Započítané turnaje
UŠO > Praha a Středočeský kraj > Započítané turnaje (1-50/1025)
 NáhledTiskNahoru
Středočeský pohár MUŽI 2023

Krajský archiv | Jednotlivci muži | Kategorie: D | Hráčů: 1745 | Turnajů: 1344

Datum
Kolo
Název turnaje
Rozhodčí
HM
Hrací místo
Hráčů
Žeb
Kat
Akce
22.4.20230Středočeský pohár základníMüller Vladimír04Praha - Chlumecká2110D
22.4.20230Středočeský pohár základníŠlehofr David04Praha - Sportbar Hostivař148D
21.4.20230Středočeský pohár základníMichálková Michaela04Praha - Restaurace Alfa2610D
21.4.20230Středočeský pohár základníMatušíková Jana04Praha 9 - Kobra159D
21.4.20230Středočeský pohár základníRajmon Patrik06Beroun - U kropáčů159D
21.4.20230Středočeský pohár základníŠulc Petr08Praha - Klub Ajeto309D
21.4.20230Středočeský pohár základníLochner František08Praha - Plzeňka127D
21.4.20230Středočeský pohár základníTauš Václav08Žebrák - Pivnice club1710D
21.4.20230Středočeský pohár základníRupík Tibor11Pečky - Hospoda Na hřišti Pečky189D
21.4.20230Středočeský pohár základníSlavík Tomáš41Praha - Pivnice Stodůlky219D
20.4.20230Středočeský pohár základníSkálová Markéta02Praha - Řipská209D
20.4.20230Středočeský pohár základníŠlehofr David04Praha - Sportbar Hostivař199D
20.4.20230Středočeský pohár základníSlabý Jaroslav10Praha - Magic109D
19.4.20230Středočeský pohár základníMüller Vladimír04Praha - Chlumecká329D
19.4.20230Středočeský pohár základníZahradníková Michaela05Praha - Yondu bar128D
19.4.20230Středočeský pohár základníPávek Jakub08Mníšek pod Brdy - Club EF109D
19.4.20230Středočeský pohár základníMichálková Michaela08Praha - Pivní Jistota107D
19.4.20230Středočeský pohár základníMenšík Radek10Praha 4 - U Pipkina166D
19.4.20230Středočeský pohár základníLukáč Roman34Králův Dvůr - Pivnice Pod lesem108D
18.4.20230Středočeský pohár základníPeřina Ivan02Říčany - Pivnice za řekou128D
18.4.20230Středočeský pohár základníMichálková Michaela04Praha - Restaurace Alfa349D
18.4.20230Středočeský pohár základníŠlehofr David04Praha - Sportbar Hostivař179D
17.4.20230Středočeský pohár základníZajíčková Adéla02Praha - Pivnice Chabařovická159D
17.4.20230Středočeský pohár základníPavlát Radek04Praha - Bar Chrpa1610D
17.4.20230Středočeský pohár základníJirkalová Milena08Praha - Klub Ajeto199D
17.4.20230Středočeský pohár základníMenšík Radek10Praha 4 - U Pipkina126D
15.4.20230Středočeský pohár základníMüller Vladimír04Praha - Chlumecká219D
15.4.20230Středočeský pohár základníŠlehofr David04Praha - Sportbar Hostivař259D
15.4.20230Středočeský pohár základníZahradníková Michaela05Praha - Yondu bar108D
15.4.20230Středočeský pohár základníKroužecká Adéla07Praha - Doubles2010D
14.4.20230Středočeský pohár základníMichálková Michaela04Praha - Restaurace Alfa379D
14.4.20230Středočeský pohár základníMatušíková Jana04Praha 9 - Kobra229D
14.4.20230Středočeský pohár základníFaltejsek Libor08Praha - Plzeňka139D
14.4.20230Středočeský pohár základníTauš Václav08Sedlec - Santa bar2510D
14.4.20230Středočeský pohár základníChlaň Radek11Pečky - Restaurace Siňorita209D
14.4.20230Středočeský pohár základníSlavík Tomáš41Praha - Pivnice Stodůlky236D
13.4.20230Středočeský pohár základníTesárek Michal02Praha - Řipská229D
13.4.20230Středočeský pohár základníŠlehofr David04Praha - Sportbar Hostivař157D
13.4.20230Středočeský pohár základníDostál Radim07Praha - Doubles127D
13.4.20230Středočeský pohár základníSlabý Jaroslav10Praha - Magic159D
12.4.20230Středočeský pohár základníPeřina Ivan02Říčany - Pivnice za řekou79D
12.4.20230Středočeský pohár základníMüller Vladimír04Praha - Chlumecká236D
12.4.20230Středočeský pohár základníZahradníková Michaela05Praha - Yondu bar169D
12.4.20230Středočeský pohár základníPávek Jakub08Mníšek pod Brdy - Club EF79D
12.4.20230Středočeský pohár základníMenšík Radek10Praha 4 - U Pipkina96D
12.4.20230Středočeský pohár základníLukáč Roman34Králův Dvůr - Pivnice Pod lesem99D
11.4.20230Středočeský pohár základníMichálková Michaela04Praha - Restaurace Alfa2211D
11.4.20230Středočeský pohár základníŠlehofr David04Praha - Sportbar Hostivař228D
10.4.20230Středočeský pohár muži základníŠulc Petr08Praha - Klub Ajeto476D
10.4.20230Středočeský pohár základníZajíčková Adéla02Praha - Pivnice Chabařovická149D
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2024 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2024 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2024 | Poslední synchronizace: 15.7.2024 08:48
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2024 Unie šipkových organizací dne 15.7.2024 11:17:15
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement