Započítané turnaje
UŠO > Praha a Středočeský kraj > Započítané turnaje (1-39/39)
 NáhledTiskNahoru
BDC Střední Čechy & Praha (150)

Bohemia Dart Cup | Jednotlivci smíšení | Kategorie: B | Hráčů: 1900 | Turnajů: 1840

Datum
Kolo
Název turnaje
Rozhodčí
HM
Hrací místo
Hráčů
Žeb
Kat
Akce
16.10.20210Regionální Master dvojice mužiŠulc Petr08Praha - Klub Ajeto225B
16.10.20210Regionální Master dvojice ženyŠulc Petr08Praha - Klub Ajeto85B
16.10.20210Regionální Master mužiŠulc Petr08Praha - Klub Ajeto4313B
16.10.20210Regionální Master ženyŠulc Petr08Praha - Klub Ajeto1713B
9.10.20210Regionální Master dvojiceŠpringerová Zuzana04Kolín - U Jána178B
9.10.20210Regionální Master dvojice mužiMichálková Michaela07Praha - Double ´s225B
9.10.20210Regionální Master dvojice ženyMichálková Michaela07Praha - Double ´s95B
9.10.20210Regionální Master mužiŠpringerová Zuzana04Kolín - U Jána3113B
9.10.20210Regionální Master mužiMichálková Michaela07Praha - Double ´s4813B
9.10.20210Regionální Master ženyŠpringerová Zuzana04Kolín - U Jána513B
9.10.20210Regionální Master ženyMichálková Michaela07Praha - Double ´s1913B
11.9.20210Regionální Master dvojiceŠpringerová Zuzana04Kolín - U Jána85B
11.9.20210Regionální Master dvojice mužiMichálková Michaela07Praha - Double ´s235B
11.9.20210Regionální Master dvojice ženyMichálková Michaela07Praha - Double ´s75B
11.9.20210Regionální Master jednotlivciŠpringerová Zuzana04Kolín - U Jána1612B
11.9.20210Regionální Master mužiMichálková Michaela07Praha - Double ´s4813B
11.9.20210Regionální Master ženyMichálková Michaela07Praha - Double ´s1412B
4.9.20210Regionální Master dvojice mužiGrätzová Monika04Restaurace Alfa - Praha365B
4.9.20210Regionální Master dvojice ženyGrätzová Monika04Restaurace Alfa - Praha75B
4.9.20210Regionální Master mužiGrätzová Monika04Restaurace Alfa - Praha7513B
4.9.20210Regionální Master ženyGrätzová Monika04Restaurace Alfa - Praha1513B
28.8.20210Regionální Master dvojice mužiŠulc Petr08Praha - Klub Ajeto235B
28.8.20210Regionální Master dvojice ženyŠulc Petr08Praha - Klub Ajeto115B
28.8.20210Regionální Master mužiŠulc Petr08Praha - Klub Ajeto4813B
28.8.20210Regionální Master ženyŠulc Petr08Praha - Klub Ajeto2313B
12.9.202002020 RMZikmund Petr04Kolín - U Jána97B
12.9.202002020 RMZikmund Petr04Kolín - U Jána267B
12.9.202002020 RMMichálková Michaela07Praha - Double ´s57B
12.9.202002020 RMMichálková Michaela07Praha - Double ´s317B
12.9.20200Regionální Master dvojiceMichálková Michaela07Praha - Double ´s166B
12.9.20200Regionální Master dvojice mužiZikmund Petr04Kolín - U Jána125B
5.9.202002020 RMGrätzová Monika04Praha - Chlumecká467B
5.9.202002020 RMGrätzová Monika04Praha - Chlumecká177B
5.9.20200Regionální Master dvojice mužiGrätzová Monika04Praha - Chlumecká225B
5.9.20200Regionální Master dvojice ženyGrätzová Monika04Praha - Chlumecká105B
29.8.202002020 RMŠulc Petr08Praha - Klub Ajeto267B
29.8.202002020 RMŠulc Petr08Praha - Klub Ajeto838B
29.8.20200Regionální Master dvojice mužiŠulc Petr08Praha - Klub Ajeto385B
29.8.20200Regionální Master dvojice ženyŠulc Petr08Praha - Klub Ajeto135B
 NáhledTiskNahoru

© 2005-2021 Unie šipkových organizací | Designed by © 2014 Petr Gondek | Developed by © 2005-2021 Ing. Martin Lenz
Webmaster | Data dodává systém Leguan © 2002-2021 | Poslední synchronizace: 21.10.2021 12:18
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement

Vytištěno z © 2005-2021 Unie šipkových organizací dne 21.10.2021 13:43:58
Provoz & Upgrade Insion.cz WebDevelopement