Započítané turnaje
UŠO > Praha a Středočeský kraj > Započítané turnaje (1-50/502)
 NáhledTiskNahoru
Nominační žebříček sez. 2021/2022 - ŽENY (abs. pořadí)

Nominační žebříčky | Jednotlivci ženy | Kategorie: C | Hráček: 203 | Turnajů: 508

Datum
Kolo
Název turnaje
Rozhodčí
HM
Hrací místo
Hráčů
Žeb
Kat
Akce
16.10.20210Středočeský pohár základníŠlehofr David04Praha - Sportbar Hostivař3419C
16.10.20210Středočeský pohár základníMichálková Michaela07Praha - Doubles2218C
15.10.20210Středočeský pohár základníKiliánová Ivana04Praha - alfa1718C
15.10.20210Středočeský pohár základníMatušíková Jana04Praha 9- Běchovice - Kobra3019C
15.10.20210Středočeský pohár základníŠulc Petr08Praha - Klub Ajeto2018C
15.10.20210Středočeský pohár základníFaltejsek Libor08Praha - Plzeňka1420C
15.10.20210Středočeský pohár základníTauš Václav08Sedlec - Santa bar1720C
15.10.20210Středočeský pohár základníŠlehofr David10Praha - U Švehly1217C
14.10.20210Středočeský pohár základníTesárek Michal02Praha - Řipská - Praha (3 terčů)2318C
14.10.20210Středočeský pohár základníŠlehofr David04Praha - Sportbar Hostivař1118C
14.10.20210Středočeský pohár základníMichálková Michaela07Praha - Doubles1418C
14.10.20210Středočeský pohár základníSvěchota Richard10Praha - Magic2219C
13.10.20210Středočeský pohár základníZahradníková Michaela05Praha - Na Novym miste2219C
13.10.20210Středočeský pohár základníPávek Jakub08Mníšek pod Brdy - Club Ef516C
13.10.20210Středočeský pohár základníHojsák Jan10Praha - Záběhlice - U Švehly1518C
13.10.20210Středočeský pohár základníMenšík Radek10Praha 4 - U Pipkina1718C
13.10.20210Středočeský pohár základníNová Tereza41Praha - Pyrát Bar716C
12.10.20210Open jednotlivciZácha Vladimír02Neratovice - FraJa814C
12.10.20210Středočeský pohár základníPeřina Ivan02Říčany - Pivnice za řekou917C
12.10.20210Středočeský pohár základníŠpringerová Zuzana04Kolín - U Jána1415C
12.10.20210Středočeský pohár základníŠlehofr David04Praha - Sportbar Hostivař1516C
12.10.20210Středočeský pohár základníŠimáček Petr04Praha 3 - U Rohatejch817C
11.10.20210Středočeský pohár základníZajíčková Adéla02Praha - Pivnice Chabařovická818C
11.10.20210Středočeský pohár základníKiliánová Ivana04Praha - alfa1418C
11.10.20210Středočeský pohár základníBečková Kateřina04Praha - Bar Chrpa1420C
11.10.20210Středočeský pohár základníJirkal Pavel08Praha - Klub Ajeto3719C
11.10.20210Středočeský pohár základníVelev Stanislav10Praha - U Pipkina1517C
9.10.20210Středočeský pohár základníŠlehofr David04Praha - Sportbar Hostivař4022C
9.10.20210Středočeský pohár základníZahradníková Michaela05Praha - Na Novym miste1217C
8.10.20210Středočeský pohár základníGrätzová Monika04Praha - Alfa2420C
8.10.20210Středočeský pohár základníMatušíková Jana04Praha 9- Běchovice - Kobra2019C
8.10.20210Středočeský pohár základníŠulc Petr08Praha - Klub Ajeto3120C
8.10.20210Středočeský pohár základníFaltejsek Libor08Praha - Plzeňka1321C
8.10.20210Středočeský pohár základníTauš Václav08Sedlec - Santa bar1718C
8.10.20210Středočeský pohár základníSlavík Tomáš41Praha - Pivnice Stodůlky1220C
7.10.20210Středočeský pohár základníTesárek Michal02Praha - Řipská - Praha (3 terčů)1518C
7.10.20210Středočeský pohár základníŠlehofr David04Praha - Sportbar Hostivař1518C
7.10.20210Středočeský pohár základníMichálková Michaela07Praha - Doubles2218C
7.10.20210Středočeský pohár základníSlabý Jaroslav10Praha - Magic2218C
6.10.20210Středočeský pohár základníZahradníková Michaela05Praha - Na Novym miste2318C
6.10.20210Středočeský pohár základníHojsák Jan10Praha - Záběhlice - U Švehly1518C
5.10.20210Středočeský pohár základníBlahník Pavel02Praha - Háje - Sportbar Beruška516C
5.10.20210Středočeský pohár základníPeřina Ivan02Říčany - Pivnice za řekou717C
5.10.20210Středočeský pohár základníŠpringerová Zuzana04Kolín - U Jána1119C
5.10.20210Středočeský pohár základníŠlehofr David04Praha - Sportbar Hostivař2119C
4.10.20210Středočeský pohár základníZajíčková Adéla02Praha - Pivnice Chabařovická1018C
4.10.20210Středočeský pohár základníMurín Milan04Praha - Bar Chrpa1319C
4.10.20210Středočeský pohár základníŠulc Petr08Praha - Klub Ajeto2119C
4.10.20210Středočeský pohár základníVelev Stanislav10Praha - U Pipkina2017C
2.10.20210Středočeský pohár základníŠlehofr David04Praha - Sportbar Hostivař2618C
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2021 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2021 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2021 | Poslední synchronizace: 18.10.2021 03:30
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2021 Unie šipkových organizací dne 18.10.2021 03:35:35
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement