D
29.9.20200Středočeský pohár základníMarval Petr10El Clasico - Praha1220D
29.9.20200Středočeský pohár základníGrätzová Monika41Praha - Pyrát Bar1720D
29.9.20200Středočeský pohár základníLabantová Radka41Praha 3 - Na Cibulkách917D
28.9.20200Středočeský pohár základníZajíčková Adéla02Praha - Pivnice Chabařovická1516D
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2020 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2020 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2020 | Poslední synchronizace: 26.10.2020 03:54
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2020 Unie šipkových organizací dne 26.10.2020 11:08:25
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement